Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

majowka biedactwo ale sie omeczysz w nocy! moja maly pare godzin spi i pare sie wierci i tak w kolko :) w nocy chyba te ruchy sa jakies mocniejsze :) wszytskie depresje ciazowe, poporodowe to sprawka hormowow, cos moge na ten temat powiedziec, no moze nie na temat ciazowych ale hormony strasznie sie mieszaja w zycie niestety :P a ja przez ta glupia babe co robila usg nie moge spac i sni mi sie ze rodze takie duze dziecko !!!:( w koncu rano poogladalam zdjecia innych dzieciaczkow w tym samym tygodniu i sa takie same jak nasze! wybieram sie na zakupy dzis jakies ubrankowe poogladac :) a od 17 maja na szkole rodzenia inna niz ta bo ja juz jedna mam zaklepana na lipiec ale nas tu juz nie bedzie :) wiec pojde na wczesniejsza i skoncze pod koniec czerwca i nie bede sie stresowac w polsce ze nie poszlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe daj spokoj-dzieck bedzie w normnie.Przeciez natura wie co robi-nie urosnie Ci giganciak,ktorego nie bedziesz w stanie urodzic:) W najgorszym wypadku cc i co?tez bedzie dobrze,byle Maly byl zdrowy.Po co sie zamartwiasz na zapas. Poczekaj do ostatnego miesiaca-zobaczysz jeszcze sie zdazysz namartwic wierz mi;)wtedy czlowiek ma same koszmarne mysli-nie wiem jak to dziala:( U mnie zaczely sie maile i smsy czy juz urodzilam-ale to denerwujace😠. Jak bede z nastepnym w ciazy podam pozniejsza date chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pytanie calkiem z innej beczki-jakich kremow do buzi uzywacie?ja mam bardzo wrazliwa cere i do tego bardzo sucha nie wiem co tutaj wyprobowac?do tej pory mialam kremy z polski ale chce sprobowac czegos stad-moze znacie jakis dobry krem-cena bez znaczenia.Byle by dobrze nawilzal i nie powodoal uczulen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zakochana w kosmetykach Nivea, wiec uzywam kremu na dzien i na noc nivea. Mam tez Krem nawilzajacy z wiesiolka Oeparol z Polski, super na wrazliwa skore, przebarwienia, podraznienia. Wszystko do demakijarzu mam Nivea i nawet oliwke do smarowania brzucha i piersi :) Jako, ze ja i maz caly czas tak to Nivea i Nivea- wiec dla malenstwa tez planuje Nivea kupic. Mam nadzieje, ze wda sie w rodzicow i bedzie tolerowal dobrze te kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe mysle ze w polowie ciazy trudno oceniac jednoznacznie czy dziecko urodzi sie duze czy nie. Jeszcze duzo tygodni do konca i jedne dzieci zwalniaja pod koniec a inne dopiero wtedy nabieraja wiecej wagi. Wiec nie martw sie :) Bedzie dobrze :) Rodzinka mojego meza jest wysoka a ja jako dziecko bylam grubasek wiec tez nie wiadomo jaki nasz maluszek bedzie. Wybieram sie na USG po 32tc to wtedy bedziemy oceniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolezanki. Co do powrotow do Polski to my tez wracamy na wakcje 2011, i to juz postanowione. Ja jestem tutaj niecale 2 lata, a moj chlopak 4, i planowalismy juz wrocic w 2011, nawet gdyby nie udalo sie miec dzidzi teraz. Mamy odlozonych troche pieniazkow wiec albo kupimy mieszkanko albo porwiemy sie na budowe domu, jeszcze nad tym myslimy. Troche bedzie nam szkoda stad wyjezdzac, bo oboje mamy dobre prace, fajny domek, ogrodek, zanjomych, ale jednak tesknota za Polska jest silniejsza. A co do kosmetykow i kremow, to ja do twarzy uzywam teraz kremu do twarzy johnson&johnson takiego w tubce jasno-zielonej dla dzieci, jest nawilzajacy i hypoalergizny i dostepny praktycznie wszedzie w dziale z kosmetykami dla dzieci. Smaruje sie tez oliwka tej samej firmy. dokladnie to jest taki krem http://www.domzdrowia.pl/58671,johnson-s-baby-soothing-naturals-krem-intensywnie-nawilzajacy.html ale tu w UK jest rowniez dostepny. Pozdrawiam wszytskich i zycze jak zwykle milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za rady:) Ja sie zastanawiam skolei nad Oilatum-malej kupilam wszystko z tej serii,oprocz szamponu ktorego albo nie maja albo nie moglam znalezc.No wlasnie ja nie mam szamponu dla Malej!!!! Musze cos wyprobowac,bo maskara. Zmienilam krem na rozstepyl uzywam nadal Pamersa ale typowy na rozstepy byl drogi(swego czasu kupilam na promocji) a raczej cale opakowanie duze jest mi zbedne wiec kupilam inny,ktory ma dokladnie taki sam sklad tylko zapach czekoladowy.Rowniez zalecany w czasie ciazy na rostepy i po ciazy.No i co?Od razu czuje sucha buzie:(bo ja reaguje buzia na wszelkie zmiany kosmetykow-nie pytajcie jak to jest ale jest. Teraz znowu-nie zmienilam NIC oprocz tego kremu i prosze.Smaruje sie teraz mega gruba warstwa nivea -ta tlusta i nic,skora za chwile sucha na calej buzi.Juz mam dosyc:( Z Palmersa jestem zadowolona jako kremu-u mnie do tej pory odpukac sie sprawdzil w 100% i cena przystepna.Kupilam sobie od razu drugi krem (niech zyja magiczne promocje 2 za 1)formujacy cialo po ciazy i przyspieszajacy powrot skory do stanu wyjsciowego-rowniez Palmersa,jak sie tak samo sprawdzi to bedzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Ja natomiast uzywam duzo kosmetykow z Body shop. Mam karte stalego klienta.Jest duzo fajnych nawilzajacych kosmetykow.Sa one rowniez z naturalnych skladnikow.Czesto sie zdarzalo ze szlam po jedna rzecz, a wydawalam 20, 30 funtow bo cos tam jeszcze upatyrzylam. Tez tezeba uwazac zeby sie nie dac naciagac.Mam na mysli cos tam gratis albo taniej jak sie tyle wyda, albo kupi.Z karta jest 10 % taniej sa tez czest kosmetyczki w prezencie, albo inne dodatkowe prezenty.Generalnie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja odkryłam w anglii E45 , z tej serii używam zarówno do ciała jak i do buzi "endless moisture - light caring Body Milk for normal to dry skin" i jak na razie nie narzekam ;) a jak tam sie weekend zaczął ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
A ja uzywam cocoa butter body z witamina E i poki co mi naciaga bruszek ale juz widze lekkie rozstepy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cierpie na bezsennosc :(( ktorys juz dzien wstaje o 5 :) to tak, do mycia buziuzywam to: http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.poundland.co.uk/images/401/thumb/j%26j-bath.jpg&imgrefurl=http://www.poundland.co.uk/brands/johnson-and-johnson/&usg=__x9OmQxkqDSPtlLTwoPeAX0ss3Gg=&h=100&w=100&sz=2&hl=pl&start=180&um=1&itbs=1&tbnid=dzoDiXvq75bhzM:&tbnh=82&tbnw=82&prev=/images%3Fq%3Djohnson%2526johnson%2Bno%2Btear%26start%3D168%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN%26ndsp%3D21%26tbs%3Disch:1 i pozniej przemywam buzie tym: http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.gordons-chemists.com/images/prod/gernier-grape-water-med.jpg&imgrefurl=http://www.gordons-chemists.com/products/31768&usg=__GQ628Nwud1mS08t9jsqTTiAZ0qI=&h=225&w=300&sz=18&hl=pl&start=1&um=1&itbs=1&tbnid=q_t5M94uXYdQYM:&tbnh=87&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3Dgarnier%2Bwith%2Bgrape%2Bwater%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DG%26tbs%3Disch:1 to niby dodemakijazu ale super nawilza buzie jak tonik :) to niebieskie do mysia buzi polecaja lekarze :) M ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na rozstepy palmersa z wit E oraz collagenem :) narazie bez rozstepow i mam nadzieje ze moze nie bedzie ich :) moja mamuska po 4 ciazach nie ma ponoc ani jednego wiec mam cicha nadzieje ze ja tez podobnie ;) majowak a Tobie powychodzily jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w klubie cierpiacych na bezsennosc:D Ja tez uzywam palmersa-nie powychodzily jak dotad zadne-odpukac. To chyba zalezy tez od wlasciwosci skory-jedne beda uzywaly kosmetykow za bog wie ile a i tak wyjada a inne zwyklym kremem sie posmaruja raz na ruski rok a skora piekna -jakby nigdy w ciazy nie byly. Poczytalam o tym E45 chyba sie zdecyduje na jakis krem na dzien. jakie macie plany na weeken?ja bym chetnie gdzies wyskoczyla ale juz sie boje gdzies dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolewski :D ladny ale w zyciu takiego nie kupilabym hehe wole bardziej nowoczesne ;) jestem wlasnie na etapie ogladania wozkow :) i robienia bigosu na obiad :D na weekend planow narazie nie ma, bedzie leniuchowanie;) czesto wstaje tak rano bo budze sie jak M wstaje do pracy i pozniej juz nie zasypiam, ale ja lubie rano wstawac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nescafe ja mam tak samo-maz do pracy wiec tez sie budze,jemy sniadanie i czesto juz nie zasypiam. teraz jednak proobuje sie zmuszac,bo tlumacze sobie ze co bedzie jak to TEN dzien a ja taka nie wyspana bede :D Wozek stylowy ale tez bym takiego nie kupila bo jak sie z nim uporac w czasie spacerow-mam na mysli wnoszenie wynoszenie. My mamy taki zwykly 3-kolowy.Lekki i sklada sie do malych rozmiarow wiec wsam raz do bagaznika na letnie wyprawy z Mala:) Sluchajcie czytam i czytam o tych porodach i taki juz mam metlik w glowie,ze nie wiem.Chodzi o tn epidural. Czytam opinie kobiet i jedne sa absolutnie przeciwne,drugie mowia-czemu nie skorzystac z udogodnien medycyny?Czy jest sens w ogole to teraz rozwazac?Moze sie okazac ze bol nie do wytrzymania bedzie przy 8cm-a wtedy to chocby nie wiem co te 2 cm jakos wytrzymam.A moze sie okazac ze bede sie wila juz przy 4 i wiadome bedzie ze przezyc do 10 moze byc ciezko. Ja juz chyba glupieje wiecie?mam nadzieje,ze wy bedziecie madrzejsze i spokojniejsze na waszym finiszu:) Po co ja sie zastanawiam-zobacze jak bedzie w trakcie i wtedy podejme decyzje.Wiadomo,ze chcialabym sie okazac super-kobieta i nie brac nic,ale nigdy nie bylam w takiej sytuacji nie mam pojecia jaki jest moj prog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialobo
Co do Palmersa na rozstepy to wydaje mi sie , ze najtanszy jest w Morissonie, chyba 3 funciaki z groszmai jakos kosztuje, a w Sainsburym to chyba z 6.50, powariowali. Wydaje mi sie, ze rozstepy to dzis jedna wielka zagadka. Ja odkad pamietam uzywalam balsamow, a teraz dodatkowo oliwke i jescze Palmers na rozstepy:) Tak chucham na zimne na wszelki wypadek:) Ale powiem Wam taka ciekawostke, ze jak bylam jakies 2 lata temu w Afryce to kobiety mialy piekna skore, dzieciaczki to normalnie jak akasamit. Uzywaly one wlasnie masla kakaowego. Powiedzialy , ze chroni przed sloncem, wiatrem, zapobiega rozstepom, jak i pozniej je rozjasnia, wyglada zmarszczki i im rowniez zapobiega. Maslo to bylo Marki Queen Elizabeth Cocoa Butter. Dziewczyny wyprobowalam mnostwo i jest najlepsze, Palmers to marka, a tamto samo w sobie jest dobre. Dostepne jest w takich typowo afrykanskich sklepach, sorki za wyrazenie, wielki sloik i kosztuje roznie- od 2 do 4 funtow. Zapach cudenko, nawilza cudnie i szybko sie wchlania i jak wspomnialam sama widzialam jak dziala na skore twarzy:) Jest rowniez maslo Queen Helene, ale to tluste i smierdzace - bleeee Wiem, ze w Polsce Nivea to marka dla dzieci polecana, tu jak na razie niedostepne. Johnson tu to numer 1, ale powiem Wam, ze uliwek tez roznych uzywalam i po Johnsonie jakos skora szybciej sie wysuszala, a po Palmersie - jak marzenie. A Oilatum rowniez super sprawa, no ale cena wiadomo jaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka ale gadasz glupoty :P to ze ktos wezmie znieczulenie nie znaczy ze nie jest super kobieta :P znieczulenie po to jest. Mysle ze niepotrzebnie zawracac sobie glowe takimi rzeczami teraz, bedziesz widziec jak bedziesz rodzic jak bardzo boli i czy jestes w stanie to zniesc, jak nie to wezmiesz zaieczulenie i po problemie. Pewno ze najlepiej nie brac, masz tu teensa i gas&air i ile sie da kombinuj z tym :) ja osobiscie wolalabym bez niego ale jak nie bede dawac rady to wezme i juz. Wole bez bo wtedy mozesz aktywnie uczestniczyc w porodzie i rodzic w jakiej pozycji chcesz a z tym znieczuleniem nie czujesz nic, czasem nawet skurczow i nawet ruszyc sie nie da. wole to aktywne, moze da sie bez ciec itp, jak nie dam rady to sie poloze i juz hehhe ale mozliwosc ruchu zawsze jest :) my wlasnie po obiedzie :) wcinam winogron :D a ja do wozkow trzykolowych jakos nie mam przekonania wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie koleżanki :) dostałam poczta informacje że w asdzie są obniżki na towary dziecięce :) więc z samego rana wraz z mężem pojechalimsy obadać sprawe :) i w sumie opłacało sie , zakupilismy co prawda mniejszy asortyment ale jesteśmy zadowoleni :) także dziewczyny do asdy a na pewno coś dla dzidziusiów znajdziecie :) pozdrawiam ciepło i wracam na ogródek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiliabhx w asdzie jest ta promocja już od paru dni:) tylko wydaje mi się że u nas tak jakoś mało w tym sklepie jest tych rzeczy. raptem jakiś kojec, leżaczek i to wszystko. chyba że ludzie się tak rzucili na te różne rzeczy. aha i jeszcze jakieś bodziaki widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,jestem nowa na tym forum. Tak jak Wy mieszkam w UK i jestem w ciąży-to dopiero 11tc. Od jakiegoś czasu śledzę to forum,gdyż jest bliskie mojemu sercu-nie czuję się wtedy taka samotna... Moja ciąża-druga z kolei (tyle że pierwszej nie donosiłam) nie obywa się bez komplikacji.Jestem od ponad miesiąca na chorobowym.. Jeśli nie macie nic przeciwko,to dołączę do Was ;) Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe mamuśki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ewula8791!!! Pewnie ze dolaczaj. Im wiecej mamusiek tym wiecej mozemy podzielic sie poradami i nowosciami. I przede wszystkim mozemy sie wspierac w trudnych chwilach i cieszyc sie razem w radosnych chwilach. majowka10..............03.05.10..........38...corka . ......Lancs Tease27................. 16.05.10..........36.. córka.........płn Anglia madziulek30.............13.07.10..........28...cork a .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........27...corka... .....Birmingham maliniakowa.......22... 15.08.10..........22...???????........ Londyn nescafe87.........22....30.08.10..........20...synek..... ....UK Aurela86...........24....31.08.10.......... 22...synek.........Ashford patinka26 .........27...05-08.09.10...... 21............. ......Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........15...... .............Trowbridge magdan27................12.09.10...........18............ .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........18.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........19.......... Burnham On Sea Marcia89...........20....04.10.2010.......16.... ................Torquay Lola844.............25....06.10.10...........16..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........15...................Bedford krisana..............25...11.10.10...........15..... ........ .....londyn/nw milkaa88.............22...29.09.10.......... 17..... ..............Bradford ewelina81...........28...17.10.10............14....... ......Birmingham Mi w poniedzialek zaczyna sie 19tydzien a tym samym 5miesiac ciazy :) Jak ten czas szybko leci. Brzusio juz wystrzelil i teraz juz daje o sobie znac wystajac za T-shirtow. W pracy mi sie juz zaczynaja przygladac i obserwowac. Powiem ze czuje sie dumnie z moim brzuszkiem. To znak ze Malenstwo sie rozwija i rosnie :) :) Ja na rozstepy uzywam kremu z polski http://www.domzdrowia.pl/55550,pharmaceris-m-macierzynstwo-krem-zapobiegajacy-rozstepom-150-ml.html jest naprawde dobry a dodatkowo wzbogacony jest w kwas foliowy. Juz zaczynam druga tubke. Jedna starcza srednio na miesiac czasu. Mam jeszcze http://www.ekobieca.pl/p,pl,725,roc+maternity+olejek+na+rozst%C4%99py-+dla+kobiet+w+ci%C4%85%C5%BCy+i+karmi%C4%85cych.html ktory tez jest super. Uzywam ich na zmiane. I jak narazie skora na brzuszku ma sie dobrze, tak samo jak na udach i biodrach. Staram sie wiecej niz dwa razy w ciagu dnia ich stopowac. A poza tym to jeszcze uzywam normalnych balsamow nawilzajacych. http://www.suwaczki.com/tickers/16udqqmz6lei qy6s.png [url=http://www.suwaczek.pl/ ]http://www.suwaczek.pl/cache/079961920e.png http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3fe9d88d f9f7be75.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Skoro juz o tych kosmetykach, to powiedzcie mi czy uzywacie tych samych balsamow do piersi co do calego ciala?? Moje piersi bardzo urosly i rosna dalej sa ciezkie i najbardziej boje sie ze wlasnie na nich pojawia sie rozstepy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola moje urosly na samym poczatku o rozmiar i sobie stoja w miejscu :) czasem sobie je posmaruje tym palmersem co mam do brzuszka, ale to czasem a tak to zostawiam je w spokoju :) jak tobie tak rosna to nawilzaj, sa chyba specjalne kremy do piersi w ciazy... pilnuj zebys miala dobrze podtrzymujacyy stanik, zeby wiesz, pozniej dalej byly takie same. ja zawsze podzcas wieczornej kapieli masuje sobie skore, pozniej recznikiem i wieram ten krem co mam. ale ja jestem udana jest niedziela zamiast pospac sobie to nie spie od 6 :( czuje sie wyspana i koniec... nie zasne.... wiec 7.03 bylam juz na nogach :D snily mi sie w nocy ryby hehe ktorys juz raz :) maly kopie i wierci sie w brzuszku, a ogladalam wczoraj filmy na youtube jak pozniej fajnie widac jak dziecko sie rusza w brzuchu jak jest wieksze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ja to zawsze miałam duże piersi a w ciąży to o 2 rozmiary miski mi urosły z D na E i w obwodzie z 75 na 80 albo po angielsku z 34 na 36. Jestem trochę załamana bo mam wrażenie że tak już zostaną a uwierzcie mi że wielkie cyce to jest problem. Teraz bolą mnie strasznie. Są ciężkie jak kamienie i mam wrażenie że w środku a nich dzieje się III wojna światowa. Są wieeeeeeeeeelkieeeeeeeeee!!! Czasem to aż się boję że może dzidzie niechcący przyduszę. Są większe niż głowa dziecka...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Ewula8791 witam nową brzuchatkę na forum :) gratuluje maleństwa i życzę dużo siły i zdrowia Aurela to prawie jak u mnie bo też miałam duże piersi, ale zaczęły rosnąć bardzo wcześnie , z początku ciąży z 75c na obecny 80f , sa ogromne i mam nadzieje że przestały już rosnąć, strasznie ciężko dobrać odpowiedni stanik a dodatkowo zaczęła mnie boleć skóra (? ) trochę poniżej obwodu stanika a pomiędzy piersiami , od samego początku ciąży śpię tylko w sportowych stanikach a na dzień zakładam normalne , smaruje (choć przyznam sie że nie zawsze ) E45body milk ,nie mam żadnych rozstępów ( póki co) , i tylko mąż sie cieszy na ich widok :( chciałabym karmić piersią jak najdłużej i mam tylko cichą nadzieję , że nie zostaną mi "uszy jamnika" ;) niestety dopadło mnie przeziebienie , nie spałam w nocy bo ciągle dmuchałam w chusteczki , pogoda i tak nie zapowiada sie fantastyczna więc może zostane w łóżku pił już ktoś kawe? czy tylko ja taka spóźniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wszystkie juz chyba po porannej kawie :( a ja ciągle dmucham w chusteczki , no i wyczytałam o tej piekącej skórze pod piersiami , bo myślałam że to tylko moj problem ,ale okazuje sie że często kobiety w ciązy mają tą "dolegliwość " ,piersi w ciązy przygotowują sie do najważniejszej roli-do laktacji ,zachodzą w nich wielkie zmiany skóra sie rozciąga bo brzuszek też rośnie więc nie zostaje nic innego jak nawilżać nawilżać i jeszcze raz nawilżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Jak wasze zdrówka? Wkoncu mam chwilke żeby coś skrobnąć. No więc termin mi sie przybliżył na 4 sierpień.To całe 11 dni wcześniej:)No i będe miała malego przystojniaka.Moge zapomnieć o sukieneczkach,spineczkach i innych duperelach. Ważne że młody zdrowy i pięknie rośnie:)Oby tak do końca:) majowka10..............03.05.10..........38...corka . ......Lancs Tease27................. 16.05.10..........36.. córka.........płn Anglia madziulek30.............13.07.10..........28...cork a .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........27...corka... .....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........25...synek........ Londyn nescafe87.........22....30.08.10..........20...synek..... ....UK Aurela86...........24....31.08.10.......... 22...synek.........Ashford patinka26 .........27...05-08.09.10...... 21............. ......Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........15...... .............Trowbridge magdan27................12.09.10...........18............ .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........18.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........19.......... Burnham On Sea Marcia89...........20....04.10.2010.......16.... ................Torquay Lola844.............25....06.10.10...........16..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........15...................Bedford krisana..............25...11.10.10...........15..... ........ .....londyn/nw milkaa88.............22...29.09.10.......... 17..... ..............Bradford ewelina81...........28...17.10.10............14....... ......Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz wiecej mamy chlopakow fajnie duzo z was juz wie co bedziecie mialy a ja dowiem sie chyba jako ostatnia ale bede cierpliwie czekac a powiedzcie mi kochane na usg 3d kiedy najwczesniej moge juz poznac plec? majowka10..............03.05.10..........38...corka . ......Lancs Tease27................. 16.05.10..........36.. córka.........płn Anglia madziulek30.............13.07.10..........28...cork a .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........27...corka... .....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........25...synek........ Londyn nescafe87.........22....30.08.10..........20...synek..... ....UK Aurela86...........24....31.08.10.......... 22...synek.........Ashford patinka26 .........27...05-08.09.10...... 21............. ......Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........15...... .............Trowbridge magdan27................12.09.10...........18............ .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........18.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........19.......... Burnham On Sea Marcia89...........20....04.10.2010.......16.... ................Torquay Lola844.............25....06.10.10...........16..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........15...................Bedford krisana..............25...11.10.10...........15..... ........ .....londyn/nw milkaa88.............22...29.09.10.......... 17..... ..............Bradford ewelina81...........28....20.10.10............15....... ......Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuśki:) ja już mam tylko 3 tygodnie do porodu i powoli zaczynam świrować, boję się jak cholera, bo będę rodzić w midwife unit, gdzie nie ma możliwości skorzystania z epiduralu - co prawda w razie czego w pół godzinki mogą przetransportować mnie do szpitala, ale jakoś mnie to nie przekonuje :o co do kosmetyków, to ja bardzo lubię te z serii Olay, fajnie nawilżają skórę, a muszę przyznać, że w ciąży mam super cerę, oby tak zostało :) rozstępów na brzuchu nie mam, używam kremu palmers i biooil..ale za to na piersiach mi się porobiły i jest ich coraz więcej, nie mam pojęcia dlaczego, bo wcale mi tak bardzo piersi nie urosły:( widocznie taka już moja uroda ja też mam kłopoty ze spaniem, mała w nocy rozpycha się na boki i w ogóle to mam wrażenie że leży w poprzek, a powinna chyba już byc główką w dół, no nic, moze jeszcze się obróci, we wtorek mam wizyte to popytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×