Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Hej Dziewczyny u mnie nic nowego ostatnio bardzo zle sie czuje mam straszne klocia w dole brzucha a jak mala zacznie kopac to az sie stac nie da tak boli. My tez mamy problem z imieniem i nie wiemy ktore wybrac Victoria , Nicola albo Amelia i zastanawiam sie czy lepiej dac z angielskimi c i v czy lepiej po polsku sama juz nie wiem. Moglybyscie mi podac linka do tej dziewczyny na nszej klasie co sprzedaje te polskie rzeczy. Pozdrowienia dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ale paskudna pogoda-niby nie pada ale glowe chce urwac:O z tego co piszecie sporo z was chce w najblizszych tygodniach/miesiacach wrocic do polski.Dlugo tu bylyscie? u nas po staremu-dzien za dniem leci.tygodnie to mi zlatuja jak z bicza strzelil.za 3 tyg przyltuje tesciowa.moz tez uda mi sie namowic moja mame.fajnie-zawsze to jakies urozmaicenie:) silnie planujemy nasza podroz do poslki.zdecydowalismy sie na 2 polowe wrzesnia.mala bedzie miala 4,5mca.mamy tez umowione sptkanie na wyrobienie paszportu.jak ktores z was sie spieszy po urodzeniu dziecka lepiej zabukujcie wizyte wczesniej bo mi wyznaczyli termin 5 tygodni pozniej niz prosilam:O czeka sie 3 tygodnie bo dzwonilam tam(mowie o konsulacie w Manchesterze). juz mc czekam na decyzje w sprawie CHB i nic,nie wiecie ile to trwa? emilia gdzie jestes? co slychac?jak se czujesz? I ty aurela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Julci-kiedy masz termin?bo chyba tez jakos niedlugo:) jak nie chcecie wracac do pl to moze byc chyba z angielskim znakami,jak wracacie to racze plskie-ale to tylko moje zdanie- ja bym tak zrobila.ile ma twoja julcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) jak Wasze samopoczucie? majowka10 u mnie pokarm jakos sam sie rozszedl, a to dlatego ze ja moja Mloda karmilam az 16 miesiecy i ona od dawna miala juz stale pokarmy wprowadzone a cyca traktowalo jako dopychacz i zabawke np jaka bedzie moja reakcja jak sobie mocniej go pogryzie:) wiec u mnie to bylo latwe, Twoja corcia to jeszcze okruszek i jak sama piszesz mimo butli podajesz jej piers dosc czesto wiec nie mam pojecia jak to bedzie u Ciebie z pokarmem:) ale nie ma co bedzie dobrze:) milkaa88 przepiekna wyprawka dla bobaska:) madziulek30 jak walka z infekcja?? czosnek pomogl troche? a co do porodow rodzinnych, my z moim tez nie bylismy przekonani tzn bardziej ja nie chciala zeby on byl ale pozniej jak sie zaczelo to nawet nie bral pod uwage ucieczki:) a pozniej wszystkim opowiadal ze przezycie jest niezapomniane i ze nie wyobraza sobie zeby mnie tam sama zostawil i wszystkim poleca porod rodzinny:):):) i nastepny tez taki bedzie tylko ze ja sobie chyba zazycze w wodzie;) a co jak mozna wybierac to czemu nie skozystac?:) 3majcie sie cieplo paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do imienia Lena to "chodzi" za mna od pierwszej ciazy:) i jak teraz bedzie dziewczynka to prawdopdobnie bedzie wlasnie miala tak na imie:) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowka termin mam na 10 wrzesnia my nie planujemy powrotu do Polski cala rodzinka jest z Nami i jakos Nas tam nie ciagnie. Moja Julcia ma 20 miesiecy jest na etapie powtarzania wszystkich slow ktore sie wypowiada i nawet niezle jej to wychodzi ogolnie to duzo mowi a ostatnio nauczylam ja liczyc do 10. Boje sie troche jak to bedzie jak urodzi sie drugie jak ona zaraguje no ale jakos sobie poradzimy. Ma ktoras z Was tego linka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Julci to link do sprzedawcy z NK http://nk.pl/#profile/24708608 Co do liter to tak jak majowka pisze zalezy gdzie zamierzacie mieszkac. Jesli beda angielskie litery a wkrotce wracacie do PL to cale zycie mala bedzie musiala literowac swoje imie w Polsce i na odwrot. Majowka ja od 2004 na wakacje przyjezdzalam i teraz od 3 lat ciagiem. Jak dla mnie to bardzo dlugo. Za Polska sama w sobie nie tesknie ale za ludzmi, za rodzina. Chce zeby Mala miala babcie i dziadkow przy sobie i sama chce pomoc rodzicom jak beda mnie potrzebowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa-doskonale cie roumiem-inaczej bym tego nie ujela:)dlatego ja tez chce jak najszybciej wrocic.zobaczymy jak bedzie...bo wrocimy na pewno kwetia tylko czy za 2 czy za 4 lata:( wiesz czego sie boje?ze zycie zdecyduje za mnie i owszem wroce szybciej ale ylko dlategoze stalo sie coz zlego,wiem ze nie powinnam tak myslec ae jakos tak mnie nachodzi ostanio,ze wiesz....czas nie stoi w miejscu:( dobra bo wlasnie sie rozlalo za oknem a i ja mam cos dzis natroj na smutno,to zebym i ja sie zaraz nie rozlala to koncze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze podobnie myslimy majowka :) A u nas na poludniowym-wschodzie ciagle susza i duszno. Wyslij mi troche deszczyku na odswierzenie powietrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........38...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........35..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........34...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 32...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........29.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........29...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........30......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........28.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........28....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........26..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......26....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........25..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........26......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........24......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........19.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........18........... .North West No i dzisiaj byłam u połóżnej:) Jak zwykle nic ciekawego:P Pobrała krew do badania, wyniki glukozy w normie , zmierzyła brzuszek i posłuchała seruszka:) Dzwoniłam do Polski i 15.07 na godz 16.15 mam USG 4D :D Już nie moge się doczekać i ciekawa jestem czy lekarz potwierdzi płeć maleństwa, mam nadzieje że tak:D hihi Ale pogoda się zepsuła... dzisiaj w planach mam pierogi ,posprzątanie szafy i zrobienie tam miejsca na rzeczy dla maleństwa:) Już od 3 dni się zbieram i zebrać nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........39...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........35..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........34...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 32...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........29.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........29...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........30......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........28.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........28....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........26..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......26....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........25..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........26......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........24......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........19.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........18........... .North West DZien dobry wszytkim Milka -mi tez sie podobaja twoje rzeczy.Lozeczko jest fajne. Cherry81 -aplikuje sobie ten czosnek tak na 3 godziny i nadal mam takie zoltawe uplawy.Poza tym nie mam zadnych innych objawow.W poniedzialek pojde do gp to go jeszcze przycisne.Jak zdaze oczywiscie.Boje sie zeby to nie bylo nic powaznego i mala sie nic nie nalapala przez to. Ja osobiscie nie czuje nic nadal.Pewnie mnie wezemie cos nagle i ostro.Zobaczymy:) Ja juz zadecydowalam ze bedzie Amelia.Tak juz zostanie.Od dawna ja tak nazywamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello :) maadaa ty tesknisz za ludzmi, a ja bylam sie zamlekowac dzis to malo mnie nie pobil jakis dziadek bo sie wypchal w kolejke prawie mnie zdeptal :( czekm 2 h on pol i sie kloci ze byl pierwszy hehe, szok jak tak mozna no alee co zrobic, podziekowalam mu jak wychodzilam to mu szczena opadla :D wozek wybrany, wczoraj bylismy u lekarza, wszytsko okej poza malim stanem zapalnym- ktorego nie czulam nawet, no, i .... maly wazy juz 2400!!!! a ja mam jeszcze 8 tygodni :( kreci sie , kopie nieziemsko ale przynajmniej pogoda ladna, tzn nie jest zbyt goraco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAMELDOWAC mialo byc hehe :) a co do imion Amelia i Lena ladne, a nam najlbardziej podoba sie Zosia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........39...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........35..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........34...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 32...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........29.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........29...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........30......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........28.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........28....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........26..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......27....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........25..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........26......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........24......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........19.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........18........... .North West Dziewczyny czekam juz 2 tygodnie na pieniadze z health pregnancy grant i nic cisza ....jak myslicie cos jest nie tak? odrzucucili???? nie mam jeszcze home office

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadaa dziekuje slicznie za tego linka. Marciaa ja na HPG czekalam tydzien we wtorek wyslalam aplikacje a na nastepny wtorek dostalam kase na konto a odpowiedz mi przyszla dopiero po 2 tygodniach wiec moze tam zadzwon chociaz tutaj roznie bywa czasami czeka sie tydzien a czasami 2 miesiace ja tez nie mam home office.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........39...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........35..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........34...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 32...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........29.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........29...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........30......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........28.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........28....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........26..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......27....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........25..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........26......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........25......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........19.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........18........... .North West witam was chyba sezon powrotów do polski sie zaczal ja teraz czekam na wizyte u poloznej, musze dodatkowo sie z nia umowic bo zapomniala o tym papirku Matb1 i tym na 190 pound dla mniei umowila mnie dopiero na koniec sierpnia :( Ja powoli zaczanam robic male zakupy dla synka i to jest najfajniejsze az niewiadomo co wybrac Zasatanawiamy sie tez nad imieniem i ciagle nie mozemy sie zdecydowac bo ja bym chciala zeby to bylo imie podobne do siebie w anglii i polsce i ciezko cos wybrac a jakie wy macie typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama_JUlci no jestem 27 tydzien i dokladnie dzien albo dwa dni jak minal mi 25 tdz wyslaalm aplikacje i nie mam zadnego odzewu ani kasy na koncie nie widac i zaczynam sie powoli martwic chyba ze faktycznie tak jak mowisz niektorzy musza dluzej czekac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciaa albo zamiast masz sie denerwowacto tam zdzwon i powiedza Ci o co chodzi. Ewelina my tez sie nie mozemy zdecyowac jak pisala wyzej mam 3 upatrzone Victoria, Nicola i Amelia a Ty jakie masz dla synka? ja jakbym miala synka to dalabym na imie Natan albo Oscar no ale jest druga dziewczynka chyba ze 13 sierpnia mnie zazskocza i powiedza ze jednak syn ale bylaby niespodzianka hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_Julci ja caly czas myslalam o Kubie ale teraz cos sie troszke zmienia tzn nadal podoba mi sie Kuba ale dochodza do tego inne imiona Bartek, Krzyś, Max a ostatnio moj mąż stwierdzil ze moze tradycyjnie Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem marcia jak tylko mozesz zadzwon do nich,niestety ja numeru nie mam.gdzies na pewno w internecie jest.z tego co ja wiem ten zasilek przyznaja najszybciej.ja na decyzje czekalam tydzien i praktycznie mialam zaraz po.inaczej jest w przypadku innych zasilkow, to sie czeka.zreszta zalezy tez od regionu.moze znajdz na forach jak inne dziewczyny z twojego regionu czekaly.moze ci sprawdzaja ten home office...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek juz znalalzlam nr i jutro tam do nich zadzwonie , ale dziwie sie , bo myslalam ze ten nieszczesny home office nie jest potrzebny:/ kurcze szkoda by bylo 190 funtow to bardzo duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a teraz tak z innej beczki. Wiecie co ja zauwazylam? Wysyp kobiet w ciazy w tej miejscowosci , w ktorej mieszkam to jest poludnie Anglii. Wszedzie widze kobiety w ciazy , moze jestem przewrazliwiona teraz , ale naprawde da sie to dostrzec , nawet jak chodze z moim P. to on tez mowi , ze wszedzie widzi brzuszki i liczymy hehe :P Ale malo tego...zauwazylam , ze mnostwo , ale to mnostwo angielek w zaawansowanej juz ciazy pali papierosy! One sie w ogole nie stresuja , ze ktos na nie patrzy , ubiora sie tak , ze pol golego brzucha im wystaje i zaciagaja sie az strach...W takich sytuacjach mam ochote podejsc do nich i powiedziec: dziewczyno co ty wyprawiasz??? Ale sie jakos powstrzymuje tylko patrze na nie ze zgorszeniem...Troche sie znam na tej kwestii , bo przed ciaza palilam duzo i tez ciezko mi bylo rzucic palenie , ale jakos sie udalo i w tym momencie jak tylko poczuje fajke to mam odruch wymiotny i mi przeszkadza...ale zdaje sobie sprawe , ze ciezko jest rzucic , tylko jezeli kobieta jest w ciazy to nie robi tego tylko dla siebie , ale dla swojego malenstwa . A juz w ogole chodzenie z 7miesiecznym brzuchem i fajka jest odrazajace , przeciez w tym miesiacu kobieta baaardzo wyraznie czuje ruchy dziecka i nie wiem..zaciagajac sie nie zdaje sobie sprawe , ze ono tez sie zaciaga bo ona mu dostarcza nikotyny??? Szok. Ciekawe czy w Polsce tez tak kobiety w ciazy pala. Nie wspomne juz o alkoholu . Moj P. pracuje w dyskotece i nieraz widzial kobiety z brzuchami pijace alkohol - przeciez to poiwnno byc zabronione sprzedawanie kobiecie w ciazy alkoholu! Nie wiem nie rozumiem tego , ja nawet jak sie napije czasem od kogos lyka doslownie lyka piwa to mam wyrzuty do siebie a co dopiero cala szklanke czy upijanie sie i zaciaganie. Nie chcialabym miec pozniej do siebie pretensji jak dziecko sie urodzi chore , ze to moze byc moja wina... uff rozpisalam sie , ale juz mnie to dreczylo i zastanaiwam sie co wy na to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja calkowicie popieram.Mam do tego identyczny stosunek.Jednak nie widzialam ciezarnej pijacej ani palacej.Moze dlatego ze nie chodze obecnie po klubach i juz pewnie bardzo rzadko bede tam zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzuchatki i majówka:) ja na początku z takim pytaniem wyskoczę: będziecie się ubiegały o becikowe w Polsce? Niedawno sie dowiedziałam że mozna się ubiegać do roku od urodzenia dziecka i nie trzeba juz zaświadczenia że było się pod opieką lekarską od 10tyg ciąży-znieśli to na dwa lata- więc wychodzi na to, że my też możemy się ubiegać przy okazji pobytu w Polsce majówka-twoja mała ma dalej trudności z zasypianiem w łóżeczku? ja stosuję drastyczne metody, po prostu ją wkładam i przetrzymuję jej oznaki niezadowolenia, postęka sobie z pół godziny a potem zasypia, a tak w ogóle to ona i tak bardzo mało spi jak na takiego niemowlaka, w dzień to tylko krótkie drzemki sobie robi, 10-20minutowe kilka razy i to wszystko co do Waszych powrotów do Polski, to gratuluję Wam odwagi, bo ja raczej szybko na to się nie zdecyduję(oczywiście z powodów finansowych-bo wiadomo, że tez bym wolała mieszkać "u siebie") a właśnie..majówka- oddali ci tą książkę maternity record? bo mi zabrały położne i kurcze jestem zawiedziona bo chciałabym ją mieć... moja maruda znowu płacze.. :D ach, te uroki macierzyństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek ja tez po klubach nie chodze a przyklady kobiet w ciazy palacych mam w bialy dzien na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........39...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........35..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........34...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 32...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........29.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........29...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........30......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........28.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........28....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........27..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......27....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........25..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........26......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........24......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........19.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........18........... .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia Nadal oczekują na swój skarbek: madziulek30.......30...13.07.10..........39...corka ........Staines emiliabhx.................28.07.10..........35..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........34...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 32...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........30...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 29..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........29.......... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........29...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........30......córka ..........Londyn anialobo............27....19.09.10...........28.......... .........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........28....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........27..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......27....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........25..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........26......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........24......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10...........19.......... ....Birmingham iwonka52...........27....08.12.10...........18........... .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×