Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
anulinka26

Chętnie zaopiekuję się dzieckiem w Poznaniu

Polecane posty

Witam serdecznie, jestem wesołą 26 letnią mężatką bez dzieci. Nie paliłam i nie palę. Szukam stałej pracy, najchętniej jako opiekunka do dziecka. Zajmowałam się dziećmi - mam dwójkę chrześniaków (w tej chwili mają 3 i 4 latka) - zajmowałam się nimi od urodzenia - chodziłam na spacery, bawiłam się itp (ale oczywiście dorywczo - nie codziennie). Mam też aktualnie 5 letnią bratanicę, którą też chętnie się zajmuję jak jest okazja. Oprócz tego, jakiś czas temu w wakacje, zajmowałam się niespełna trzyletnim chłopcem (praca z ogłoszenia). Odbierałam go ze żłobka ok. 13:30 i do 18 - 19 spędzałam z nim czas (głównie u siebie w mieszkaniu - do momentu aż nie odebrali go jego rodzice). W momentach, gdy chorował spędzałam z nim cały dzień u niego w domu ( 9:00 do ok.17). Interesuje mnie praca z jednym dzieciaczkiem, praca jednozmianowa (np. 8-16 itp). Chętnie zajmę się szkrabem na stałe już od 9 czy 12 miesięcy do 3 lat. Mieszkam w Poznaniu na Górczynie. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pisać na maila (anulina@vp.pl), szczegóły współpracy do ustalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×