Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

Gość sianalaga5
do Madziulek30 kochana ja tez 1 ciaze poronilam i bylo bardzo ciezko ale teraz jestem juz w 3 tyg 7 miesiaca wiec dzidzia jest bardzo ruchliwa i nawet calkiem niezle sie czuje,chociarz coraz czesciej dopada mnie zmeczenie;/ a ja jestem z High Wycombe a wy kobietki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, ja z Londynu. Termin mam na 9 lutego i szczerze powiedziawszy codziennie namawiam moje dziecko by w koncu sie zdecydowalo na wyjscie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sianalaga5
hej fisiowna:) o to juz na dnaich powinnas urodzic:D:D a chlopczyk czy dziewczynka??? i gratuluje zycze szczesliwego rozwiazania:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polozna powiedziala, ze dziewczynka, no ale...mam nadzieje, ze dziewczynka bedzie bo chlopczyk bedzie bardzo nieszczesliwy w rozowych ciuszkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sianalaga5
mi tez powiedzieli ze prawdopodobnie dziewczynka tylko ja jak kupuje ubranka to takie ktore pasowalyby do chlopca i dziewczynki bo nie mam jednka tej pewnosci;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ciekawa co mi powiedza na usg w 20 tc .W sumie nie ma dla mnie znaczenia,zeby bylo zdrowe.Jednak podswiadomie czuje ze to dziewczynka i chyba sie na to juz nakrecam.A od kiedy zaczelyscie kupowac ciuszki dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1981
Witam Was ja dopiero się staram o dziecko, ale mam spore problemy, uczęszczam do Fertality Clinic i jak będę już w ciąży to się zaczernię i do Was dołączę ;-), mieszkam na Ealing Broadway, Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaa82
do sianalaga5 dopiero 13 tc??? ale smieszne!!!! to predzej w polsce sobie zrobie usg niz tutaj, bo do polski jade pod koniec lutego i wpadne w odwiedziny do mojej gin. wtedy tez zrobie sobie wszystkie badania. Ale jak bede teraz u lekarza w uk to dadza mi jakies papiery ze jestem w ciazy bo chcialabym do pracy dostarczyc. ale jestem chyba szczesciara bo zadnych mdlosci nie mam jedynie brzuszek mnie pobolewa i az sie sama zastanawiam czy wszystko oki ze nie mam tych mdlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia w pracy poprostu mowisz, ze jestes w ciazy. Od lekarza dostaniesz zaswiadczenie dopiero po 20 tyg ciazy. Wczesniej Ci nie dadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy kiedy powiedziałyście w pracy, że jesteście w ciąży? U mnie wszystko ok:) Brzuch rzadziej boli, nudności tak samo od czasu do czasu, ogólnie dzień witam z bólem brzuszka i nudnościami, ale kilka minut mija i koniec, ale mam nadzieje że wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Milka!ja uwazam ze powinnas powiedziec okolo 12 tygodnia.Zreszta to zalezy od rodzaju pracy,czy sie wiaze z jakims zagrozeniem dla ciebie w czasie ciazy.Ja powiedzialam jakos w 13 tygodniu. Ja na poczatku ciazy mialam tez lekkie bole a zwlaszcza lewego jajnika.Mdlosci chyba sa jednak najgorsze i straszne zmeczenei .Ja sie czulam i w sumie nadal jakbym miala inny zupelnie organizm.A w ktorym tygodniu jestesz teraz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Milka!ja uwazam ze powinnas powiedziec okolo 12 tygodnia.Zreszta to zalezy od rodzaju pracy,czy sie wiaze z jakims zagrozeniem dla ciebie w czasie ciazy.Ja powiedzialam jakos w 13 tygodniu. Ja na poczatku ciazy mialam tez lekkie bole a zwlaszcza lewego jajnika.Mdlosci chyba sa jednak najgorsze i straszne zmeczenei .Ja sie czulam i w sumie nadal jakbym miala inny zupelnie organizm.A w ktorym tygodniu jestesz teraz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maliniakowa
Hej dziewczyny.Ja jestem w 12 tyg i mieszkam sobie w Londynie. Pierwsze usg miałam w 8tyg ale tylko dlatego że miałam plamienie ale naszczęście wszystko z dzidzią było ok. Za 3dni mam kolejne usg którego nie mogę się doczekać. Mam nadzieje że też będzie wszystko ok.Moja położna jak mnie kierowała na badania krwi wspominała o tym że będą na choroby tropikalne,hiv,chlamydie i jeszcze inne takie.I podobno na tym usg po 12 tyg wykrywają wady genetyzne takie jak zespół downa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa Narnii
maliniakowa robia takie badanie krwi, ktore moze wykryc jakies nieprawidlowosci, ale ma ono okolo 65% sprawdzalnosci wiec malo. Samo USG nie wykryje zespolu Downa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maliniakowa
No to ja już nie wiem. A jak wygląda to usg niby pierwsze? Często jest podobno z lekarzem..Chociaż zdania są różne.A kiedy wykonują to badanie krwi>? Trzeba się o nie upomnieć czy sami zrobią? Nurtuje mnie jeszcze temat sali porodowej,wspólna czy osobna?Jak to jest wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa Narnii
jesli ciaza przebiega bezproblemowo to lekarza nie zobaczysz. Tu, tzn w UK, wszystko prowadza polozne. Badanie krwi i moczu zrobi ci na pierwszym spotkaniu i wtedy tez zapyta o to badanie dotyczace downa. Pozniej, jakos w 12 tyg masz pierwsze USG, w 20 tyg drugie. Oba przeprowadza polozna. A sale to zalezy od szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa Narnii
ja mialam 2 usg, kilka spotkan z polozna, lekarza na oczy nie widzialam. Czekam na porod. Jestem w 39 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja mialam ten test (down syndrom)dostalam wyniki poczta po 10 dniach.okresla w ktorej grypie jestes niska (1:50000)okresla ze masz 90 prawdop.na wystapienie tej choroby.natomiast wysoka grupa ryzyka nie znaczy ze na pewno twoje dziecko urodzi sie z ta wada.kieruja ci wowczas na dalsze badania.nawet grupa niska nie wyklucza tej choroby. A tak w ogole poczulam dzis 3 male kopniaczki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maliniakowa
Pierwszą wizyte z położną już miałam,wtedy dała mi skierowanie na badanie krwi i na następne spotkanie kazała przynieść mocz. Badania miałam jakiś 1-1,5tyg temu mam nadzieje że jeśli coś z nich wyszło nie tak to by mnie powiadomili..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam wszystkie badania na pierwszym spotkaniu z polozna. Mloda mnie cisnie i juz sie nie moge doczekac kiedy wreszcie poczuje ten zew i zechce sie wybrac na ten swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja mialam ten test (down syndrom)dostalam wyniki poczta po 10 dniach.okresla w ktorej grypie jestes niska (1:50000)okresla ze masz 90 prawdop.na wystapienie tej choroby.natomiast wysoka grupa ryzyka nie znaczy ze na pewno twoje dziecko urodzi sie z ta wada.kieruja ci wowczas na dalsze badania.nawet grupa niska nie wyklucza tej choroby. A tak w ogole poczulam dzis 3 male kopniaczki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sa jakies przysze
mamy w bromley south east london??:) pls!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maliniakowa
Fisiowna napewno zobaczysz już niedługo swoje maleństwo. Przedemną jeszcze długa droga..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 5tygodniu dopiero, a moja praca wiąże się z dźwiganiem od czasu do czasu kilogramowych paczuszek, także nie wiem właśnie kiedy w pracy powiedzieć no i od czasu do czasu będę narażona na taki wysiłek w pracy jak brzuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maliniakowa
milkaa powinnaś chyba odrazu powiedzieć. Wiesz tu chodzi o dobro Twojego maluszka. A często przedzwignięcia niestety kończą się zagrożeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davadava
Hej dziewczyny. ja za 3tyg powinnam urodzić także już nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz fajnie:) Ja to już by chciała być w drugim trymestrze i mieć ten najgorszy okres pełen obaw za sobą:) Ostatnio bardzo dobrze się czuję, brzuch pobolewa rzadko, a jak zaboli to i niedobrze mi się robi, ale tylko czasami, piersi mnie bolą tylko jak nacisnę i tak się zastanawiam czy aby na pewno jest wszystko ok, bo tyle dziewczyn pisze o mocnych nudnościach czy wymiotach, piersiach jak z kamienia i ogromnym bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa ja nie wymiotowalam ani razu. Kilka razy mialam nudnosci ale nic poza tym. Piersi jak z kamienia tez nie mialam. Mysle, ze to zalezy od kobiety. davadava ja powinnam rodzic za tydzien. Mam nadzieje, ze moze w tym tygodniu sie wykluje, bo juz powoli mam dosc. Dzis od rana boli mnie podbrzusze, wczoraj krzyz prawie caly dzien bolal. Moze to juz tuz tuz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sianalaga5
witam was moje kobietki:):) Moja ciaza przebiegala calkiem niezle chodz na poczatku byla zagrozona musialam brac tabletki na podtrzymanie,2 razy wymiotowalam jedyne co to mialam straszny apetyt co chwile bylam glodna:D:D teraz juz sie unormowalo chodz juz nie moge spac po nocach niewygodnie mi i co najgorsze chce mi sie plakac;/ a mialam pytac a jak z benefitami zalatwiacie juz cos????pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×