Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Gość karinka1987
wiajcie dziewczyny! to prawda lekarze w tym kraju sa przerazajacy! Wszystko wiedza bez ogladania , bez zbadania...poprostu mowia swoje i tyle.. a jak im sie probuje zwrocic uwage to oni i tak swoje. Nie wiem czy to przez to ze tutaj tyle roznych osob sie przewija i jedna wiecej czy mniej to dla nich pikus... Masakra poprostu. Andzia mam nadzieje ze twoj facet przejrzy na oczy i jeszcze bedzie szczerze zalowal ze takich stresow ci dostarczyl w Twoim stanie. Główka do góry! A jesli nie przejrzy to ja bym chyba tez wrocila do Polski, tam zawsze mama czy ktos podniesie na duchu, no i moze zajmie sie dzieckiem po jakims czasie a ty bedziesz mogla wrocic do pracy... nawet nie wiedzialam ze ktos zajmuje sie sprzedaza przez nk! fajny pomysl... postaram sie znalesc ta pania o ktorej mowicie, co prawda lozeczko juz mam, ale zobacze co ona oferuje. Dziewczyny a mam pytanie, pobieracie jakies benefity? bo my z mezem nigdy nie pobieralismy nic...mimo ze oboje nie zarabialismy nigdy duzo, to jakos nam starczalo i nie myslelismy o tym by pobierac. Teraz ja nie pracuje, czekam az mi macierzynskie zaczna wyplacac, ktore sobie wypracowalam przez 3 lata w jednej firmie i to tyle.. |Z tego co czytalam to np becikowe mi sie nie nalezy bo to trzeba wczesniej jakies inne benefity pobierac a my nic nie pobieramy... chyba musialabym sie do jakiejs ksiegowej wybrac..bo poki bede miec macierzynskie ok, ale pozniej z jednej pensji moze byc krucho. My na razie wynajmujemy tylko pokoj, ale szukam one bedroom i tez sie obawiam czy przy naszych zarobkach ktos nam wynajmie... ehh ciagle cos. Znacie moze jakas dobra ksiegowa w Londynie? Najlepiej zachodnim? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam nie pisac ale zajrzałam do was na chwilę i poruszył mnie post andzi kurcze, jakoś tak sie wszystko ostatnio pieprzy na tym swiecie, bo coraz częsciej słyszę takie historie, czemu ci faceci tacy niedojrzali są? czy to wina wychowania? nadopiekuńczosc ze strony rodziców..normalnie bym mu do dupy nakopała żeby się opamiętał, trzymaj się kochana, brak mi słów, normalnie bm cie przytuliła :( zobaczysz jak twoje słoneczko sie urodzi - miłość do niej wynagrodzi ci wszystko a tak z innej beczki to tu w anglii mają niezłe zaplecze socjalne dla samotnych matek, więc o byt nie musiałabys się martwic, ale rozumiem cię- tez nie chciałabym byc sama w takiej sytuacji kurde, ja myslałam ze z moim lubym bedziemy spacerowac i jezdzic nad morze codziennie...a on...śpi :o odsypia pracę na nocki ..buuuuu nie czytałam was dokładnie bo tylko na chwile zajrzałam, jeszce doczytam później i moze wieczorkiem napiszę, dziś mam dzien sprzątania i prania, a miało być tak pięknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny u mnie ok,bylusmy dzis na spacerku pierwszy raz,zaepsulam glupia odciagacz elektryczny.nie chodzi do konca dobrze.wiec poszlismy na spacerek do miasta i kupilam reczny tomee tippe w tkmaxx za korzystna cene.jestem lepiej zadowolona niz z elektrycznego , bo tamten buczy dziwnie andzia ja ci powiem cos na temat facetow.moj jak zobaczyl mala to sie normalnie zakochal.caly czas mowil jaka piekna i cudowna.zostal tez na porod.a nie chcial.a co jeszcze powiedzial do mnie ze jeszce bardziej mnie teraz kocha i nalezy mi sie medal za to wszytko.faceci sie zmieniaj po porodzie uwierz mi.tylko jakis gbur moze sie nie zmieni.wiec moze to chwila zalamania.wierz mi.nie staraj sie zalamywac.niech bedzie z toba,jak bedzie mozliwosc.dzidzia zmieni wszytko.faceci bardzo doojrzeja i sie zmieniaja.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka1987
Madziulek sliczna córunia !!! Niech zdrowa rosnie.. a jak karmienie piersia? dajesz rade, robisz postepy? ja tez jestem pelna niewiadomych... w koncu to pierwsze dziecko i czlowiek nie wie co i jak... ale trzeba byc dobrej mysli.. miejmy nadzieje ze wszystko naturalnie przyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Madziulek,twoja Amelka jest boska,nie mogę się napotrzeć!! Fotkę oglądałam już kilka razy! :) Dziewczyny niedawno wróciłam od położnej,no i oczywiście ta kobieta dobiła mnie na maxa!! Powiedziałam jej wszystko co stwierdził gin. o tej skracającej się szyjce,o tym że ciąża jest za nisko i o skurczach że je mam coraz częściej i są b. bolesne,no i że lek. prosił żeby kontrolować szyjkę,a ona nawet nie zajżała,tłumacząc,że nie ma potrzeby!! o szwie nie mam co marzyć!! no i jeśli dostanę skurczy ,to mam jechać do szpitala,bo teraz nawet jeśli urodzę w 24 tyg. to są w stanie spróbować ratować dziecko,tyle że nie w tym rzecz,żeby próbować ratować dziecko,tylko powinna coś zrobić żebym mogła donosić przynajmniej do 34 tyg. Masekra,nawet nie chciała słuchać co do niej mówię tylko starała się mnie spławić jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
madziulek30 otworzyłam zdjęcie i buzia sama mi się usmięchnęła :-) Amelka jest słodziutka :-), ciekawe do kogo podobna ? ;-) Ewula kurcze , staraj się jak najwięcej odpoczywać i nie nadwyręzaj się A jakbys spróbowała jeszcze raz isc do doktora lub połoznej ? Moze ktoś w koncu się tym zainteresuje ?Nie wiem co doradzić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek ale masz super niunke :) i pomyslec ze jeszcze kilka dni temu tak sie zamartwialas i tyle stresu bylo a tu bach trach i jest juz z wami malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewula, ja na poczatku ciazy tez mialam problemy i tez nikt nie reagowal az w koncu sie wkurzylam i powiedzialam ze chce zlozyc complain i chce lekarza, ktory mnie chociaz zbada, ze sie zle czuje, ze to moja pierwsza ciaza i jestem caly czas w stresie przez to ze nie chca mnie zbadac. Odrazu byla inna rozmowa, Pani poprosila mnie do gabinetu i zaproponowala wizyte u najlepszego ginekologa jakiego maja. Takze przekonalam sie ze tutaj trzeba krzykiem wymusic i trzeba mocno przesadzac, w sensie jak Ci cos boli troszke to trzeba mowic ze nie dajesz rady z bolu wytrzymac. Sprobuj ta metoda moze sie uda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna dzidzia:) kochaniutka laleczka:) U mnie ok. Mam wrażenie że brzuch mi się obniża bo troszkę łatwiej mi się oddycha. W sumie w końcu to już początek 36 tygodnia. Szybko ten czas leci. W poniedziałek mam wizytę u lekarza. Ciekawe co mi powie. Narazie siedzę sama. Trochę zaczynam już tęsknić za mężem. Ale myślę że troszkę czasu jak pobędziemy osobno to nam to napewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30...........24.07.10...........Amelka.......Sta ines Nadal oczekują na swój skarbek: emiliabhx.................28.07.10..........40..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........39...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 36...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........34...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 35..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........34..córka... ....... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........32...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........32......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........32....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........30..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......30....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........30..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........29......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........25......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10........24.....synek. ...Birmingham iwonka52...........27....08.12.10.........21...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie tez nie chce wierzyc ze juz jest,ale juz coraz bardziej do mnie docciera to ze jest ze mna i ciesze sie coraz mocniej. ewula musisz na sile,bo nie ma co lekcewazyc.wszytko jest dla nich ok.musze uciekac.od jutra jestem juz niestety sama. karmienie mi najlepij podchodzi na lezaca.najwygodniej,bo strasznie mnie bola plecy od porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Madziulek gratulacje slicznej dziewczynki niech sie zdrowo dzidzi chowa :) Patinka ja kiedyś słyszałam ze moczenie nog w dość cieplej wodzie z dodatkiem soli pomaga niby sol wyciąga ale nie próbowałam tak ze nie wiem jak działa w rzeczywistości. Andrea chyba kazda miała ma wątpliwości i obawy czy z dzidzia wszystko w porządku tym bardziej ze juz raz poroniłaś tym twoja czujność jest zwiększona podwójnie ale staraj sie myśleć pozytywnie:) A jesli chodzi o badania tak jak napisała maada poszukaj u Ciebie w okolicy jakiegoś laboratorium i zrób prywatnie. zarra na jakie sie w końcu zdecydowałaś łóżeczko? Karinka1987 ja jestem w podobnej sytuacji co ty i tez do tej pory radziliśmy sobie sami.0845 300 3900 zadzwon na ten numer i popros aplikacje na workin tax credits i child tax credits tylko ostrzegam ze ciezko jest tam sie dodzwonic nam sie udalo dopiero za ktoryms razem (mozesz poprosic o tlumacza)a pozniej jak przyjdzie dzidzi mozesz starac sie o child benefit ale to dopiero po porodzie bo potrzebny jest akt urodzenia a aplikacje bodajże otrzymasz w szpitalu .Mozesz tez postarac sie o dofinansowanie do mieszkania Housing Benefit my w tej chwili czekamy na decyzje z Caunsila Jesli chcesz sie dowiedzieć czegos wiecej na wcześniejszych stronach jest opisane co i gdzie lub wpisz w gogle benefity uk jest tam fajna stronka i wszystko bardzo dokładnie opisane. ewula 8791 24 tydz to nie jest dobry czas na poród i nie powinna cie tak zlekceważyć zrob tak jak radzi lola jesli nie poskutkuje wymyślimy cos innego az do skutku a teraz staraj sie jak najwięcej odpoczywać:) My dzis tez byliśmy na wizycie na razie wszystko ok Nataszka ułożona jest główka w dol i jest juz coraz nizej:) miala tylko czkawke serducho slicznie bije cisnienie w porzadku :) tylko mi juz ciezko !i jak chodze to czuje jak by mi sie macica rozciagala(niby normalne) nie umiem tego dokladnie opisac w razie gdyby cos zlego sie dzialo to kazala mi jechac do szpitala bo jak to powiedziała teraz to juz można sie wszystkiego spodziewać i będzie coraz ciężej ..... Emilka sie nic nie odzywa czyżby cos sie zaczęło dziać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
w końcu zdecydowałam się na żyrafke Moze to i lepiej , bo P Edyta. pózniej napisała ,ze dumbo juz poszło , a tak to bym załowała Widziałam tez fajnie na stronie TOYS-a, duze bo do 144cm i mozna przerobić pózniej na normalne łóżeczko dla juniora ( zdjąć wszystkie szczebelki) cena promocyjna 99.99 Ale widziałam go jak juz kupiłam żyrafke Faktycznie Emilii nie ma .Moze już rodzi .Jakby coś to powodzenia Emii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka1987
Oliwia87 dziekuje slicznie za podpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa dziękuję Ci za informacje. Właśnie wrociłam z pracy, wczesniej mnie mąż zarejestrował do polskiego laboratorium w Londynie. Ponoc dają tam zaszczyk z immunoglobuliną, co teraz mi ona potrzebna nie jest hehe i ponoć odczym Coombsa robią. Cenowo nie wiem jak sytuacja wygląda, ale z Luton do Bedford mam 20 km także może i tam zajrze :-) A jak mam się dopisać do tej tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,dziękuję Wam wszystkim ze dobre rady,jesteście kochane,tak właśnie zrobię,tylko muszę teraz kilka dni odpocząć bo z tych nerwów skurczy dziś znowu dostałam,tak więc trzeba znowu poleżakować :) Emilki coś faktycznie nie widać,może to już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym chciała żeby było już po :P cześć dziewczyny, czytam was cały czas ale odpisuje rzadko bo mąż mi kompa naprawia a z komórki pisanie trochę trwa :P u mnie bez zmian tylko pachwiny bolą, codziennie jakieś zakupy, lazikuje wiec , sprzątam, myje ale mała uparta i wyjść nie chce :) jedziemy dziś na te USG co miało stwierdzić czemu brzuch taki duży , wiec może się coś wyjaśni , nie martwie się tym ze już po terminie a tu nic ale czuje się już zmęczona a nawet znudzona tym czekaniem, dodatkowo ciagle ktoś dzwoni albo smsuje i pyta czy już po - to takie trochę frustrujące , jak mi mąż kompa naprawi to napisze wiecej bo cieżko wrócić do stron poprzednich zeby przeczytac i odpisac , trzymajcie sie kobietki a jak bedzie sie dziac to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! dzis moj pierwszy samodzielny dzien.po poludniu ma przyjsc polozna zwazyc mala. emilia wiem ze to frustrujace.nie oszukasz natury i musimy czekac.tak juz pisalas wiekszosc dziewczyn rodzi po terminie.mi najbardziej sie pokryl z terminem wg OM.tylko 3 dni roznicy.Na pewno sie niedlugo rozkreci:) Jak bylam w szpitalu spotkalam polka,ktorej wody odeszly juz 24 godziny wczesniej i dopier ja wzieli na wywolanie.miala pare problemow ale wszytko skonczylo sie ok.wyciagali jej dziecko proznociagiem,maly juz byl bardzo oslabiony,pewnie dlatego ze tak dlugo zwlekali.ponadto tez nie mogli sie jej wbic w kregoslup przy zzo. ja w sumie tez koncowki nie mialam latwej i sama koncowa faza trwala prawie 2 godziny,juz mieli wzywac lekarza,ale nastapil postep i bylo juz ok.ja sie w sumie ciesze ze nie mialam usg.bym sie dowiedzial ze mala jest ulozona twarza do przodu,a wtedy gorzej sie ustawia w kanal rodny.jak bede miala chwile bede zagladac.mala w dzien dobrze spi,noc tez byla w miare. Dla mnie najlepsza pozycja do karmienia na lezaca,na boku.wtedy kregoslup mi odpoczywa i mala sie lepiej przystawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andre07 ja tez mialam poronienie w zeszlym roku.cholernie sie balam na poczatku,ciagle myslalm czy bede plamic.zreszta pozniej tez mialam obawy.jednak mialam mdlosci i wymioty i to mnie pocieszalo ze hormony dzialaja.jak sie dowiedzialm ze jestem drugi raz w ciazy to bylam akurat w polsce i ginekolog mi zlecil przyrost beta.jak jest przyrost to juz jest duze pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30...........24.07.10...........Amelka.......Sta ines Nadal oczekują na swój skarbek: emiliabhx.................28.07.10..........40..corka... ....Birmingham maliniakowa.......22... 04.08.10..........39...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 36...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........34...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 35..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........34..córka... ....... ........Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........32...2-córka.. ..Birmingham magdan27................12.09.10...........32......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........32....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10............28...synek .......Bradford krisana..............25...08.10.10...........30..synek ...londyn/nw Marcia89...........20....04.10.2010.......30....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........30..... ................Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........30......córcia......Bedford ewelina81...........28...20.10.10..........25......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10........24.....synek. ...Birmingham iwonka52...........27....08.12.10.........21...córeczka. . .North West andrea07.......... . . . . Andrea skopiuj tabelke, wklej i dopisz swoje dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULEK GRATULACJE:D:D:D:D:D:D mala jest sliczna:)ciesze sie ze wszytsko oki i juz masz to z soba:) niech teraz rosnie zdrowa:) a ty dbaj o siebie,oszczedzaj sie,dbaj o szwy(o ile masz) i pilnuje piersi aby nie zaziebic:O mam nadzieje ze szybciutko wrocisz do formy:) ja trzymam mala na odbicie po kazdym karmieniu.ja masz jakeis pytania to wal smialo bedziemy wspolnie cos radzic:) ja pamietam jak dzis jak w 10 dobie chywcil mnie jais dol-jejku jak to dobrze ze czlwoiek ma juz to za soba:D pamietaj w chwilach zalamania ze z kazdym dniem bedzie coraz lepiej;) witam wszystkie nowe dziewczyny,troche mnie nie bylo a tu widze tyle sie dzieje:) ja bede teraz rzadziej bo mam gosci ale bede podczytywac regularnie;) moja mala rosnie-skonczyla 12 tygoni i jest przecudowna-nie ma nic piekniejszego niz szczerbaty usmiech dziecka:D Emilia teraz czas na Ciebie....a moze juz po?jak po tym usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na chwile czesc dziewczyny a więc na skan mam przyjechać jutro a jeśli do przyszłego piątku by sie ruszyło to w sobote mam umówione wywołanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×