Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

czesc, moja mała po wczorajszym szczepieniu była strasznie marudna, mąż akurat miał wolną noc i był w domu, a ona nie dała nam się wyspać obojgu byłam dzisiaj w baby clinic ją zważyc i popytac o te kupki, bo wczoraj pielęgniarka szczepienie robiła i nic się nie dowiedziałam.. mała waży 6.06kg, więc nie wiem jak ja ją wązyłam ze mi wyszło 6700 i biorąc pod uwagę że ma pewnie wieeelką kupę w brzuszku która siedzi juz 4 dni to nie jest aż tak źle, trochę powyżej przeciętnej, więc nie mam się co matrwić że kolos mi rośnie majówka z bioderkami mamy umówioną wizytę ze specjalistą 20go czyli w przyszły piątek, będzie miała skan i dowiemy się co i jak, oby było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donosze plotki z forum wrzesniowego ze Patinka urodzila dzis rano core :) nieco ponad 3 kg nie moglam sie powstrzymac zeby wam nie powiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka GRATULACJE:)super wiadomosc🌼 duzo zdrowka dla was obu;) Tease nas czeka szczepienie jutro-zle spojrzalam na kalendarz i myslalam ze dzis mamy.ciekawe jak je zniesie.tamto bylo spoko,nic nie miala ale tym nas wszyscy strasza. Kurcze to oni przy szczepieniu nie waza?myslalam ze ja zwaza i zmierza ale jak piszesz ze nie to i ja musze isc do baby clinic.Tak myslalam patrzac na zdjecie ze Mala wazy okolo 6kg-jest sliczna i akuratna:) Co do farbowania wlosow ja farbowalalm w 4mcu. boze jak czytam o tym waszym wielkim praniu i prasowaniu t mi sie przypomina jakbym wcoraj miala to samo a to juz tyle minelo-czas plynie zdecydowanie za szybko. milka nie martw sie rozstepami-najwazniejsze by dzidzia byla zdrowa reszta to tylko uroda-zreszta teraz sa fajne kremy na pewno rozstepy beda malo widoczne:) madziulek jak Twoja mala?daje popalic?jak ty sie czujesz?juz dochodzisz do siebie?jakis baby bluse?mnie tam chwytalo w pierwszych tygodniach. Nescafe jak w Polsce skarbie?odliczasz juz do swojego terminu? zaara cytologie robia 3 mce po porodzie z tego co wiem,mi zaproponowali ale chyba zrobie jak wroce z polski juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki !!!! Gratulacje dla Emilki !!! Trzymaj sie cieplutko i wychodz szybciutko ze szpitala z Mała. Patinka tez gratulacje i czekamy na relacje. Ja od jutra mam ostatnie cztery dni w pracy, potem wykorzystuje aktualny urlop z pracy i od 5 wrzesnia ide na macierzynski. Jesli chodzi o relacje z Moim chlopakiem (nie wiem czy mowic Eks) to sa rozne. Nie ma juz takiego glebokiego uczucia, ale np. gdy wychodzi z domu daje mi sam buziaki, usmiecha sie do mnie, rozmawiamy i ogolnie spedzamy czas razem. Dzis nawet rano sam od siebie pomasowal mi kark. Az mnie zaskoczyl tym gestem. Narazie nie naciskam Go, staram sie sama organizowac sobie czas aby dac mu troche przestrzeni. Aby porobil to na co ma ochote. Ja w tym czasie tez robie to co chce. Troche wrzucilam na wsteczny i wyluzowalam ze wszystkim. Moze jednak jest szansa na to aby nam sie udalo. Moze jak zobaczy Nasza Malutka Corcie to serce mu zmieknie!!! Moze cos w Nim peknie i zrozumie czego chce od zycia. Teraz troche o tym Malym Brzdacu w brzuchu. Mala jest aktywna i to bardzo. Ciagle czuje Jej ruchy, ktore czasami sa bardzo intensywne i bolesne. Potrafi czasami mnie tak mocno kopnac w zebro/ bok ze az podskakuje. W poniedzialek mam kolejne spotkanie z Midwife wiec dowiem sie dokladnie ile waze. Ostatnio, czyli dwa tygodnie temu mialam 13kg na plusie, ale teraz przez to ze Mala uciska mi zoladek i jem troszke mniej wydaje mi sie ze ubylo mi troche na wadze. Ale zobaczymy w poniedzialek. Teraz jak bede miec juz wiecej czasu zabieram sie za pranie ciuszkow dla Zuzi i ostatneczne zakupy. Musze zobaczyc co jeszcze mi brakuje i dokupic. Oki jeszcze uaktualnie tabelke i zmykam :) :) :) Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham Nadal oczekują na swój skarbek: maliniakowa.......22... 04.08.10..........40...synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 37...synek.........Ashford nescafe87.........22....06.09.10..........37...synek..... ....UK patinka26 .........28...05-08.09.10...... 35..3-córka .....Cheltenham oliwia87............22....08.09.10..........36..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........34....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........34......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........34....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........33...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......32....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........31..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........31......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........32..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........27......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10........25.....synek. ...Birmingham yalof................19.11.10...............26.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........23...córeczka. . .North West Dziekuje Dziewczynki za cieple słowa otuchy. Naprawde byly mi potrzebne. Musze byc dobrej mysli i wierzyc, ze jednak jeszcze jest szansa na to aby bylo dobrze !!! Papa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Nadal oczekują na swój skarbek: maliniakowa.......22... 04.08.10.....???????.....synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 38...synek.........UK/PL nescafe87.........22....06.09.10..........37...synek..... ....UK oliwia87............22....08.09.10..........36..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........34....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........33...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......32....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........31..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........31......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........32..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10........25.....synek. ...Birmingham yalof................19.11.10...............26.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........23...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia milo czytac ze jest jakas nadzieja na poukladanie zycia:)bedzie dobrze mysl o dziecku przede wszystkim a reszta sie ulozy zobczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was! gartulacje dla paitinki oczywiscie.zdrowia i wszytkiego dobrego:) ja sobie srednio radze.malo juz zdecysdowanie mniej spi.w nocy budzi dosc czesto.lubi byc noszona i tulona.kupy robi jak z procy.juz z 2 razy w trakcie przebierania pieluszki na przewijaku strzelila kupe jak z procy az zbrudzila nasze lozko,ktore jest nad przeciwko. czuje sie czasami jakolowrototek.karmienie,przebieranie,gotowanie prasowanie.Moj facet w sumie ma glupi system pracy .wychodzi po 9 rano wraca na przerwe przed 3.jest w domu do ok.5 i wychodzi znowu i wraca po 11 przzed 12 w nocy.czyli jest w ciagu dnia nico ponad 2 godziny.Jednak moja mala jest slodka,wydaje mi sie, ze juz coraz bardziej rozumie i robia jej sie fajne faldki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Nadal oczekują na swój skarbek: maliniakowa.......22... 04.08.10.....???????.....synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 38...synek.........UK/PL nescafe87.........22....06.09.10..........37...synek..... ....UK oliwia87............22....08.09.10..........36..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........34....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........33...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......32....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........31..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........32......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........32..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791.................17.11.10........25.....synek. ...Birmingham yalof................19.11.10...............26.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........23...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziaa super ze jest swiatelko w tunelu i szansa na wyprostowanie spraw. Ja tez mysle ze jak zobaczy corcie to zakocha sie bez pamieci w Was obydwu. Trzymam za Was kciuki. Rodzina to najwazniejsza rzecz na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka1987
madziulek ja ciebie podziwiam, bardzo szybko zostalas sama z mala... i faktycznie maz ma nie ciekawe zmianki w pracy... ale co zrobic..Mojego w sumie tez caly dzien nie ma tyle ze od rana do 19...wraca to zje cos, obejrzy tv i nyny...i tyle z niego mam...Po porodzie pewnie bedzie podobnie... i troszke sie boje bo raczej nikt nas nie odwiedzi..tzn ani moja mama ani tesciowa..Wiec bede tak jak ty musiala sobie radzic sama! Ale widze ze Ty jestes dzielna, wiec mnie to pociesza:) andziaaa82 dobrze slyszec ze sa jakies nadzieje! wszystkiego dobrego zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yalof witam:) Tesa27 prześliczna masz córeczkę:)juz nie mogę sie doczekać swojej emilka moje gratulacje w końcu razem:)czekamy na dalsze relacje{kwiatek Nescafe87 my prawie ten sam termin:d ty juz spakowana a ja jeszcze nie chyba będę musiała sie za to w końcu wziąć:P mikaa88 na pocieszenie Ci napisze ze nie jestes sama ja mam cala za przeproszeniem dupe w rozstępach uda jeden na drugim az sie boje co będzie później :(strasznie to wyglada ..... andzia widzisz jednak jest mała nadzieja ze wszystko Wam sie jeszcze ułoży super ze jakos dajesz sobie rade w tej sytuacji wierze ze nie jest Ci łatwo ale powoli dojdziecie do porozumienia :)trzymam mocno za Was kciuki :) Aurela86 gotowa? czekamy na pierwszego rodzynka:) Madziulek to faktycznie Twoj ma glupie godz praktycznie ciagle sama z mala ,ale najważniejsze ze dajecie rade :) Patinka gratulacje {kwiatek czekamy na relacje Pytanie do majowki tesy ile tu jest szczepionek i jakie ? bo słyszałam ze tu nie szczepią chyba na gruźlice gdzie w Polsce to podstawa !! No a my dzis robimy pranie poscieli itd mala skopala mi zebro dzis w nocy ze nawet nie mogę sie położyć na prawy bok :Pmaly urwis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Nadal oczekują na swój skarbek: maliniakowa.......22... 04.08.10.....???????.....synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 38...synek.........UK/PL nescafe87.........22....06.09.10..........37...synek..... ....UK oliwia87............22....08.09.10..........36..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........34....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........33...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......32....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........31..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........32......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........32..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........26......synek.....Birmingham yalof................19.11.10...............26.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........23...córeczka. . .North West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia -mnie pytali czy chce szczepionke przeciw gruzlice.nie jest to jednak obowiazkowe.zgodzilam sie pierwszego dnia w szpitalu.dezycje jednak mozesz podjac pozniej,nawet za kilka lat.nazywa sie to gbc.nie wiem czy nie przekrecilam nazwy.nastepne szczepionki masz jakos w 8 tyg,12,16.dostaniesz wszytkie terminy po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Serdeczne gratulacje dla Emilki i Patinki-życzę Wam szybkiego powrotu do domku!!! Czekam teraz na relacje ze szpitala ;) Tease Twoja Emilka jest prześliczna !! Andzia,zobaczysz,będzie dobrze-sama widzisz,że jednak serce Mu mięknie. Dziewczyny ja większość czasu spędzam na wylegiwaniu się,ponieważ coraz częściej mam skurcze,nie są one jakoś tragicznie bolesne,ale muszę się oszczędzać.Czytam Was na bieżąco,ale nie zawsze jestem w stanie posiedzieć przy kompie trochę dłużej i odpisać. Dziewczyny nie przejmujcie się rozstępami,teraz są takie preparaty,które wiele pomagają!! Ja też już mam małe na pupie i 2 na brzusiu,a to dopiero 26 tydzień,a nie przytyłam bardzo dużo-7 kg.więc to chyba hormonalna sprewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki madziulek :) to ja mam jakieś zle informacje bo słyszałam ze trza pisać podanie o szczepionkę na gruźlice :P ewula8791 ale ja mam ich bardzo duzo jeden na drugim wiem ze nie powinnam sie tym przejmować ale to tak sam z siebie :( Odpoczywajmy i leniuchujmy do póki możemy:) A tak z innej beczki mamuśki tęsknicie czasem za brzuszkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia87 ja na pewno bede tesknic za brzuszkiem za tymi kopniaczkami i ta niesamowita wiezia jaka jest miedzy dzieckiem w brzuchu a przyszla matka..to jest cos naprawde przepieknego:) w ogole caly ten okres ciazy jest wspanialy nooo moze gorzej juz przy koncwoce , w sumie teraz juz mam dosyc brzuszka i tego zlego samopoczucia... milka88 pytalas ostatnio o wyprawke do szpitala co jest potrzebne , znalazlam to w necie: Koszule nocne x 4, biustonosz do karmienia, kapcie, klapki pod prysznic, szlafrok, 3 zestawy ubranek dla dziecka, duże podpaski dla Ciebie na pierwsze dni połogu, szampon, mydło, ręcznik, szczotka do włosów, pasta i szczoteczka do zębów, lusterko, wkładki laktacyjne, pieluchy jednorazowe dla dziecka, klika pieluch tetrowych, mokre chusteczki do pupy dziecka, Twój krem codziennego użycia, ładowarkę do telefonu i doładowany telefon, dwie butelki wody mineralnej niegazowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka52
Szczęśliwe Mamusie: majowka10...........05.05.10..............Izabela........ .....Lancs Tease27...............15.05.10...........Emilka.........p łn Anglia madziulek30..........24.07.10...........Amelka.......Sta ines emiliabhx............. 06.08.10.......... Rozalka........Birmingham patinka26 ............11.08.10......3-córka .....Cheltenham Nadal oczekują na swój skarbek: maliniakowa.......22... 04.08.10.....???????.....synek........ Londyn Aurela86...........24....31.08.10.......... 38...synek.........UK/PL nescafe87.........22....06.09.10..........37...synek..... ....UK oliwia87............22....08.09.10..........36..córka... .......Trowbridge Mama_Julci........21....10.09.10..........36....2-córka. . ..Birmingham magdan27................12.09.10...........35......córka ..........Londyn andziaaa82......27.....29.09.10.........34....córcia... Burnham On Sea milkaa88.............22...29.09.10...........33...synek .......Bradford Marcia89...........20....04.10.2010.......32....synek ................Tor. Lola844.............25....06.10.10...........31..... ..............Hemel H. maadaa........... 27 ...07.10.10...........32......córcia......Bedford krisana..............25...08.10.10...........32..synek ...londyn/nw ewelina81...........28...20.10.10..........33......synek. ....Birmingham Ewula8791................17.11.10.........26......synek.. ...Birmingham yalof................19.11.10...............26.....corka. ....Londyn iwonka52...........27....08.12.10.........24...córeczka. . .North West kopiuje ostatnia tabelke dziewuszki bo ktos mnie cofnal o tydz. patinka gratulacje!!! oj powieksza sie nam grono mamusiek a grono brzuchatek sie zmniejsza :-) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepionka przeiw gruzlicy to bcg.podaje sie tutaj grupom ryzyka.mnie nikt nie pytal.ja rozwazam zaszczepenie w pl,ale tylko dlatego ze zamierzamy wrocic a w pl gruzlica nadal jest powaznym problemem o ktorym sie glosno nie mowi. my mielismy wczoraj 2 szczepionke-moja mala to bohaterka zaplakala w czasie podawania tylko a potem sie chichrala z pielegniaka.potem poszla spac na godzine.w nocy do 23 budzila sie ze 4 razy a potem jak zasnela tak spi nadal:D nastepne za4 tyg-niestety 3 uklucia:( marcia w tej wyprawce co podalas ja bym zmniejszyla liczbe koszul a zwekszyla liczbe wody-bo 2 butelki to ja wypilam na porodowce:D i koniecznie jakies pzrekaski zwlaszcza jak ktos tak jak ja nie tyla angielskiego zarcia. Aurela domagamy sie ogonka:D jak samopoczucie?jak w pl? Ewula ty faktycznie wypoczywaj ile sie da,niech mly siedzi jak najdluzej. Tease jak kupka?wyszla?:) madziulek radzisz sobie pierwsza klasa.podziwiam:) oliwia ja uwazam jak eweula ze rozstpey to sprawa hormonow i indywidualnych wlasciwosci skory.ja przytylm 15kg i mialam brzuch ogromny-bo 90%tych kg poszlo w brzuch wlasnie a nie zrobil mi sie nawet 1 rozstep.kolezanka w polsce przytyla 8kg a w rozstepach ma caly prawy bok.one zbledna i nie bedzie ich prawie wiadac.zobaczysz,kolezance tez nie wida-trzeba sie dobrze przyjrzec lub wiedziec ze miala.polecam wam super zel do skory po porodzie Mustla -super ale w ciul drogi.ja dostalam w prezencie takie male opakowanie,wystracztlo na 3 tyg -codziennie raz samorowalam.ale skora sie pieknie wciagala-wiadomo ma jej ciut wiecej ale nic mi nie wisi bron boze czy cos-a tego sie balam jak widzialam moj wielki brzuch:D teraz jak tylko skoncze karmic przechodze na diete i zaczynam cwiczenia.wszystko pwinno wrocic do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny po dłuuuugiej przerwie :) mam chwilkę więc opiszę jak to było no wiec w środe pojechalismy do szpitala bo myślałam że wody odchodzą ale babka stwierdziła po badaniu że wszystko na swoim miejscu, w nocy z czwartku na piątek nie spałam nic bo miałam co 20 -30 minut ostre skurcze i tylko oddechy dlugie i spokojne pomagały, w piątek w dzień skurcze zmalały i juz szykowaliśy sie na sobote na wywołanie , tak jak było ustalone, na obiad mieliśmy jechać na "karwery" do restauracji ze znajomymi , ale okolo 17 zaczeły sie takie skurcze że nie dało rady , najpierw co 20 , 15 minut , wziełam kąpiel podczas której mała w brzuchu mi rewolucje robiła i wtedy prawdopodobnie zawinęła sie w pępowinę , serio nigdy nie widziałam żeby dziecko tak szalało, po kąpieli około 18stej skurcze nie do wytrzymania i co 10 minut , mąż oddychał razem ze mną i przy okazji juz dzwonił do szpitala co i jak - ja darłam sie na cały głos - a babka w słuchawce spokojnym głosem że skurcze co 5 minut to możemy przyjeżdzać , ale spakowaliśmy torby do auta i pojechaliśmy , położyli mnie na łóżko , podłączyli ktg , dali gas&air ( pomaga jeśli wciąga sie długimi wdechami ) i zaczeli papiery wypełniać , przy sprawdzaniu rozwarcia ( 3cm) dostałam takiego skurczu że małej puls podskoczył trzykrotnie, a przy przebiciu pecherza płodowego trysła ogromna ilość krwi i nagle zrobiło sie głośno i tłoczno na sali , i usłyszałam od męża że dziecko owinięte pępowiną i cesarka ale małej nic nie jest i musze podpisać , zabrali mi "mój" gas&air i znalazłam sie na sali pełnej ludzi w zielonych kiltach ;P tak sie wyrywałam że co chcieli sie wbić igłami to teraz mi zostały siniaki , ponieważ groził mi krwotok a mała była zbyt zestresowana mąż zgodził sie na całkowite uśpienie wiec nie był na sali, zaraz po wszystkim zawineli mała w recznik i mu oddali , mnie zeszyli i przewiezli na sale , wszystko trwało bardzo szybko , potem do recovery room i tam spedziłyśmy 5 dni - 3 po cesarce 2 dni brałyśmy antybiotyki na paskudną bakterie nie zawsze jest tak jak sobie zaplanujemy , mój poród miał być w w basenie , relaksacyjny i bez znieczuleń , życie pisze inne scenariusze , teraz jesteśmy w domu , mała jest zdrowiutka , ma piękny kolor skóry a tata wprost zakochany w niej ( tak jak pisały majówka i tease że ojcowie to sie zakochują w córach ) , od początku karmie cycem , mała śpi czasem po trzy godziny nawet w dzień ale za to w nocy zamiast spać po cycu to oczy szeroko otwarte , nie bujam jej , nie nosze do usypiania, i nie ma problemów ze spaniem gdy głośno , za to często ma czkawkę po jedzeniu kto tam następny w kolejce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia-super ze ta historia ma tak szczesliwe zakonczenie:) bardzo sie ciesze ze mala zdrowa i tobie tez nic sie nie stalo.Teraz tylko dochodz do siebie i ciesz sie macierzynstwem.Moja tez miala non stop czkawke po jedzeniu:D teraz ma jak polyka to co jej sie odbije(wiecie zadna kropla mleczka nie moze sie zmarnowac:D ) Pewnie ze zycie pisze swoje scenariusze,nie ma zatem za bardzo co planowac;) moja tez byla owinieta pepowina ale nie zrobil sie zacisk tylko po prostu dundala jak naszyjnik. Gratulacje dla calej rodzinki. No a zapatrzenie tatusiow w coreczki jest niesamowite.Moj maz porafi stac nad jej lozeczkiem jak ona spi juz i mowic 10 razy zanim sam pojdzie sopac"boze jaka ty jestes piekna":) Witamy po drugiej stronie Emilia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super malutka!Wydaje mi sie podobna do mojej:)Jak czytalam twoja relacje to sie przerazilam.To prawda ze tatusiowie sie zakochuja w corkach.Z moim bylo dokladnie to samo. Mojej Amelka lapie czkawka zazwyczaj po kazdym jedzeniu.Przewaznie jej sie odbija,a jak nie to klade ja na boczek.U takich maluchow to norma. Nie wiem co z pepkiem.wyglada ladnie,ale co chwila jej schodzi strupek.Kupilismy takie specjalne antyseptyczne chusteczki. Nie wiem dziewczyny czu uzywacie frida aspirator.On dla mnie jest jakis dziwny.Jakos bezefektywnie wyciaga.Mam wrazenie ze w ogole. Moja najwieksza dolegliwosc to plecy i bol rak.Czy wy tak mialyscie od noszenia??.Staram sie nie duzo nosci,tylko tyle co musze.Moze zastoj w miesniach. Mam jeszcze pytanie odnosnie paszportu.\Czy moze jeden z rodzicow jechac,W ogole jak to jest.Ktoras z was zalatwiala to. Emili zycze wytrwalosci.Ja mam chwile lepsze i gorsze.A w sumie duzej pomocy nie mam.Znajomi tez wpadna chwile,a ty niestety musisz sama sobie radzic.Do tego jeszcze niepewnosc czy sie to dobrze robi.Wiadomo to twoje dziecko i za zadne skarby nie chcesz zeby stala mu sie krzywda.Ja to jestem pankara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia gratulacje ślicznej córeczki. Trochę przerażający scenariusz ale najważniejsze, że lekarze szybko reagowali i wszystko dobrze się skończyło. Buziaki dla Waszej trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka- naprawe scenariusz niezły... ale najważniejsz, że wszystko ok:) I maleńka śliczna:) patinka- gratulacje madziulek30- z tego co czytałam to jeżeli jest się małżeństwem to wystarczy jeden rodzic, w innym wypadku trzeba obojga rodzicó. Na stronie ambasady chyba pisało:) Wczoraj w Asda Living z mężem kupiłam mate do zabawy precious planet za 25f, a w Argosie ta sama za 59,99 jest hehe:D No i do kolekcji mamy już dawno zakupioną karuzele:D Szukałam wanienki, ale same malutkie są i chyba w mothercare kupie bo przeceny są i niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia Mala swietna:) Madziulek po paszport musicie byc obdywoje-odebrac moze jedno z rodizcow. Bierzesz2zdjecia 3,5 na 4,5cm wypelniasz na miejscu wniosek placisz 16 funtow i odpisujecie wokienku zgode na paszport.koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszce jedno pytanie czy jak wypelnialyscie wniosek o child tx credit i byla rubryka o numer child benefit to wpisywalyscie ze jestescie w trakcie czekania? ja tak zrobilam,ale nie jestem pewna czy dobrze.poza tym na ten numerczeka sie dluga a ja musze wyslac to juz teraz,zeby zlozyc wniosek o becikowe.choc nie wiem czy przyznadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , mam nadzieje ze mnie nie z ignorujecie od razu:P jak radzicie sobie z brakiem ginekologa???????? naczytalam sie ostatnio o przedwczesnych porodach spodowodwanych skorcaniem szyjki macicy.. i teraz schizuje.. ze na pewno to samo dzieje sie u mnie bo mnie kluje, polozna oczywiscie mnie olala..dodam ze jestem w 23 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Emilka, sliczna ta Twoja Mała. Dobrze jednak ze wszystko zakonczylo sie dobrze i juz jestescie wszyscy w domku. Teraz cieszcie sie kazda wspolna chwila w trojke. :) Jezeli prawda to co mowicie ze Tatusiowie zakochuja sie w swoich corkach to w naszym przypadku bylo to by wspaniale rozwiazanie. Wszyscy mi powtarzaja ze moj Darek przezywa szok zostania ojcem i byc moze jak ujrzy Mała Zuzie to wszystko minie !!! Boje sie co bedzie. :( Zostalo mi jeszcze z obliczen 45dni plus pare dni. Jednak coraz czesciej boli mnie na dole brzucha i zaczynam sie tak jakos dziwnie czuc. Byc moze ma na mnie wplyw ten stres ktory przezywam z cala ta sytuacja. Mam nadzieje ze mala sie nie urodzi wczesniej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×