Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex-ulezakowana

topik dla ex-ulezakowanych czyli zycie po poronieniu

Polecane posty

hej dziewczęta. wczoraj odebrałam posiew: wynik jałowy to dobra wiadomość:D. Niestety byłam tez na kontroli u lekarki odnośnie piersi, bo dwa lata temu miałam włókniaka usuniętego. Niestety tu nie mam dobrych wiadomości w prawej piersi Pani doktor zauważyła torbiel. Wiem że to nie groźne mam za pół roku przyjść na kontrole a jak zajdę w ciąże to wcześniej ale byłam zła bo jak nie jedno to drugie. Myślałam ze pójdę i okaże się jak zwykle ze wszystko ok a tu znowu coś. Jedynie mnie pocieszyła tym, że nie muszę czekać pół roku, po drugim okresie mogę śmiało się starać więc chyba spróbujemy na urlopie. Może Tunezja będzie tym wyjątkowym miejscem:D namanowcach: zdecydowaliśmy się na taki wyjazd bo w sumie odkąd razem jesteśmy a akurat bedzie 5 lat jak będziemy na urlopie:D to nigdy nie mieliśmy takich prawdziwych wakacji. Na początku nie było nas stać i tylko wakacje u rodziców bo mieszkamy jakieś 300 km od nich, a później ślub siostry w wakacje więc urlop był wykorzystany na to, później mój. Jedynie jakieś weekendy w górach spędzane.Wiec postanowiliśmy ze skoro się nie udało z dzidziusiem to jedziemy na prawdziwe wakacje. Mam nadzieje że się uda. Ty mi zazdrościsz wakacji a ja tobie dzidziusia:D Teraz jadę na urlop więc przez dopiero w sierpniu się odezwę. Trzymajcie się dziewczyny buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolle, w piersiach czesto sa te niegrozne wlokniaki, wiec nie zamartwiaj sie tak nimi tym bardziej ze pani dr cie takze uspokoila. Teraz mysl tylko o pieknej Tunezji, o urlopie, milosci i seksie ;-) Ja kilka lata temu bylam w Tunezji na wyspie Djerbie, wiec wiem, ze zapomnisz o calym swiecie :-) Uwazaj tylko na afrykanskie sloneczko, wez ze soba wysokie filtra i to kilka bo jeden wam napewno nie starczy, ni brzuszka - mimo ze nie jestes jeszcze w ciazy nie wystawiaj za bardzo na slonce, co by komorki jajowe sie nie przegrzaly. 3maj sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to nie groźne ale jednak zawsze coś musi mi się przyplątać:D Zawsze sie opalam faktorem 8 lub nawet 6. Myślicie,że 15 by była dobra czy jeszcze za mała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolle najlepiej to 50 tka!!!! to jest przeciez moze srodziemne i promieniowanie jest bardzo mocne. Jak nie 50 to chociaz 30 stka bo naprawde sie spalisz kochana. Uwazaj naprawde na skore. milego urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze az taki duzy hehe a ja bym wzieła 15 hih dzięki za radę. Wezne 30 a dla męża 50 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Jeh Dziewczynki:) Miłe, że tak piszcie, Manowcu Kochany, wspomnij Ty o mnie tam w sierpniu, kochana jesteś:-Buziak:) Ty Eksiu też:) Ja powinnam mieć owulkę ( o ile będę ją mieć! Ha!) na dniach, niczym się nie zabezpieczam, co bedzie to będzie. Miesiąc temu na sto procent mialam bo byma na USG< potem @ (bo przecież nic nie robilam wiec nic dziownego, gumy itp) i teraz mam 12 dc i jadę ma maksa:):):):):) Na urlop w sierpniu więc po powrocie wyslę Wam zdjęcia jakieś ładne:) Jejku, dziewczyny, wy już tyle czasu w ciążach:) Oatrzcie jak to minęło, prawda? I super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Manowczuszku, laparo to ostatnia droga. W tamtym miesiącu mialam samoistna opwulacje chyba po raz pierwszy od lat, tak to zawsze pieprzone pecherzyki albo nie pekaly albo pekaly po lekach. Jak teraz nie zaciąże tak przez 2-3 miechy a nadal będę mieć owulkę, to robię IUI. Jak nie wyjdą ze dwie, IVF. Nie mam siły czekać latami, kochane moje. Ale na razie chcę myśleć optymistycznie i wierzyc, że laparo mnie naprawila i że uda się kurka wodna naturalnie:) W tamtym miesiącu - czerwcu - mialam cudna owu na usg i ten ból, teraz czekam na ten taki dziwny bol, myslalam, ze może torbiel rosnie a to owu byla:) Powiedzialam męzowi, jak mnie zaboli, to żebyś z pracy mial wracać, wracasz:):):):):) Ale jestem . nie?:):):) Oczywiście dzialamy już teraz też, wtedy mialam 17 dc a kto wie kiedy teraz. Tak co dwa dni nie zaszkodzi, myslę:):):):) Jem pizzę, moje kochane i bardzo mi dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no Krolowo Nasza super :) dobrze,ze zaczelas z wyprzedzeniem bo plemniory zyja dlugo,a jak poczujesz bol w jajniku to 24 godziny bedziesz mogla na okraglo sie bzykac i starac ;). Mysle,ze teraz tez peknie bo niby czemu nie. Invitro to ten skrot IVF? Mysle,ze nie bedzie Wam potrzebne ale tak jak mowisz,w razie czego juz chyba wystarczajaco czekalas,czas miec bobaska :)))) Masz racje,minelo juz troche czasu ale tak jak widac,mamy duzo obaw,ciagle w panice..np.dzis pytalam Eksplozji czy jak maz zalal zracym srodkiem kibelek i ja usiadlam zrobic siku to czy opary mogly dotrzec do bobasa...brzmi fatalnie ale nie da sie inaczej. Wciaz sie zastanawiasz i o wszystko martwisz a ja juz 4 miesiąc po kazdym siu siu sprawdzam papier czy nie ma krwi...albo latam na usg czy malemu serce bije ;/. Męczarnia,ciesze sie ze bede miala dzidziusia ale nie przechodze tej ciazy jak ktos kto nigdy nie poronil. Ja juz bym chciala zobaczyc go calego i zdrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Oj wiem, Manowcu, rozumiem to... chyba żadna z nas nie będzie już taka beztroska w ciązy w sensie takiej beztroskiej radości... Nie po takich przejściach. IVF to in vitro, zrobie je, jesli bedzie trzeba no ale jak Ty w sierpniu bedziesz romzawiać z Tym na górze to chyba nie bedzie trzeba?:):):):):):):) Obiecujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milvo, uzywajcie sobie z mezem ile wlezie!!! Ja tez mam przeczucie, ze do IVF nie dojdzie, nie dojdzie tez do IUI bo w tym cyklu zaciazysz moja droga! Ja mialam 4 IUI otem mialo byc IVF, no bo mi tez nie pekaly przez to moje PCOS a widzisz jaki jest efekt niepekania?? Prawie 6 miesiac ciazy ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Księżniczki.... te zaciążone i w czasie owulacji :P Widzę, że ładnie sobie poczynałyście, ale to dobrze. Ja nie wiem czy wam wspominałam, nie mogę się starać i chyba nie chcę..... Jestem już zmęczona, a tym bardziej psychicznie juz nie wyrabiałam. W poniedziałek idę do laryngologa, bo nie wiem czy wam wspominałam , ale w ostatnim pół roku przeszłam 4 infekcje gardła, bardzo się boję bo mam gigantyczne migdałki i boję się ich wycięcia.... Teraz mi się kończy urlop, spędziłam go tak na prawdę na niczym.... Nie chce się więcej tu odzywać, bo tylko humor Wam psuję... Jedne takie brzuchate a drugie gotowe na wszystko, trochę wam zazdroszcze:( Ale nie przejmujcie się mną i przepraszam jak komuś humor zepsułam :( Chciałam tylko pokazać, że jeszcze żyję. Trzymam za Was kciuki i za owulkę Milvy też. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Kasja, a co tam sie wydarzyło... coś złego? Pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Eksiu, obyś wykrakała. Manowce sie kontaktują z górą a Ty masz krakać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milvusia,obiecuje!! NIe martw sie, bede z nim tak rozmawiac jak milagros ze zbuntowanego aniola,na pewno cos załatwie :) Kasjulka,Kochana przeciez nikomu nie psujesz humoru,my naprawde czekamy zawsze az sie odezwiesz,zastanawialmy sie co z Toba..tak jak Milva sie nie odzywalas. Po to jest to forum,zeby sie wygadac prawda Eksia? Rozumiem,ze masz dosyc,ze chwilowo sie poddalas ale wierze,ze to przejdzie. Twoja sprawe tez zalatwie a co :) jak juz trafie raz od bardzo dawno do kosciola to bede prosic za wszystkie czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasaja!!! Nikomu tu nic nie psujesz!!! Tu mozemy przeciez o wszystkim pogadac, nie znikaj z forum!!! Pisz co ci tylko mysl przyniesie, chetnie posluchamy co masz na serduchu! Milva, ja krakam kra kra kra abrakadabraaaaaaaaaa Ja dzis spiaca jestem, deszcz leje, jest taj jesiennie spiaco za oknami.... melancholia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewuszki, Milva mam obecnie kryzys, nie sądziłam , że się złamę a jednak..... Mam bardzo osłabiony organizm i wiem , że teraz nie pora na dziecko, nie przeżyłabym chyba tego 3 raz ;( Cieszę się, że Wam dobre humory dopisują....Trzymam za Was wszystkie kciuki. Namanowcach i Explosive dziękuję wam za dobre słowa.. Tobie Milvuś też za zainteresowanie. Uwierzcie mi ja tak bardzo bym chciała być w ciąży, ale tak się boję. Najgorsze jest to , że nie wiem czy ten strach mnie kiedyś opuści i czy wogóle się trochę zmniejszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasja, jesli mylsisz, ze teraz tego nie podolasz to odpusc sobie. Nie ma sensu robic nic na sile kochana, bo to nic dobrego nie przyniesie. Odpusc sobie na jakis czas, odpocznij, miej inne mysli. Wyjedz gdzies albo zrob cos o czym zawsze marzylas. Wiem, pomyslisz pewnie: latwo jej gadac, ale ja tez tak zrobilam... po tych wszystkich nieudanych probach powiedzialam sobie, koniec! jak nie moge miec dzieci to ich miec nie bede, nic na sile, bede dobra ciocia. Zmienilam prace, zaczelam czesciej wychodzic ze znajomymi, wyjezdzalezem chocby na weekendy gdzies. Zapomnielismy tak jakby o naszym marzeniu.....i co? no zaszlam niespodziewanie w ciaze! Ja wierze, ze tobie tez sie uda, moze nie juz, nie zaraz ale jak rzyjdzie na to odpowiedni czas, akiedy on nadejszie to wie to tylko ten PAN na gorze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Kochane moje:) Buziaki za rozmowę z Tym - Manowce i Krakanie Eksii:):):) Kasja - nic na siłę, Eksiula ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
hahahahaha, Milagros:):)P:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milvula,bo ja kiedys ogladalam ten serial,jak bylam mala :) normalnie wciagajacy byl ha! Nie martw sie, ja Cie nie zawiode. Kasjulek,nie wiem co Ci podpowiedziec..a myslalas moze o psychologu? Ja akurat chodzilam do psychiatry i bardzo mi pomogl,a raczej tabletki od niego. Naprawde podzialalo,wyciszylam sie i uspokoilam i nie myslalam tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoooo... tak,jutro ide na echo serca swojego Maleniuszka ( a dzis ma leniuszka jak nic bo mnie straszy bezruchem) ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Manowce, jak ECHO? Dziewczynki, czy któraś miala zapalenie pęcherza? Dostalam Furagin i bardzo pomógł, czy to mnie nie zabije!!!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj bolało jakbym sikała żyletkami:( Dzis dosłownie juz jest ok ale wciąz sie boję tego bólu!!!!!!!!!! Napiszcie, błagam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło Kochana, ja to mialam juz tyle razy,ze nie policze. Zwykle musialam sie zwolnic z pracy bo nie dawalam rady. Wejdz do wanny -chyba ze masz prysznic to klops- i wez furagin,faktycznie furagin pomaga. Niestety ta przypadlosc bedzie od tej pory zawsze wracala,wiec nie wystarczy furagin tylko antybiotyk od lekarza. Wiem co czujesz - drze zeby nie dostac tego swinstwa. Jak tylko zaczyna popiekiwac to od razu lykam furagin bo mozna w ciazy :) Echo echo - wszystko ladnie gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Ciesze się Kochaniutka Moja:) Miód lejesz w moje serce ale napisz mi jeszcze tak: czy to normalne, że po Furaginie w ciągu jednej doby czuję sie NORMALNIE I BEZ BOLU, a wczoraj piekło żyletami, mialam szaro przed oczami z bólu? Biorę też: PRO URO, URINAL, wit. c z mnóstwem wody. Kochana, czy to mnie uleczy na dwa tygodnie?:) Mam przepisany CIPROPOL jakbym sie poczuła gorzej ale lekarka powiedziala, że to się ładnie leczy samym Furaginem i Pro Uro np. Ponoć ten Furagin to rewelacja i faktycznie dosłownie po kilku godzinach jakby wszystko ustapiło! Mam brać przez 7 dni. Napisz, proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) w porzadku, a zatem prawde mowiąc to na mnie furagin dziala juz w 15 minut po zazyciu,od razu bol przechodzi i nie wraca, nie martw sie. Ten cipopol czy jakos tak to antybiotyk,ktora ja tez bralam. Najlepiej popic furagin duzą iloscia wody bo wypłukujesz wlasnie bakterie sikając takim pięknym ostrym żółtym :))) . Nie martw sie Moja Kochana,nie wroci tak szybko. Zawsze jak Cie zlapie to najlepiej wziac dawke uderzeniowa czyli 2 na raz ( i zaklinam Cie Milvus! Miej go zawsze przy sobie bo odtad meka bedzie sie powtarzac jak mantra). Pozniej bralam nastepnego dnia 3 i nasteonego tez 3 i tyle. Oczywiscie,ktoregos pieknego dnia dowiedzialam sie,ze furagin tylko zalecza i bakterie nalezy leczyc antybiotykiem. Ja mysle,ze juz jutro nie bedziesz o tym pamietala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja gadam, na pewno jutro juz nie bedziesz o tym pamietala,to pewne jak to,ze nosze synka!! Czyli 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Och Kochanie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak dobrze ze tak piszesz:) Manowczuszku, ja w życiu nie przezylam takiego bólu. To ku.retswo rozwinęło się w ciągu dosłownie doby, myślalam, że umieram!!!!! Dzis już ok, więc byłam bardzo zdziwiona, chlam tą wodę z witaminą C i cytryną, co za ch..... ból to był:) Dobrze, że wymusilam dwa opakowania Furaginu. Jezusie, nie sądziłaM, ŻE COŚ MOŻE TAK BOLEĆ, DOSŁOwnie skakałam na pogotowiu z bólu, dali me Ketonal i cos rozkurczowego i nastepnie tę ambrozję - Furagin:) A rano wczoraj byłam cakiem spoko, poszlam do pracy, i jak zlapalo kolo 14 to o 20 byłam na pogotowiu:) Babki się ze mnie śmialy tyrochę, bo wpadlam i wygladalam jakbym umierala:) Powiedzialy tez ze jakby sie krew pojawila to to w wiekszosci wypadkow normalne:) Coz ja przeszlam wczoraj, to kochana głowina mala:) Cieszę się, że z dzidziolem wszystko super! Reszta też się ułożyła chyba, nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Manowczuszku a jakbym tak w ciąże zaszla np. teraz i ten Furagin brala? Bo na ulotce napisane ze w I trym. nie można ale wiem, że lekarze to zapisują bo już doczytalam trochę, Myslisz, że mogłabym to brać niezależnie od dnia cyklu w przypadku kolejnego zapalenia? Bo nie chcę się jeszcze tym stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna, ja bralam w pierwszym trymestrze,dla dziecka gorsze jest zapalenie i bakterie niz tabletka. Moj lekarz kazal mi wziac 4 jednego dnia,wzielam i przeszlo :) ....chcialabym zeby Ci sie predko udalo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, boli jak 150siąt. Faceci tez na to choruja. Mozna to zlapac jak np.sie wyjałowisz antybiotykiem albo po prostu siadajac na deske z bakteriami,albo jak zlapiesz za klamke i nie umyjsz reki i sie dotkniesz. Trzeba uwazac. Ja tez zawsze plakalam. Najgorsze jest to,ze to dziadostwo jest na recepte i nie jest to takie proste jak Cie zlapie w nocy. Bądz cwana i sie zaopatrz w kilka opakowań bo to kosztuje chyba z 7 zł hehe . Oj Miluska :) dajesz piorunami to faktycznie musialo Cie to zaskoczyc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×