Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajunia 23 l.

kupno nowego mieszkania-warszawa i okolice, marki, radzymin?

Polecane posty

Gość aabuenaa
a może Milanówek ? ja sama tez rozgladalam sie kiedys za mieszkaniem w Markach ale ostatecznie padło na milanowek i super bo niedawno zmienilam prace i pracuje teraz w Blue City wiec mam sporo blizej niz z Marek :) my akurat kupiliśmy na osiedlu eco milan ( Nordic Development ). Ceny bardzo przyzwoite, osiedle kameralne, sporo zieleni wokół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fela234
Warto zajrzeć na Zieloną Polanę dewelopera Dynamic Development. To przepiekne miejsce przyjazne dla młodych, jak i rodzin otoczenie zachwyca a willowe domy wyglądają jak we Włoszech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odon
Jeśli gdzieś to w Nowej Woli. Klimatycznie, jak we Włoszech. Willowa zabudowa Zielonego Zakątka i piękny teren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma zamieszkała niedawno w Nowej Woli, na osiedlu Zielona Polana. Mieszkanie jest prawie wykończone. Muszę przyznać, że samo osiedle jaki i mieszkania są piękne. Okolica jest spokojna i zielona. Wszystko ma super styl i wykończenie. Segmenty są w stylu śródziemnomorskim, maja ogromne okna, ogrzewane podłogi i duże pomieszczenia. Z tego co mowila znajoma, kontakt z Dynamic Development jest sprawny i do niczego nie mozna sie doczepic. Moze kiedy i mi bedzie dane tam zamieszkac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba73
Hmm.. a nie słyszałem o tej inwestycji. Chyba trzeba jeszcze trochę poklikać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba73
sprawdziłem stronę i byłem już na wizji lokalnej. Naprawdę daję radę :)! Klimat + jakość wykończenia + dbałość o szczegóły + słyszałem, że robią pod klucz. Dla mnie bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakochalam sie od pierwszego wiejrzenia w Osiedlu Zielona Polana od Dynamic Development. Domy w stylu wloskim, okolica zielona i spokojna, niedaleko pelna infrastruktura i co wazne rzetelny deweloper! Polecam to miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam Zielona Polanę od Dynamic Development. Długo juz szukam mieszkania poza Warszawa, i pierwszy raz mialam tak, ze wiedzialam od razu, ze chce tam zamieszkac. Wszystko ma tu swoje miejsce, nie ma klimatu zatloczonego osiedla. Domy sa cudne, w klimacie wloskim, a wykonczone mieszkania to magia. Ogromne okna, podgrzewane podlogi, wielkie przestrzenie. Już niedlugo podpusuje wszystkie formalnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pruszków coraz bardziej się rozrasta i moim zdaniem to doskonałe miejsce do życia. Nie będę odpierać żadnych kontrargumentów, bo każdy kieruje się swoimi preferencjami. Dla mnie mieszkanie poza stolicą jest zaletą, więc ciężko mi polemizować z kimś, kto twierdzi inaczej :) Mieszkanie kupiliśmy w Nowym Mieście Pruszków, bo jest blisko do SKMki, galerii, sklepów i przedszkola. Nie wyobrażam sobie lepszego wyboru. Stolica mi odpowiada, ale na chwilę, do pracy, na uczelnię, ale nie na co dzień. Tym bardziej kiedy poza nią można kupić dużo taniej większe mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalali
zaledwie 1,6 km od Warszawy w Nowej Woli jest Zielona Polana miejsce w którym można się zakochać. Zespół willowy w pięknym otoczeniu. Niedaleko miasta, ale juz na uboczu. Mieszkania jasne z dużymi oknami. Można się poczuć jak w Italii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Django8
Jeśli szukacie bardzo dobrych mieszkań w Warszawie to osobiście polecam dewelopera Nexity który oferuje, mieszkania które są świetnej jakości, sami zobaczcie na ich ofertę http://nexity.pl/ dysponują szerokim wyborem mieszkań . Warto zobaczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę,że jest więcej osób, które urzekła Zielona Polana. Spokój, cisza, dobre połączenie, plus świetnie zaaranżowane osiedle i same domy. Widać,że znają się na rzeczy. Deweloper Dynamic Develompent też w porządku- dotrzymuje terminów, kontakt bezproblemowy. Jeśli ktoś się waha, to szczerze polecam :) Nasza rodzina czuje się tu świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakochałem się zielonej polanie. Fajne miejsce. Nie tylko piękne mieszkania, ale też otocznie - jest gdzie z dzieckiem spacerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to prawda z tą polaną. byłam ostatnio u koleżanki i faktycznie się nie dizwię, ze ludzie się zakochują w tamtym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam też od znajomych, że miejsce super, ale mówili że w ogóle ten deweloper Dynamic Development w porządku. Że kontakt bezproblemowy, o wszystkim dowiadywali się od razu, nie trzeba było się niczym przejmować, bo traktowali ich fair na całym etapie ich interesowania się lokalizacją i zamieszkania tam. Solidna firma po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka z Białołęki
My kupiliśmy mieszkanie w promocyjnej cenie od Grupo Lar na osiedlu Bliski Tarchomin (Białołęka). Przy 3 pokojach wyszło nas niespełna 350 tys. Udało nam się też dostać dopłatę z MDM. Podobno było nam łatwiej, bo mamy dwójkę dzieci. Tak przynajmniej twierdzili znajomi, bo oni nie dostali dopłaty (para bez ślubu i bez dzieci). Z tego co pisze deweloper na stronie, jeszcze jest szansa na dopłaty. Wystarczy wejść na stronę www.bliskitarchomin.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonego dewelopera, od którego można zakupić nowe mieszkanie to polecam wam przejrzeć ofertę firmy http://terracasa.pl/ Niedawno zakupiłam od nich mieszkanie i była to świetna decyzja. Są rzetelną firmą, której można zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś myśleliśmy, że nigdy nie będziemy chcieli zamieszkać na parterze, ale w ostatnim czasie budują tak fajne mieszkania, bardzo często z ogrodami należącymi do mieszkań na parterze, tak jak w inwestplanie, także to już super sprawa i nasze marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NeverKnow
Ja mogę polecić nowe osiedle Radnych 2 w Józefosławiu. Warpol gwarantuje wysoką jakość budynku, a także mieszkań. To raczej kameralne osiedle, bo w 4 budynkach znajdzie się łącznie ok. 40 mieszkań. W budynkach będą windy i podziemny parking. Całość zapowiada się naprawdę dobrze :) Na stronie dewelopera można wyszukać ciekawe promocje, np teraz jest promocja, w której można dodatkowo zakupić komórki lokatorskie z fajnym rabatem http://www.warpol.pl/aktualnosci/ile-m2-tyle-procent-rabatu-na-komorke-lokatorska/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felia
Odradzam okolice Warszawy, bo to niby blisko a tak naprawdę jest wszędzie daleko. Dojazdy nie są zbyt fajne, do tego korki a w godzinach szczytu to już w ogóle tragedia... Jeśli marzy się ładna i spokojna okolica to lepiej postawić na Wilanów. Pośrednik Eugeniusz Jaworski pomoże znaleźć coś odpowiedniego - tel. 603 195 624 . On ma spore doświadczenie na rynku nieruchomości, poza tym działa w Wilanowie od dawna i bardzo dobrze zna okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berrryblue
Zgadzam się, że mieszkanie pod Warszawą wcale nie jest takim dobrym rozwiązaniem. Teoretycznie blisko, a jednak... cóż. No chyba, że ktoś już wybiera się na emeryturę i nie planuje dalej pracować ;) A tak poważnie, według mnie najlepiej inwestować w mieszkania w tych popularniejszych dzielnicach, np. na Ochocie, przy Grójeckiej 216 jest nowe osiedle od Grupo Lar. Wyższy standard, świetna lokalizacja i własność gruntu. A to tylko część plusów www.grojecka216.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe mieszkania mozna oglądać na Wawrze, powstaje nowa inwestycja Miasteczko Wawer, piękne, przestronne mieszkania z widokiem na las, okolica idealna do życia, blisko natury i blisko do centrum, dobre połączenie, a wszystkie sklepy na miejscu na osiedlu wiec nie trzeba daleko jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat z 2010 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie mogę wam polecić ofertę od dewelopera www.immobart.pl Budują świetne osiedla pod Warszawą. Domek, który od nich zakupiłam jest elegancki, solidnie wykonany i zlokalizowany w dobrym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Maj
Jeżeli chodzi o Warszawę i jej okolice, to znalazłam nie dawno ciekawą opcję na osiedlu Leśny Kwiat. Świerze osiedle, które jest na IV etapie budowy. Położone jest na terenach zielonych, spokojnych a zarazem z dostępem do wszystkich najpotrzebniejszych punktów takich jak sklepy, apteki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna888
W najbliższy weekend, tj. 17-18 lutego odbywają się w Warszawie targi mieszkaniowe. Uważam, że warto się na nie wybrać - będziecie mogli porównać sobie oferty ponad 50 deweloperów. Wybierzcie się koniecznie do Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Przy zakupie online bilet na targi kosztuje tylko 7 zł. Myślę, że takie porównanie różnych możliwości może pomóc w podjęciu decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CelinaCela
Według mnie Włochy. Cicha i fajna dzielnica, dużo sklepów, zieleni i tak dalej. Dla osób, które mają dzieci idealne rozwiązanie. Ja zakupiłam mieszkanie na osiedlu Dźwigowa Park. Czekam teraz na odbiór kluczy i możliwość wykończenia. Sam deweloper też dobrze podchodzi do klienta, również po zakupie mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałabym Warszawę, a nawet mogę się wypowiedzieć co do konkretnego dewelopera: odniosłam bardzo pozytywne wrażenie po współpracy z Home Invest. Standard mieszkania potwierdza dobra jakość wykonanych prac budowlanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujcie najlepiej na kredyt. Bańka już nadyma się. Za dwa trzy lata wzrosną stopy procentowe. Bierzcie pod uwagę tak 2-3% do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinacytryna
Dobra współpraca z deweloperem? Polecam pod tym kątem Home Invest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×