Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezpseudonimu....

dziecko z adhd

Polecane posty

Hejka A powiedzcie mi czy prawda jest że medikinet refundowany jest jedynie do 18 roku życia..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mi też obiło się o uszy że medikinet jest refundowany tylko do 18rż bo to przede wszystkim lek dla dzieci..a może i po 18tce na różowej recepcie będzie go można dostać od lekarza psychiatry..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak medikinet jest refundowany tylko do 18rż i najczęściej przepisuje się go małym dzieciom pod ścisła opieką lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo się cieszymy, że i wam medikinet przypadł do gustu..miejmy nadzieję, że dobrze się sprawdzi..pamiętajcie jednak że poza farmakologia trzeba również pracować z dzieckiem dużo w domu i poza nim..na samej farmakologii się nie opierajcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślę, że praca w domu i farmakologia to dobre rozwiązanie..my stosujemy medikinet i mamy rozpisany cały dzień ze szczegółami na kartce powieszonej w widocznym miejscu..i powiem wam że naprawde przynosi to rezultaty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do bożena123
może zamiast czytać o adhd, powinnaś poczytać o zasadach dobrego wychowania. Spuść z tonu. Spokojnie. Nic dziwnego, że twoje dziecko ma ADHD. W końcu nie miało po kim wziąć dobrych genów. Jeżeli ktoś daje ci radę, to powinnaś podziękować za nią, (bez względu na to czy zgadasz się z nią czy nie), a nie reagować nadpobudliwie... Ktoś w końcu poświęcił swój czas aby udzielić rady w twojej sprawie. Chyba masz na tyle jasny umysł, by wiedzieć, że ktoś może mieć inne zdanie. Nie wszyscy bowiem uważają by do tak młodego i dopiero rozwijającego się dziecka wkraczać z poważnymi lekami, działającymi bądź co bądź na układ nerwowy. Bez względu na to jak zachowanie dziecka może być dokuczliwe, nie jest to choroba zagrażająca życiu, ani choroba fizyczna którą trzeba natychmiast leczyć farmakologicznie. Często czas robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyNo One
Zabierz dzieciaka na biofeedback, naprawde pomaga, farmokologia tez jest pomoze, nie sluchaj opinii, pt.ze leki to zlo i malemu dzicku nie wolno i bla bla, dzieciakowi i tak jest ciezko wiec jaki jest sens rezygnowac z farmakologii, skoro to najlepsze(choc dorazne rozwiazanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem mam wątpliwości czy podawać dziecku leki ale jak nie podaje medikinetu to odrazu robi się nie spokojny.. myślę że póki jest jeszcze dzieckiem i nie umie sobie sam poradzić to będziemy się wspierać farmakologia..a dużo pracując w domu i w szkole z nauczycielami nauczymy go jak radzić sobie w dorosłym życiu już bez leków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tez miewałam wątpliwości ale wyszłam z założenia ze dziecko tez się męczy nie wiedząc co się znim dzieje, a jest za małe by pewne rzeczy zrozumieć więc wspieramy się medikinetem ale równiez liczymy na to że jak będzie starsza to sama sobie poradzi bez leków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×