Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex-ulezakowana

topik dla ex-ulezakowanych czyli zycie po poronieniu

Polecane posty

Gość explosive
no wiesz musze powiedziec, ze tez sie denerwuje. To juz mi chyba tak zostanie ale staram sie myslec mimo wszystko pozytywnie i nie dac sie zwariowac. Kolejne badanie mam dopiero 24 czerwca, tyle czekania jeszcze, nie wiem czy wytrzymam, moze pojde wczesniej. Lekarka powiedziala, ze moze wtedy poznamy plec, w zaleznosci jak dzidzia sie ulozy. Ja jakos czuje sie na dziewczynke ale wszyscy dookola mi mowia, ze bedzie chlopak bo niby do mnie bardziej pasuje, hmm nie wiem. Dzis mam lekkie poboewanie brzucha tak jak na okres ale leciutko wiec dzidzia rosnie, wtedy jestem spokojniejsza jak cos czuje. Stetoskop no brakowalo mi tej nazwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
ja Eksplozyjko tez sie lepiej czuje jak mnie cos boli :). Dzis tak jak Ciebie pobolewa mnie brzuch jak na okres. Skoro piszesz,ze i tak sie martwisz to na pewno ja tez bede :) ,a myslalam ze juz bedzie z gorki. Nie wierze w takie historie,ze sie wyglada na chlopca czy dziewczynke. Mi od kilku dni kurcze wyskakuja pryszcze. Mam juz jeden na nosie a drugi na czole ;/ o ramionach nie wspomne,troche mi krost sie tam pojawilo. Nigdy nie mialam takich cerowych problemow:). Tego na nosie to nawet widze jak zezuje. Jest czerwony;D . Ja mam wizyte 16 ale to tak tylko zbadac szyjke macicy ,zwazyc itd. My mamy zawsze po sobie wizyty. Ja tez zapomnialam jak to sie nazywa i wpisalam w google..stad stetoskop ;D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
jejku nie mow mi nic o cerze!!! ja to dostaje czyba tradzik!!! A ramiona i plecy to masakra. Twarz jeszcze ujdzie bo tylko troche na policzkach ale te ramiona!!! ALe to nic nawet jak cala w pryszczach bede to, to wszystko wytrzymam! Jak wiesz jestem kosmetyczka i mam troche tych cudow kosmetycznych ale i one nie pomgaja, to wszystko wina hormonow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
uf uf :) bo juz sobie pomyslalam,ze wlasnie zaczelam dojrzewac :) heh a wiesz,moze Kochana czy mozna uzywac samoopalacza? Wiem ze to glupie ale nogi mam biale jak papier kredowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
samoopalacz mozna uzywac, w skladzie nie ma nic co by naszym maluchom zaszkodzilo. Ja tez na nogi uzylam bo blade jak corka mlynarza. Ja jak siedae u mamy na ogrodzie to pod parasolem a nogi wystawiam na slonce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
a to sie ciesze i dziekuje Ci Moja Kochana Kolezanko ;). Myslalam nawet czy nie podjechac nad morze ajest taka piekna pogoda,ale jak wiesz moja malzenstwo zaczelo kulec i siedze w domu, biala i pryszczata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
dobrze Misia, ja jade do apteki po duphaston, musze teraz bo są godziny rabatowe i zaoszczedze pieniądze :) do zobaczenia pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewuszki moje kochane.....ja juz po pracy...... ex rybka no wlasnie nie beda mieli z czego zrobic badan no ale u mnie i tak zarodka nie bylo :-(......mysle ze tylko sprawdza czy jakas bakteria mnie nie nadgryza .... mialam go dzis odebrac i nici nie zostawila mi baba w recepcji, jutro musze podjechac manowczyku takich chwil jak zobaczenie malsiej dzidzi nie da sie opisac słowami prawda?, eh jak ja Wam dziewuszki kochane zazdroszcze.......i wiesz? Twojego meza omijaja piekne chwile....z pewnoscia bedzie tego załował.....dobrze ze poki co trzymasz go na dystans-musi zrozumiec swoj blad. Hmmm mowisz manowczyku ze luteina......ech wiesz u mnie to dopiero dwa tygodnie, poczekam jeszcze az sam organizm wroci do normy....zobaczymy jak bedzie to u mnie wygladalo, dzis troszke boli mnie podbrzusze i powiem wam denerwuje sie dlaczego..... Pryszczami sie malenkie nie przejmujcie.....ja i do teraz mam jakies pojedyncze na buzce.......ale sa i znikna to nie zaden problemik kochane....to tylko oznacza ze dzidziulki powoduja burze chormonow :-) Wiecie.....ja tez myslalam o tym jak tu poprawic sobie wyglad kiedy jeszcze bylam w ciazy. U nas w Poznaniu jest opalanie natryskowe, pewnie gdzies tam u Was tez ,nie wiem jak bardzo jest inwazyjne ale sadze ze dziala jak samoopalacz bo opala poprzez natrysk delikatnej mgiełki. Moze to jakas alternatywa ....co sadzicie? manowczyku a moze zabierzesz ze soba jakas psiołke i razem we dwie smykniecie pooddychac jodem? dla dzidziulki rewelacyjne warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Witam moje kocnae panny:) Manowczulku, ciesze się przede wszystkim z tego, że widziałas swojego fikającego ludzika:):):):) Niech fika ile sił w nozynkach:):):) Męża trzymaj na razie na dystans, niech poczuje, że to nie jest takie hop siup, słaby Manowiec wybaczy, ta żonka męzulka, o nie!!!! Niech poczuje, że COS sie stało, a jak jego mamusia uważa, że to nie zdrada, to niech go sobie bierze i niech razem smsy nocami smarują;):):) On musi skubany poczuć, że to nie przelewki, że zrobił paskudną rzecz w czasie ciązy zony, niech go tam sumienie żre co chwila. A Ty Manowczyku smaruj nożyny samoopalaczem, to jest dozwolone, nic Ci nie będzie - tak mi mowila lekarka kiedys.:) Eksplozja, też się cieszę, że u Ciebie wszystko dobrze:) Poza pryszczami ale dasz radę:):):) Manowcu, umarłam wyobrażając sobie jak zezujesz na pryszcza swego:) Kitku, jak okresu nie będzie smiało wal luteinę, wywola go raz dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
moja Mlvetka Kochana :) co u Ciebie? Jak tam sie macie? Czekamy na Ciebie..:D Eksplozyjka,tu pytanie do eksperta..jaki jest najlepszy samoopalacz,nigdy nie uzywalam a nie chcemiec zacierkow czy jakos tak sie to mowi Kiciu, to prawda..jak widzisz swojego dzieciaczka na monitorku jak sie wierci rusza raczkami i nozaki to zapiera dech. Ja zawsze jak go widze to w sytuacjach gdy martwie sie czy zyje,jak juz widze ze ma sie dobrze to przy ginekologu gadam 'mamusia juz nie da Cie skrzywdzic'. A Ty Kiciu nie robilas usg jak mialas córcie? Bo masz juz dzieciatko. Moja mama mowi,ze kiedys to nie bylo usg ani nawet echa serca nic. Kasja chyba jest zapracowana bardzo..a pogoda taka piękna,ze łał chyba sie wybiore na plaze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Manowczuszku u mnie ok:) Czekam na @ po laparo, żebyu sie upewnić, że wszystko jest ok. Nie mam żadnych śladów po laparo:):):) Dosłownie jak chirurgia plastyczna, nie mam nic, nie wiem, gdzie były wkłucia:) Nie wiem, czy cykl mam liczyć od laparo czy od poprzedniej @ więc czekam sobie cierpliwie. Ale upały,cały czas jestem zmęczona, dziewczyny. Teraz zaraz będzie burza, niech powietrze troche się ostudzi. Manowcu, ja bym ci poleciła na nogi balsam brązujący, nie samoopalacz, bo takie balsam to stopniowo opala z każdym dniem bardziej a samoopalacz daje od razu mocny efekt. Ja uzywam samoopalacza na twarz i dekolt a na pozostałe części ciala balsamu brązującego. np. Nivea czy L'Oreal czy Dove. Jak sie kiedyś na rękach posmarowalam samoopalaczem tomiałam straszne zacieki a balsam brązujący opala bardzo bardzo powoli - tak 4 dni dla osiagnmięcia efektu i możesz sobie wybrać czyu przestajesz np. po 2 dniach czy jeszcze raz smarujesz, a w raize czego mnie widać. Do twarzy polceam SAMOOPALCZ np. Garniec Ambre Solaire Perfect Bronzeur, ale absolutnie nie do ciala bop zacieki murowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
Milvus, kupilam to co napisalas, balsam dove ;) i co teraz? Wiem,ze jestem sierota ale mam ogolic nogi?:P albo zrobic piling? Nigdy nie uzywalam wiec nie wiem :) a do twarzy jeszcze nie kupilam chociaz tez musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
a to nawet lepiej ze nie wiesz kiedy owulacja,tak bardzo chcialabym zebys juz miala to o czym wszystkie marzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki..... No ja czekam na pierwsza miesiaczke, nawet nie wiem czy owu wogole wystepuje zaraz w pierwszym miesiacu po lyzeczkowaniu. Mija mi 2 tygodnie od zabiegu i pozostaje mi czekac. Manowczyku i jak tam? smarujesz ciałko :-)? Ja rodzilam 14 lat temu dziewczynki i tez mialam juz robione usg......jednak niewiele pamietam to bylo zupelnie inne podejscie, czlowiek wogole sie nie martwil, nie myslal o złych rzeczach. Pamietam tylko ze widzialam maluska fasoleczke w 8 tygodniu a potem to juz mialam robione usg gdzies daleko w ciazy i nawet nie pamietam. Wszystko jakos przechodziło inaczej bez stresu . Nie przywiazywalam uwagi do niczego!!! naprawde. I urodzilam zdrowa corke ktora teraz ma 14 lat i jest wieksza ode mnie. A kiedy ja urodzilam miala zaledwie 2,300 kg i 48 cm. Takze teraz niestety czasy zupelnie sie zmienily..........strach o dziecko , o ciaze jest ogromny. ech dziewczynki....pogoda piekna......tak sobie teraz mysle ze moglabym chodzic sobie teraz z malusim brzuszkiem w tuniczkach.....jak zaszlam w iaze to tak sobie marzylam :-(......teraz to te lato jakies takie bedzie dla mnie inne ...... kurcze kiedy mina mi te złe mysli?........jak dlugo? do tego poklócilam sie powaznie z moim facetem......bardzo powaznie......nie wiem co dalej bedzie.......moze moje marzenia o dzidzi legna w gruzach......Boze ile jeszcze wytrzymam ...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
Kiciu, chlopy po prostu wariuja jak sie cieplo robi. Zawsze sa z nimi problemy. Ja czekalam na swoj okres az 5tygodni i powiedzialam 'basta'poprosilam o wywolanie,bralam chwile luteine i dostalam miesiaczke. Zaraz po niej mialam piekna owulacje sprawdzana na usg, nie udalo mi sie jednak zajsc. Nastepna owulacja nie sprawdzana i juz 'olana' gdyz zwariowalam po stracie. Ale wlasnie podczas drugiej owulacji od straty zaszlam w ciaze. Dalam sobie spokoj, nie sama, bralam antydepresyjne leki. Mysle,ze gdybym nie zaszla w ciaze to wciaz bym sie męczyla tak jak Ty teraz. To nie przechodzi z dnia na dzien, na pewno troche Ci podokucza. Mnie po prostu sie udalo ale tak jak mowilam gdzies wczesniej, caly czas pamietam o mojej fasolce,ktora umarla i rozpamietuje ze rodzilabym we wrzesniu.Tobie tez sie uda,na pewno bo nasze forum przynosi szczescie. Tylko sie pogodz z partnerem :D Nie samrowalam sie,czekam na wskazowki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
witajcie, ja caly dzien poza domem bo piekna pogoda, a terz juz burza wiec ucieklysmy do domu. Co do samoopalacza to Milva ma racje, balsamy brazujace sa "bezpieczniejsze" jesli chodzi o plamy. Ja polecam Nivea Balsam brazujacy, fajnie pachnie i ma tez fajna konsystencje. Manowcu, przed uzyciem zrob peeling, a potem ogol obowiazkowo nozki. Naloz balsam tak ja normalny balsam i dobrze rozsmaruj. Rece potem umyj co bys nie miala tam niepotrzebnych brazow :-) Co do samoopalacza na twarz uzywam nieraz takich chusteczek z Nivea, tez sa swietne i fajnie sie rozprowadza. Kurcze ja tym stetoskopem nie moge nic wysluchac, moze ja cos zle przykladam? Czy moze jest jeszcze za wczesnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
Mysle Eksiu,ze nie jest za wczesnie ale chyba teraz to trudno rozpoznac co jest biciem serca dziecka a co np.bulgotaniem w żoładku. Jak troche Dzidzius podrosnie to wtedy na pewno bedziesz wszystko dobrze slyszala :) Jutro pojde do rossmanna po te chusteczki,takie piekne lato a ja przerazajaco biala. Juz za dwa tygdonie robie badanie genetyczne..staram sie byc spokojna:) u Was Eks to wynik byl od razu,a u mnie na ten z krwi czeka sie 2 tygodnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Manowczuszku, dokładnie tak, jak Eksplozja radzi, piling, ogolić, posmarować dokładnie i umyć łapy:) jutro będziesz ciemnijesza i jutro nakładasz znowu i tak do pożądanego koloru. Oj wiem, Manowczuszku, że mi zyczysz jak najlepiej, też już bym chciala do Was dołaczyć:) Eksiu, Manowce maja racje, myśle, że tym stetoskopem wiele nie wysłuchasz na razie, może za kilka tygodni:) Jakbyś miala dopplera to może być usłyszala:) Nie stresuj się tym, bo jak nie usłyszysz nic to sobie będziesz wkręcać:) Kitku, 2 tygodnie po zabiegu to może owulka byc:) A może i nie być:) W każdym razie ja dostalam @ rowno 28 dni po zabiegu. Nasze forum przynosi szczęście to prawda!!!!!! Mimo, że nikt nie przychodzi tu szczęsliwy to potem szczęsliwy się staje i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooooo wiecie , odebralam wypis ze szpitala i znow łzy....znow wyczytalam swoj "wyrok'...po drodze spotkalam kilka dziewczyn z brzuszkami i znowu wszystko wrocilo ......szlam przez miasto i ryczalam..... kurde czy nie mozna wymazac sobie z pamieci tych złych wspomnien?.......ech..... milvus chyba ze spokojem poczekam na owu...nic nie bede robila na sile tym bardziej ze moja sytuacja z partnerem nabiera złego tempa niestety....czasem moze okazac sie ze marzenia o dzidzi stana sie tylko marzeniami :( manowczyku nasz kochany co u Ciebie oprocz tego ze balsamujesz sie zeby nabrac kolorkow :-) ? eksiu.....poczekaj jeszcze troszeczke a zamiast marszu kiszek wysłuchasz kochaniutkie pukpuk pukpuk pukpuk......aj jakie to beda cudowne "nuty" oj mam nadzieje ze Twoje słowa milvus sa świete ze nasze forum przynosi szczescie.........bardzo chce w to uwierzyc.. buzialki kochaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
Kicia, przykro mi....nie jestem w stanie ci powiedziec czy uda ci sie to wymazac z pamieci, kazda z nas jest inna. Manowiec nie wymazal, ja z reszta tez ale moze tobie uda sie zapomniec....nie wiem. Dziewczyny u mnie upaly, ledwo zyje, tylko pije wode z mieta i cytryna. Caly czas chce mi sie jesc lody!!! Przed ciaza mogly dla mnie nie istniec! Jak u was mija dzionek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Kitku, myslę, że nie wymażesz z pamięci, bo chyba żadna z nas nie wymaże. Ale to nic złego. To nawet dobrego, bo nie ma nic gorszego jak wyparcie, wymazanie. To i tak do Ciebie wróci. Mam nadzieję, że moja słowa są PROROCZE!!!!!!! I każdej z nas na tym tiopiku spełnią się wszystkie marzenia w tym to najważniejsze!!!!!!! Tak ja powiadam Wam a wy zgadzajcie się ze mną w tej sprawie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
o tak zgadzamy sie Milvus ;) Eksa masz racje,upaly. Ja siedze w domu zeby nie przegrzac organizmu. Sprzątam i gotuje a i oczywiscie gole nogi i balsamuje opalajaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka...... no wiem ze ciezko bedzie wymazac z pamieci te zle wspomnienia...ciezko ciezko ...ech.......wlasnie dostalam inf od kuzyneczki...urodzila o 6 rano slicznego chlopca 3420...troszke sie meczyla bo malemu gdzies raczka utknela ale poszlo jakos :-) manowczyku.....milvus, ex i reszte dziewczat u mnie w pyrlandii tez upały.....siedze w pracy , glowe mam prawie we wiatraczku i tak nici , nic nie daje.......ufff a ja wierze ze niebawem ten topik bedzie topikie spełnionych naszych marzen :-) posylam wam chlodnego buziaka oby wam sie lzej zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo skwareczki jakas masakra mam nadzieje ze zyjecie kochane w te upay!!!???? ja w pracy i doslownie siedze jak w piekarni bez klimy przy wiatraczkach a i tak wytrzymac sie nie da. a zeby bylo smieszniej moje auto mam w naprawie i jezdze mamy cinkusiem a w nim jest ogrzewanie ze psute i grzeje caly czas na ful. Wiec sobie kochane mnie wyobrazcie :-) Dzis wybieram sie nad morze popoludniu mam pociag jade do Miedzyzdroji. Musze troche pooddychac jodem , przemyslec pare spraw, poukladac sobie wszystko jakos. Zamocze chociaz paznokcie we wodzie hehhe A co tam u was dziewuszki? Nie wiem czy bede miala okazje zajrzec przze wekend na nasz topik ale jak wroce w niedziele kukne i mam nadzieje ze same dobre wiadomosci tu zastane. Tymczasem rybenki sciskam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Melduję, że rozpoczynam trzeci cykl starań:) Wczoraj przylazła @ Za dwa tygodnie działam :):) Pozdrawiam Was :):):) ale się dzieję na forum, ja nie piszę na bieżąco bo nie mam o czym :) cieszę się, że u naszych mamusiek wszystko wporządku z dzidziusiami i już oby tak do samego końca :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. dołączam do was. byłam w 10 tyg ciąży i nie pojawił sie zarodek, beta zaczęła spadać, pęcherzyk sie zniekształcił. dostałam tabletki w szpitalu na poronienie ale niestety one nic nie daly tzn. tylko trochę zaczęłam krwawic, w piatek miałam zabieg. chciałabym sie dowiedzieć po jakim czasie zaczęliście sie starać znowu, jak to jest z @ po zabiegu kiedy sie pojawia?? i czy braliscie jakieś tabletki, bo ja biorę czopki i antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis byłam u mojego lekarza i kazał mi przyjsc na kontrole za 3 tyg. przepisał mi tez antykoncepcje, ale zastanawiam sie czy warto ja brac skoro sie mowi ze po niej trzeba odczekac jakies 3 m-ce. Napiszcie mi dziewczyny jak wy miałyście. plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Witaj Nicoleee. Przykro mi bardzo z powodu Twojej straty. Wszystkie tu jesteśmy z Tobą. @ przylazi tak po 4-6 tygodniach. Starać się można po pierwszej @, są różne szkoly - jedni mowia ze po 3 miesiacach inni ze po pol roku. Ja tam nie czekalam i dobrze, bo musialam miec laparo, bo cos tam wykryto. Ale juz po:) Nicolee, robilas jakieś badania? Ja jako dyzurny "badacz" tego topiku zawsze zadaje to pytanie:) Usmiecham sie ale wiem, że Ci smutno, więc tak tylko po ciichu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
witajcie kochane, wrocilam do domku i czas tu cos porobic. Jutro ide na obciazenie glukoza, brrr juz to mialam kiedys wiec wiem co mnie czeka. Nie dosc, ze potezny glod to jeszcze siedzenie 2 godzin u lekarza....No ale coz sie dla dzidzi nie robi. Co tam u was, widze, ze w weekend bylscie wszystkie zajete. Manowcu, jak tam twoje sprawy??? Milvus sie udziela, a to dobrze bo ma najwiecej info. Kicia, Kasje jak leci?? Nicollee, wspolczuje ci i tak jak Milva pisala, wszystkie TU jestesmy po takich przezyciach. Moge zapytac cie o wiek? Co do twojego pytania, to ja nie bralam zadnych abtybiotykow po lyzeczkowaniu ani potem nic na wywolanie. Miesiaczke dostalam po okolo 6 tyg i mialam tylko jedna @ i zaszlam w kolejna ciaze(obecnie 14tc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny, sama sie dziwie ale jestem dosc twarda i pogodziłam sie z tym, moze to dlatego ze od poczatku jak zaczely sie problemy zdawałam sobie z tego sprawe ze moze sie nie udac. Sama nie wiem wiem tylko ze tak jest lepiej niz miało by sie urodzic chore. Trzeba zyc dalej choc nie powiem ze lezka sie kreci jak widze laski z brzuchami. Ja mam 26 lat, była to moja pierwsza ciąza. Dostałam antybiotyk i czopki bo tak jak pisze w ulotce aby sie nie zrobiły jakies zakarzenia i zazwyczaj po operacjach ginekologicznych sie je zazywa. chciłabym sie starac od razu. Dziś na wizycie u ordynatora który jest moim lekarzem powiedział mi ze przy pierwszym poronieniu nie robi sie badan bo to dosc czeste. sama nie wiem co myslec. Czytałam ze co 3 kobieta w pierwszej ciazy ja traci. Lekarz jest doswiadczony. Ide za 3 tyg na kontrole to jeszcze sie go dopytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×