Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Tease-przebij piatke,ja tez nie moge spac,tz mam mega stresa a do porodu 1 tydzien.Modle sie jednak mimo wszystko,zeby to byly gora 3dni:)dzidzia od 36 musi byc przekrecona glowa w dol,sa potem male szanse by zrobila obrot(brak miejsca).Ale na pewno polozna cie ugniata recznie i jakby cos bylo nie tak by pwoiedziala. Ponadto masz to wypisane w zielonych notatkach:) na pewno jest dobrze ulozona tylko tak ci sie wydaje. Ale moja cos od 2 nocy jest spokojniejsza-czyli...pozwala mamusi zbierac sily chyba:) Dobra kurde smiechy chichy ale ja na serio sie boje z jednej strony a z drugiej w ogole to do mnie nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, majówka wiem co czujesz, za 2 tygodnie to ja już będę kłębkiem nerwów, strasznie mi się ten czas dłuży, szczególnie teraz, jak nie pracuję i praktycznie całe dnie siedzę sama w domu i wymyslam rózne scenariusze porodów itp nie wiem czy tobie takie coś przyszło do głowy, ale ja się boję np tego, że tu nie robią lewatywy i w trakcie porodu przy męzu zrobię nr2 :o - niby wiem, że to naturalne, ale wiadomo, nie będzie to fajny widok dla mojego męza i w ogóle jakoś tak się boję, że przez te moje zahamowania nie będę przeć jak trzeba majówko, może słyszałaś o jakimś sposobie/leku jak się pozbyc zapasów w jelitach przed porodem..jakoś się wstydzę zapytać o to położnej co do pozycji malutkiej, to ostatnio na badaniu było wszystko ok, głowką w dół, ale od paru dni mam w brzuchu piłkę bejsbolową, mała leży ewidentnie w poprzek, bo jak ma czkawke to skacze mi głowka z boku prawej strony..kurcze, we wtorek się dowiem co ona wyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamuski :d tease to Tobie juz nieglugo!! niewiem przypadkiem czy nie mozna kupic sobie cos i zrobic samemu lewatywe- musialabym poszukac w necie :) zrobilabys sobie sama przed wyjazdem do szpitala :) majowka :) czolem :D:D ja to sie Twojego porodu juz doczekac nie moge :D:D:D maliniakowa gratulacje chlopca :) ja tych dziewczecych ubranek nie przezyje chyba hehe, ale dla chlopczykow tez sa sliczne!:) emilka i aurelka ale macie duze piersi :D ja mialam 75B a teraz 75C i mi sie duze wydaja hehehe, a lubie je bo niby nie sa duze ale maja super ksztalt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tease-nie uwierzysz ale wlasnie niedawno gadalam o robieniu nr 2 w trakcie porodu z kolezanka.Ze to takie krepujace i w ogole:(no bo jest!niewazne ,ze to maz czy partner ale dla mnie o tez dosyc klopotliwe.Dlatego ja mam lewatywe z pl i jak mi sie jakos uda to zaaplikuje sobie przed wyjazdem do szpitala-beda jaja juz czuje:D mysle,ze tu w aptece tez maja -musisz zapytac.Ponadto moze bedziemy szczesciarami i dostaniem slynna biegunke przedporodowa i walka z lewatywa bedzie zbedna:D Boze zeby to bylo w tym tygodniu-tak bardzo nie chce przechodzic terminu...wtedy to bedzie stres.A wizyte na wywolanie ewentualne mam chyba na 12 maja dopiero! co do piersi to ja mialam 75c teraz mam 75d albo dd zalezy od stanika -ale tak duze d mysle.nie mam rozstepow,a piersi urosly na poczatku i teraz nic.Mam za to inny problem-naczytalam ze powinnam miec juz siare-powinnam??!!:Obo nie mam cholera.Cycki nie kapki jak w morde strzelil:( Dziewczyny rozszalalyscie sie z tymi siusiaczkami:D Gratulacje dla wszystkich Mamusiek i witam Nowa Brzuchatke.Wpisuj sie do tabelki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Nescafe-obiecuje ,ze chocbym byla umierajaca z bolu,poszyta,Mala chciala jesc 24h/dobe,zalegaly sterty ulanych spiochow-Ty sie dowiesz pierwsza,ze jestes wirtualna ciotka:D Apropo jeszcze tematu robienia nr2 w czasie porodu-moja polozna powiedziala krotko-"jezeli cokolwiek w jelicie grubym jest-MUSI wyjsc i NA PEWNO wyjdzie"wiec nie ma sie co martwic o nieefektywne parcie,bo sie czlowiek bedzie stresowa-natura i tak je wymusi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja wam zazdroszcze ze jestescie na finiszu.Z drugiej strony jest troche denerwujace te wyczekiwanie, kiedy ten moment nastapi.Ja mam jeszcze 11 tygodni i czasem mysle jakby byloby wspaniale miec mala juz przy sobieZaczynam tez miec juz spowolnione ruchy i brzzuszek coraz wiekszy.Moja Amelka ta mnie juz wypycha od srodka, ze nie wiem w jakiej pozycji sie ulozyc.Czy wy tez tak macie?? Jesli chodzi o piersi to mi sie na pewno powiekszyly o 2 rozmiary.Mialam wczesniej 75 C, a teraz sa mega melony.Mojemu mezczyznie sie to bardzo podoba.Dla mnie to tylko wiecej ciezaru do noszenie. W Wystatczal mi moj poprzedni rozmiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:* Witam nowe brzuchatki:) Ja wlaśnie dzisiaj wrócilam z pracy, szybko minęły te 4 dni i teraz jeszcze 2 wyjazdy i urlop! Jadę z mężem do Włoch, na dwa dni do Wenecji i potem na 7 na wybrzeże adriatyku, camping to pra delle tori, z mojego męża bratem i jego rodzinką:) Już nie mogę się doczekać, aż się wygrzeję na słoneczku, mmm.... No ale najważniejsze, że dzien przed wylotem ma 2 USG i miejmy nadzieje, że poznam płeć dziecka i że wszystko będzie dobrze:) W pracy większość mi mówi, że dziewczynkę będę mieć, a mi się jakoś wydaje że chłopca, choć czasami mam mieszane uczucie:) No i od czasu do czasu czuje ruchy:) Pare razy dziennie:) No i wiecie co sama nie wiem jak te miesiące się liczy, bo ja wyczytałam, że wg jakiejś tam książki od 17 tyg zaczyna się 5 miesiąc, no i jak sobie to obliczyłam to mi wyszło, że dobrze, tak co 4 tygodni się liczy. Bo potem jak sie kończy 36tydz, to się wchodzi w 9 miesiąc, bo 8 już skończony, a Wy jak liczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie wiecie co, jak byłam we wtorek na wizycie u położnej, powiedziałam jej że prawdopodobnie mam jakąś infekcje pochwy i że chciałabym coś na nią dostać, ona wzięła moją próbke moczu, powiedziała, że da do badania i że mam pić dużo płynów to mi przejdzie, wiecie co myślałam, że padne. Teraz mam z Polski globulki priobiotykami i je zastosuje, a jak oni nic mi nie dadzą po badaniu próbki moczu to napisze do mojego ginekologa z Polski czy mogę stosować Clotrimazolum, bo już mnie szlag trafia. Byłam w Polsce i miałam wtedy grzybice, lekarz przypisał mi globulki za 50zł i pomogły na 2 tygodnie i teraz nawrót mam, wrrr.... dobija mnie ta angielska służba zdrowia, jak można zbadać z moczu czy mam infekcje w pochwie?! Debile. No to tyle musiałam się wyżalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka88 a jakie masz objawy tej infekcji??? Ja miałam jazde po antybiotykach. Takie białe coś :( ble. Poszłam do szpitala bo położna nie mogła mnie przyjąć od razu i tam na oddziale dali mi clotrimazolum w takiej jednej porządnej tabletce i maść też. Przeszło mi za około 2 dni. Teraz używam do mycia lactacyd. Dziewczyny wcześniej tutaj go polecały więc postanowiłam zakupić. witamy nowe mamuśki i witamy maliniakową z powrotem:):):) oczywiscie gratulujemy synka:) emiliabhx ja może niemam swędzenia skóry ale mam takie uczucie jakby mi piersi w dół ciągnęły skórę. I czuje to aż na szyi. Dzisiaj stwierdziłam że chyba założe sobie jakiś stelaż na klatke piersiową i będę tak chodziła do końca ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! milkaa88 podzielam Twoją opinię o ang.służbie zdrowia,ja dostałam tydzień temu infekcji pęcherza,kiedy poszłam do lek. ten kretyn przepisał mi antybiotyki zakazane w 1 trymestrze,mało tego-można je jedynie używać w razie konieczności w 2 trymestrze,więc musiałam dzwonić do polski i załatwiać odpowiednie leki..jutro powinnam je mieć ;) maliniakowa gratuluję synusia!! majowka10..............03.05.10..........38...corka . ......Lancs Tease27................. 16.05.10..........36.. córka.........płn Anglia madziulek30.............13.07.10..........28...cork a .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........27...corka... .....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........25...synek........ Londyn nescafe87.........22....30.08.10..........20...synek..... ....UK Aurela86...........24....31.08.10.......... 22...synek.........Ashford patinka26 .........27...05-08.09.10...... 21............. ......Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........15...... .............Trowbridge magdan27................12.09.10...........18............ .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........18.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........19.......... Burnham On Sea Marcia89...........20....04.10.2010.......16.... ................Torquay Lola844.............25....06.10.10...........16..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........15...................Bedford krisana..............25...11.10.10...........15..... ........ .....londyn/nw milkaa88.............22...29.09.10.......... 17..... ..............Bradford ewelina81...........28...17.10.10............14....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........11..............Birmingham Życzę wszystkim dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam prawdopodobnie grzybice, bo mam do niej skłonności i jak piszesz o szpitalu to i może ja tam się jutro wybiore, musze z mężem porozmawiać:) No to dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niedziela zleciala bo tego najwiekszego ekscesu-czekamy dalej. Serio mam nadzieje,ze to bedzie w tym tygodniu bo juz sie zaczynam stresowac,ze przensze,a ostatnia rzecza jaka bym chciala:( no ale jeszcze tydzien przed nami nie ma sie co martwic na zapas chyba.Tylko,ze latwo powiedziec... Ja ide dzis do poloznej-zobaczymy co mi ciekawego powie.Moze powie"no za dzien dwa bedzie po wszystkim":D Angielska sluzba zdrowia jest do dupy!Zwlaszcza ten szczebel GP.Fatalny! Jezeli chodzi o specjalistow-czyli cos dziejesie juz na powaznie nie jest zle(ale mowie to nie z wlasnego doswiadczenia tylko znajomych).Ale co zrobic?jetesmy tu i trzeba tylko liczyc na to,ze w nszym przypadku wszystko pojdzie dobrze.Wczoraj czytalam artykul w metrze czy jakies innej lokalnej gaecie,ze zmarla dziewczynka zaraz po urodzeniu bo potzrebowala tlenu i nikt jej tego telnu nie podal.W ogole kobitka rodizla 3 dni bo nie bylo postepu i nikt nie wpadl na pomysl by zrobic cesarke bo dziecko "nie bylo w stresie"-brzmi jak jakis horror:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka dzieuje ci bardzo za miano wirtulanej cioci :D i czekam na nowiny :) bo tutaj taki naciksk jest zeby naturalnie rodzic! cesarka w ostatecznosci ;/ GP jest najlepsy, od wszystkiego i od noczego :D ja chodze tu do 'okulisty' dobierane mialam szkla kontaktowe tutaj i nie narzekam. majowka jaki masz wozek?? czy wam tez ostatnio tak goraco? mi od wczoraj non stop.... znowu pobudka dzis przed 6..... chyba nie dane mi pospac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10..............03.05.10..........38...corka . ......Lancs Tease27................. 16.05.10..........36.. córka.........płn Anglia madziulek30.............13.07.10..........28...cork a .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........27...corka... .....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........25...synek........ Londyn nescafe87.........22....30.08.10..........22...synek..... ....UK Aurela86...........24....31.08.10.......... 22...synek.........Ashford patinka26 .........27...05-08.09.10...... 21............. ......Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........15...... .............Trowbridge magdan27................12.09.10...........18............ .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........18.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........19.......... Burnham On Sea Marcia89...........20....04.10.2010.......16.... ................Torquay Lola844.............25....06.10.10...........16..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........15...................Bedford krisana..............25...11.10.10...........15..... ........ .....londyn/nw milkaa88.............22...29.09.10.......... 17..... ..............Bradford ewelina81...........28...17.10.10............14....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........11.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Nescafe, ja mam wozek Hauck 3 kolowy- nadaje sie od urodzenia do chyba 15kg czy jakos tak.Probowalam znalezc zdjecie na internecie ale nie moge a nie pamietam modelu.Wozek lezy zwiniety na szafie wiec nawet nie moge sprawdzic. My kupilismy wozek bo byla okazja-nawet sie nie rozgladalam za innymi. Mam pytanie do fotelika-czy zawsze potzreba baza do auta?bo my kupilismy bez bazy-pani twierdzila,ze mozna i z baza i bezwozic ale ja oczywiscie swiruje i sobie mysle -cholera a jak trzeba baze a my nie mamy??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10..............03.05.10..........39...corka . ......Lancs Tease27................. 16.05.10..........36.. córka.........płn Anglia madziulek30.............13.07.10..........28...cork a .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........27...corka... .....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........25...synek........ Londyn nescafe87.........22....30.08.10..........22...synek..... ....UK Aurela86...........24....31.08.10.......... 22...synek.........Ashford patinka26 .........27...05-08.09.10...... 21............. ......Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........15...... .............Trowbridge magdan27................12.09.10...........18............ .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........18.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........19.......... Burnham On Sea Marcia89...........20....04.10.2010.......16.... ................Torquay Lola844.............25....06.10.10...........16..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........15...................Bedford krisana..............25...11.10.10...........15..... ........ .....londyn/nw milkaa88.............22...29.09.10.......... 17..... ..............Bradford ewelina81...........28...17.10.10............14....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........11.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to nie mam pojecia, ale jak mowila ze sie da to pewno sie da, musialabys poogladac go i sprobowac a jak nie to oddac do sklepu i powiedziec ze sie nie nadaje du uzytku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zagonie meza,zeby z nim pokombinowal w koncu ,bo sie ociaga.Wiecie to meskie gadanie w stylu"zdazymy..."😠 ah te chlopy! No i gdzie to piekne slonce,ktore zapowiadali? ja tez nie moge spac,choc odpukac dzis bylo znosnie-nie budzilam sie w nocy za czesto.Ale od 5 juz nie spie.Jakos tak sie tez lekko denerwuje wizyta u midwife(ale to norma u mnie),wiec nawet nie zmrozylam oka jak maz wyszedl. Wiecie co znalazlam gdzies jakis temat o dziewczynach w ciazy i one tam rozmawialy na temat tego co z makijazem na porodowke-ale mnie to rozbawilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10 podaj linka pośmiejemy się. Nie no makijaż na porodówkę?hahahhaha i szpilki może jeszcze albo kiecka balowa, koniecznie z cekinami! ahaahhahah milka88 u Ciebie w szpitalu powinien być taki oddział jak "maternity day care" ja tam właśnie byłam. Kobiety średnio miłe ale wiedziały oco chodzi i nie robiły zbędnych ceregieli. Niewiem co by było jakbyś poszła do GP ale sądzę że przepisałby Ci paracetamol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka10..............03.05.10..........39...corka . ......Lancs Tease27................. 16.05.10..........36.. córka.........płn Anglia madziulek30.............13.07.10..........28...cork a .... ..Staines emiliabhx.................28.07.10..........27...corka... .....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........25...synek........ Londyn nescafe87.........22....30.08.10..........22...synek..... ....UK Aurela86...........24....31.08.10.......... 22...synek.........Ashford patinka26 .........27...05-08.09.10...... 21............. ......Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........15...... .............Trowbridge magdan27................12.09.10...........18............ .......Londyn anialobo............27....19.09.10...........18.......... .........Londyn andziaaa82....... 27....29.09.10...........19.......... Burnham On Sea Marcia89...........20....04.10.2010.......16.... ................Torquay Lola844.............25....06.10.10...........16..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........16...................Bedford krisana..............25...11.10.10...........15..... ........ .....londyn/nw milkaa88.............22...29.09.10.......... 17..... ..............Bradford ewelina81...........28...17.10.10............14....... ......Birmingham Ewula8791.................20.11.10...........11.......... ....Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makijaz na porodowke :D :D :D Ja jak bylam w Polsce 2 tygodnie temu to ginekolog powiedziala mi ze mam mala infekcje pochwy i bralam czopki przez 10 dni. Dala mi tez kolejne opakowanie czopkow w razie co i mam z soba. Bo jak Polska ginekolog stwierdzila, ze mam male szanse ze pomoga mi z infekcja pochwy w Anglii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i lipa:( chyba sie przeterminuje jednak-a tak chcialam miec w tym tygodnia to jzu za soba:( nie mam engagement:( myslalam,ze juz pwoie,ze jest i to bedzie znak,ze zaraz sie zacznie a tu dupa! niby mowi,ze mam sie tym w ogole nie sugerowac bo czasami wystepuje przed samym porodem,ale jakos tak odebrala mi nadzieje.Zwlaszcza ze zaczela wypytywac czy jakies symptomy mam zblizajacego sie porodu-nie mam.Czasem brzuch w nocy boli na dole ale to chyba od niewygodnych pozycji. bezsesnu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry majówka głowa do góry, wiem że chciałabyś już mieć swoje maleństwo , ale mam mnóstwo koleżanek i znajomych tu w uk które "przenosiły ciąże" bo mnie sie wydaje że jednak lekarze coś źle obliczają i tak wychodzi, powiedz mi czy pijesz herbatke z liści malin? ( rasberry leaf tea ) można ją kupić w holland & barret , podobno przygotowuje ona macicę do skurczy , liscie malin nie tyle przyspieszaja porod co moga go lekko ułatwic gdyz mają wpływ na wzmocnienie mięśni macicy,regularne picie naparu pomaga zatem znieść wysiłek związany z porodem,podnoszą też jakość i ilość naturalnego pokarmu matki, pozatym koleżanki polecają seks , mycie okien, generalne porządki ( bez przesuwania mebli ) oaz chodzenie po schodach ;), kochana tak więc trzymam kciuki bo to już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pije herbatki:(teraz to i tak pewnie za pozno-choc jak pochodze ze 3 tygodnie jeszcze to jak znalazl:O wiesz mi podali tez taki termin w pl-ostatni kwietnia znaczy a tutaj trzeci maja wiec chyba raczej jest trafiony.Wiadomo,ze mozna przechodzic-to norma nie patologia,ale wiecie jak sie czlowiek nastawi to nie ma nic gorszego:( chyba jutro bede latac po schodach,i myc podlogi.A wieczorem amory-nie ma ze boli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ginekolog w pl powiedział że juz po 20stym tygodniu cięzko jest ustalić datę porodu , ponieważ robi sie to zazwyczaj w 13 tygodniu kiedy łatwiej jest lekarzowi ustalic i obliczyć wielkość dziecka , dlatego nie potwierdził mi daty porodu ze seksem to jest tak że podczas orgazmu w organizmie kobiety wydziela się oksytocyna, hormon wywołujący skurcze macicy a w spermie znajdują się prostaglandyny, substancje, które powodują rozwieranie się szyjki macicy tylko nie przesadzaj za bardzo z tym sprzątaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówko10, stres podobno też przyspiesza poród, więc w sumie to nasze zamartwianie się też jest jakąś metodą:), emiliabhx- fajnie że wspomniałaś o tej herbatce, dobrze by było się w nią zaopatrzyć:) zapomniałam wczoraj wspomnieć, że niedawno miałam telefon ode mnie z przychodni i za tydzień przychodzi do mnie health visitorka, zdziwiłam się trochę, bo myślałam że dopiero po porodzie przychodzą do domu, a okazało się że chyba będzie mnie teraz regularnie odwiedzać, może sprawdzać czy już wszystko mam itp, dziwne to trochę, nie? nie kupowałam np sterylizatora, bo skoro zamierzam karmic piersią to chyba nie muszę, odciągacza tez nie mam żadnego..w ogóle to jeszcze torby nie spakowałam i nie do końca przygotowana jestem na ten wielki dzień, mam nadzieję że ta pani health visitor będzie miła i nie zbierze mi się żaden ochrzan, że o czymś zapomniałam zaraz idę ze specjalną misją do sklepu po...torta!!! mój mąż ma urodzinki dziś, a pieczenie ciasta w moim stanie byłoby ryzykiem, wszystko mi leci z rąk..hihi miłego dnia ciężarówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tease27 ja też nie mam zamiaru kupować wyparzaczy , koleżanki z doświadczenia powiedziały że nie ma sensu zawalać sobie kuchni zbędnymi sprzętami, nasze mamy i babcie wyparzały w garnkach z wrzątkiem i było dobrze , ja zamierzam właśnie tak zrobić ,a odciągacz to możesz w każdej chwili kupić , pozatym jeśli jesteś zdeterminowana karmić piersią to brak odciągacza jest w tym przypadku najlepszy ;) , często jest tak że kobiety pod wpływem bólu sutków lub braku cierpliwości rezygnują w karmienia piersią i zbyt szybko , ale wiemy wszystkie że warto cierpliwie znosić ból , bo to na pewno w przyszłości zaowocuje , co do herbatki nalezy pamiętać że można ją pić nie wcześniej jak od około 34 tygodnia ciąży 3x dziennie życz najlepszego dla męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tease sto lat dla meza;) ja tez myslalam,ze hv przychodzi po urodzeniu dziecka-tzn tak mowili u mnie na szkole rodzenia.Ze przychodzi 2 tyg po tym jak wrocisz do domu.Ale moze co region i szpital to obyczaj.Spoko,nawyzej pomoze ci sie spakowac:D ja do tej pory nie wiem czy wzielam co nalezy.No ale nie zapominajmy,ze mam pewnie jeszcze czasuuuu :( ja sterylizator mam-dostalam w spadku,ze tak powiem.Ale tez uwazam,ze to rzecz zbedna.butelki i smoczki mam,nawet probke mleka,bo pisalam juz wczesniej,ze z racji historii pokoleniowej i budowy cyca za przeproszeniem moge miec problemy.Ale ani troche nie zwalnia mnie to z determinacji,ze chce karmic piersia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat sto lat :D o tej herbatce slyszalam ale o tym orgazmie nie hehe slyszalam ze w spermie jest costam i to dziala :) wyruszam zaraz na zakupy dzieciece :D tylko zjem bo padne za chwile ;) emilka co Ty tak zadko tutaj do nas zagladasz? prosze sie wytlumaczyc :D tez uwazam ze wyparzacz zbedny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka! koochana nie mysl o tym ze przenosisz, tylko ze juz niedlugo mala bedzie z Toba 🌼 ja mam jeszcze 18 tyg i musze czekac tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×