Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex-ulezakowana

topik dla ex-ulezakowanych czyli zycie po poronieniu

Polecane posty

Gość namanowcach
tak, jestem 84 ale ten boski z łodzi to młodszy jest ehehe przeciez wiesz,ze ja mlodszych lubie :D hehe on 85 :P hehehe albo 86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
kurcze no nie mam jeszcze pomyslu cholerka, chcemy dac takie imie ktore tak samo sie pisze i czyta zarowno w jezyku polskim i niemieckim co by dziedzko nie mialo potem klopotow. A ty Manowczyku jakie masz imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
tez nie lubie ale to tylko po to zeby sie odkuć,odłozyc posplacac zobowiązania i zmieni prace. Ostatnio nawet usiadl i zapytal czy chcialabym do Niemiec wyjechac na stale...o rany ale sie przestraszylam,ja bez taty i mamy..brzmi to moze infantylnie ale ja naprawde mam dobry kontakt z rodzicami i nie radze sobie bez nich. Tak Kochana Eksplozjo,przejezdzal kolo Ciebie :) Mimo wszystko Kasiulek tez jestes czesto sama prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Księżniczki muszę Was poinformować, że mamy z mężem wprowadzoną abstynencję seksualną z racji naszych "przyjecieli - robaków". Nie chcę nawet z gumką no bo to też 100% nie ma , ze się nic nie stanie. Moj M. przestał już jeździć - teraz otwiera sklep no i go ogolnie w domu nie ma. Ja też po pracy jezdze do niego zeby mu pomoc także pracuję średnio 15 godzin dziennie, Najbardziej wykańcza mnie praca siedząca przy kompie, a niestety jestem księgową.......... Powinnam się szykować spać ale tak mi dobrze się z wami rozmawia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ja tak ardzo chciałabym urodzić dziewczynkę..... Explosive może Sara ? albo Sandra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
Ksiegowa :) cudownie,mozecie razem pracować. Z tym seksem to faktycznie lipa,mnie sie naprawde nie chce ale wiem,ze on sie troszke męczy, jest mlody i na pewno potrzebuje ( ale akurat mąz jest ode mnie starszy:P). Nic na to nie poradze. Dokladnie dzien przed poronieniem wspolzylam wiec nie wiem czy to sie nie przyczynilo. Eksplozjo, nie mam nie chce zapeszac. Wtedy mialam imie dla dziewczynki Bianka. Teraz nic nie mysle na ten temat. Moja kuzynka ktora tez wyszla za mezczyzne niemieckiego pochodzenia dala na imie synowi Emanuel -Emek- mnie sie bardzopodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
w glebi serca ja tez,ale czuje ze bedzie chlopczyk. Sara jest sliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manowce niech przestaną Księgowa - cudownie ? No nie najgorsza osoba w zakładzie? Proszę Cię , szkoda , ze wcześniej nie wiedziałam na co się piszę. A co do pracy razem, to nie chcę pracować z m. chcę być niezależna. Uważam , że wspólna praca wprowadza monotonię. Owszem mogę mu pomóc w liczeniu w marketingu, w projekcie ulotek itp, ale tylko pomóc. Wiem jedno dopóki ja będę miała jakąś sferę niezależności i on to będziemy się dogadywać.... Takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
Ksju no niestety sandra niemcy wypowiedza zandra a sara - zara wiec odpada :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zgadza się..... :( Explosive jak mi tylko coś wpadnjie do głowy to dam Ci znać. Najbardziej uniwersalnym imieniem jest chyba Anna i jest ono też bardzo ładne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
No tak Kasju,masz racje. Chociaz uwazam,ze kadrowa to super sprawa no poza tym,ze u nas w firmie naprawde ma urwanie glowy. Hmm u nas chyba jest 20 oso w kadrach i kilka ksiegowych hehe. Ale wszystkie są bardzo mile dlatego od razu skojarzylam to pozytywnie. Nawet nie spojrzalam,ze juz tak pozno Eksplozja a Ty czujesz,ze bedzie chlopiec czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
ksiegowa to bardzo odpowiedzialna praca, ja to bym nie mogla przy biurku siedziec chyba. Ja to musze miec kontakt z ludzmi i nienawidze liczb i papierow. Jak dobrze, ze sa takie osoby jak ty Kasju. Bianka bardzo ladnie, my tez juz mamy jedna Biankew rodzinie. Ja tak po cichutku to nad Liliana sie zastanawiam mozna ladnie skracac np Lilli i w kazdym jezyku tak samo wypowiedza. Cos czuje ze to bedzie dziewczynka. W pierwzsej ciazy czulam ze chlopiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzisz mi się jeszcze podoba Daria albo Diana :) Ale bardzie to pierwsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Explozenko po co się pytasz jak już masz? I to strzał w 10 ? Oj ty ty a ja się tu głowię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
no i z Daria bylby tez problem wymowa Darija z gardlowym brzydkim r, a Diana to byl moj pies :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
nie no mam ale jeszcze nie na 100% szukam dalej moze jeszcze cos oryginalnego znajde, po za tym nie znam jeszcze plci wiec i dla chlopca musze szukac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak apropos tej pracy przy biurku.... Ja bardzo lubię rachunkowość, jestem, nie chwaląc sie , w tym dobra. Ale pracując teraz w sklepie przy towarze odpoczęłam trochę od swojej pracy. Macie rację to jest odpowiedzialna a do tego niewdzięczna praca. Pracuję w budżetówce gdzie ciągle nie ma pieniędzy , a ja ciąglę musze kombinować, no a nikt tego nie wie.... Nawet mój szef nie ma o tym pojęcia bo nie chce miec.... Troszki się wyżaliłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ex masz rację ta Diana troche nie za bardzo, jak mi coś wpadnie to Ci napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
pora na dobranoc bo juz ksiezyc swieci lalalalala mis uszatek mi to zanucil :-) wybieram sie do krainy morfeusza moje drogie, wiec do jutra, z rana tu zajze co pisalyscie dalej. dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
o kurka wodna, to naprawde wszystko na Twoich barkach. Ale Ty jestes zdolniacha :D Ja mojego Krolewny ide spac bo juz widze tylko na jedno oko :D heh ale bardzo Was lubie i ciesze sie ze sie poznalysmy :) Oczywiscie pamietam w tym wyznaniu o MIlvie.. Eksplozyjko Kasju Dobranoc :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już ide , muszę się umyć i takie bajery :) Ty Manowczyku też już wypoczywaj. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
dziendobry kochane :-) wyspalyscie sie??? Wczoraj juz bardzo pozno bylo az tak sie rozpisalysmy. A ja w nocy plywalam nago w basenie, piekna przezroczysta woda....na brzegu stoi 3 nagich murzynow i wszyscy na mnie napaleni.....och mowie wam co to byl za sen hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
hohoh Murzyni..chetnie sprobowalabym z Murzynem:D Ja kochane wstalam, umylam zeby i jade do dentysty ;( masakra jak nic takze dzien dobry i do zobaczenia Krolewny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
uuuuuuuu no to powodzenia, ja nienawidze dentystow :-( ja zaraz ide na piknik, bede wieczorem. Milej soboty dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki kochane zagladnelam do was a tu prosze spojrzalam i widze ze wy nie dlugo nocki bedziecie zarywac i pisowywac tutaj :-) Kasja......no widzisz puste jajo plodowe, wyobraz sobie ze stara baba juz jestem i nigdy nie myslalam ze wogole cos takiego moze wogole zaistniec!!! nie mialam zielonego pojecia, dopiero kiedy mnie to spotkalo zaczelam o tym czytac. Lekarka nie kazala robic zadnych adan ani mnie ani mojemu partenrowi. ale uwierz mi ze badzo mnie meczy brak odpowiedzi dlaczego tak sie stalo. z zajsciem w ciaze ja nie mam problemu naprawde , okres mialam regularny , wiedzialam kiedy owu, wszystko gralo. Az tu zobacz taka przykrosc ........ |Byc moze powinnam sama na wlasna reke zrobic jakies badania i moj partner tez ......a moze poprostu zapomniec .......uspokoic sie i sporbowac raz jeszcze........sama nie wkiem Fajnie tak czytac jak sobie piszecien o tych ciuszkach, imionach.......marze by moc rozmawiac na takie tematy razem z wami :-( a teraz kazda kobieta z wozkiem, kadza z brzuszkiem wywołuje u mnie łzy......ehhhh pozdrowionka dla was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
witajcie kochane, no widze, ze w weekend bylyscie bardzo zajete, nikt tu nie pisal :-) Jak samopoczucie? U mnie deszcz pada tak jak z reszta caly maj, nic nie chce sie robic....ble Manowcu jak twoj brzusio? Moj brzusio cos bardzo spokojny, tylko piersi mam nabrzmiale, mam nadzieje, ze do srody nie zwariuje-wtedy gin!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
tak,ja mialam urwanie glowy a raczej zęba. Bylam u dentystki i musze przyznac ze troche sie stresowalam ( mimo az 3 znieczulen)a teraz sie martwie czy nie dostarczylam zbyt wiele emocji dzieciaczkowi. Poza tym jestem zla bo strasznie 'leca' mi zeby, w weekend ukruszyly mi sie az dwa zęby..dzieciaczek naprawde ze mnie wyciaga co moze. Musze chyba na sile pic mleko bo bede bezzebna matka. Eksiu ja tez jestem taka wariatka jak Ty i mimo,ze wyglaszalam tu swoje opinie na temat czestego usg to dzis tez ide je zrobic zobaczyc jak tam dzidzius po tym dentyscie.Wiem co czujesz,niby bylas niedawno na usg i dostalas informacje ze wszystko w porzadku to i tak kolejnego dnia sie stresujesz bo mniej Cie boli brzuch. Mnie dla odmiany boli bardziej i potrafi pol dnia bolec jak na okres ale dzis spanikowalam bo rano nie bolaly mnie cycunie :(. Nie martw sie Kochana, musimy to jakos przetrwac bo naprawde zwariujemy. ludzie nie rozumieja,ze poronienie to nie wszystko,ze pozniej w ciazy przezywasz horror ;( . Ja bym chciala dotrzec do tego 12 i wtedy moze odetchne a Ty juz powinnas sie uspokoic :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
chodzilo mi oczywiscie o 12 tydzien ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
no tak masz racje Manowczyku, nie mozemy dac sie zwariowac! Bylas juz dzis u lekarza?? Pisz jak ma sie twoja dzidzia. Kurcze z tymi zebami to tak w ciazy bywa. Ja bedac u dentysty dowiedzialam sie, ze mi dziasla za bardzo krwawia. No i teraz nawet przy myciu juz krew leci. Uzywam elektrycznej szczoteczki,w iec jest delikatna no i plynu do plukania ale jakos dalej krwawia. Manowcu, a jakie witaminki ciazowe bierzesz? Co u innych panien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
No własnie Kochana nie biore a Ty bierzesz? Moj gin twierdzi,ze do 12 tygodnia wystarczy tylko kwas foliowy...a jak widac chyba nie skoro mi dziecko zęby zjada ;D. Bylam na tym usg i jest w porzadku:P ufff spłukam sie chyba ze wszystkich oszczednosci jak tak bede wciaz biegac po lekarzach :). Dzieć ma juz 2 cm i 59 mm :) A Ty jak tam dzisiejszy dzien? Musisz do srody czekac:) ale pewnie nie dowiesz sie niczego nowego jak to,ze jest wszystko dobrze.. Wlasnie co u naszych Kochanych Kolezanek? Milvus, Kasja, Kicia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×