Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajunia 23 l.

kupno nowego mieszkania-warszawa i okolice, marki, radzymin?

Polecane posty

Gość AlexIKasia
Dziękuje Home Invest za pomoc w zakupie mieszkania. Byli Państwo bardzo uprzejmi i pomocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiniaczekWwa
Znajomi kupili mieszkanie od dewelopera Home Invest i są zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa jest dużym miastem, więc dojazdy trochę zajmują. Dojazd spod miasta trwa jeszcze dłużej dlatego lepiej poszukać czegoś w samej Warszawie. Od siebie mogę wam polecić mieszkania od dewelopera http://terracasa.pl/ Posiadają nowoczesne i solidnie wykonane mieszkania w swojej ofercie, które są zlokalizowane w bardzo dobrych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam i nie narzekam. Deweloper, którego można polecić. Tak trzymać, Home Invest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika89
Mieszkam i nie narzekam. Deweloper, którego można polecić. Tak trzymać, Home Invest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadal rozważam... jakoś nie mogę się zdecydować, w końcu to nie latwy wybór...Chyba wybiorę home invest , ludzie bardzo polecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaNinos
Zdecydowanie w Warszawie. Pod miastem już dochodzi czas dojazdu, do tego właśnie też jest mniejszy komfort. W Warszawie są spoko inwestycje w dobrej cenie, np. na Włochach os. Dźwigowa Park. Jak najbardziej polecam ze swojej strony. Kamaralne osiedle do okoła spokój i cisza, czego więcej potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo sobie z mężem od jakiegoś czasu sprawdzamy newsów na temat nowych inwestycji w Warszawie i Willa Międzylesie zapowiada się atrakcyjnie. To są dwa budynki w każdym po 6 mieszkań tylko także dość kameralnie zacisznie. Inwestycja ma swój portal -willa-miedzylesie.pl. Najbardziej to by nas interesowało to większe mieszkanie 82 metry. Są do wyboru albo na parterze z wyjśćiem na ogródek, albo na piętrze z poddaszem do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Home Invest to bardzo polecana firma. Kupowałam u nich mieszkanie i jestem zadowolona. Długo się wahałam czy zdecydować się na nich, ale wreszcie tak wyszło i to był dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciółka niedawno kupowała mieszkanie, z tego co pamiętam, współpracowała z deweloperem Home Invest. Mieszkania jeszcze nie widziałam, ale podobno bardzo ładne i funkcjonalne, a do tego słoneczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecić Home Invest. To zaufana firma, prowadzą w Warszawie wiele inwestycji, wszystkie są naprawdę ciekawe, dlatego ciężko mi było wybrać konkretne miejsce dla siebie. Wszystkie oferowane punkty miały bardzo atrakcyjne lokalizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANikaa90
Ja bym nie ryzykowała w kwestii wyboru dewelopera żeby nie było później komplikacji.. Moje koleżanka kupiła ostatnio mieszkanie od Home Invest i sobie chwali. Jak ktoś byłby zainteresowany to mogę podpytać o więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika_l
Zerknij na osiedle zbudowane przez Home Invest – na osiedlach cicho, spokojnie – przyjemni lokatorzy. Dużo osób z Warszawy i okolic ich poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie koniecznie trzeba obejrzeć projekty Home Invest! Moje serce podbiła Okopowa 59A, no i ta cena! Mistrzostwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Pamiętajcie że jak kupujecie nowe mieszkanie to trzeba dokładnie sprawdzić czy wszystko jest zgodne z umową. Warto mieć pod ręką fachowca przy odbiorze które sprawdzi co i jak, tak jak u nas był to przedstawiciel Per modum, firmy która zarządza z resztą naszym osiedlem. Łatwo oszukać kogoś kto się nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Współpracę z Home Invest oceniam na najwyższym poziomie. Pracownicy firmy cechuje profesjonalizm i bardzo dobry kontakt z klientem. Mieszkanie o bardzo dobrym układzie i solidnym wykończeniu. Polecam Marzena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj

 To prawda! Moja siostra wraz z rodziną kupiła właśnie mieszkanie od Home Invest i jest zachwycona szybkim przebiegiem całego procesu. Co do samego mieszkania- spokojna, cicha okolica, idealna do zamieszkania z rodziną okolicą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość era

Będę podpowiadał i chwalił biuro które ma stronę na megamieszkania.pl. Świetne mieszkanka za niewygórowane pieniądze (jak na Warszawę). Widać że mają wyselekcjonowane te swoje oferty, nie są to wszystkie lokale jak leci, tylko w lepszym standardzie, zadbane, odremontowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizjana

My kupiliśmy mieszkanie w inwestycji Aparatamenty Nowe Bemowo, to jest inwestycja APM Development. Długo szukaliśmy rozsądnej oferty, żeby była fajna lokalizacja, odpowiedni metraż, sensowny rozkład i jeszcze dobra cena. Ale udało się 🙂 I jeszcze obsługa transakcji przez dewelopera również na plus, tak że polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskowymisiek

Dużo lepsze mieszkania sa na bialolece lub bielanach  https://tur-nieruchomosci.pl/     duzo ciekawych i w miare tanich mieszkan polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajax

ja wlasnie decyduje się na mieszkanie na Stacji Kazimierz w Wwa od dewelopera Polnord, kupili mnie tymi dużymi oknami i naturalnym kamieniem na elewacjach ❤️ poza tym zależało mi na szybkim dojeździe do centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro
Dnia 24.11.2019 o 21:42, Gość ajax napisał:

ja wlasnie decyduje się na mieszkanie na Stacji Kazimierz w Wwa od dewelopera Polnord, kupili mnie tymi dużymi oknami i naturalnym kamieniem na elewacjach ❤️ poza tym zależało mi na szybkim dojeździe do centrum

Wiem, widziałem, słyszałem. Ogólnie widać, że jest tam wszystko dobrze przemyślane, bo drewniane okna wiążą się nie tylko z trwałością ale też z bezpieczeństwem - polecam o tym więcej poczytać. Deweloper się postarał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinx

My planujemy zakup mieszkania w IV etapie inwestycji Apartamenty Nowy Marysin, to jest inwestycja firmy APM Development. Mieszkania bardzo ładne, te budynki już stojące bardzo mi się podobają, fajne osiedle 🙂 Moim zdaniem super lokalizacja, z dobrym dojazdem. Ceny rozsądne, a to też ma przecież znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×