Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajunia 23 l.

kupno nowego mieszkania-warszawa i okolice, marki, radzymin?

Polecane posty

Gość aszkenazka
ciekawe jak ta inwestycja na Sowińskiego idzie, powinna się chyba już niedługo kończyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponko
Fajne i w dobrej cenie mieszkania można kupić teraz na Woli (Górczewska Park) i Białołęce (Lewandów Park). Metr kwadratowy kosztuje trochę powyżej 5 tys. więc jak na warszawskie warunki to cena niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
Mi tam się podoba Osiedle Park Ostrobramska na południowej Pradze. nie chciałoby mi się dojeżdżać z przemieści, szkoda czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz jest zakonczona inwestycja czy widzialas wizualizacje czy podoba Ci sie plac budowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regula
ale duża inwestycja! Ale wygląda interesujaco przyznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena jest nawet ok wygląda to ładnie ale nigdy nie byłam w tamtych okolicach muszę się tam wybrać i zobaczyć w ogóle jaki jest dojazd do centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola45
a jak oceniasz dojazd z Pragi Południa do centrum Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojazd jest na prawdę spoko no wiadomo czasem są korki raz jest lepiej raz gorzej ale to jak wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autobusem około 20 min więc jak na warszaw to całkiem nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby rozwiać wszelkie wątpliowści co do dojazdu polecam wejść na jakdojade.pl gdzie jasno widać, czas dojazdu autobusem do centrum z CH promenada lub zajezdnia Ostrobramska (autobusem 520 lub 525) - około 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie od Białołęce? Jak dojazdem z tej dzielnicy? Chcę kupić mieszkanie a zależy mi żeby nie bylo za drogo i żeby mieć 3-4 pokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza okolica to chyba aktualnie Wola. Nowe mieszkania na Woli sprzedają się raz dwa, bo to blisko centrum, latwo dojechac, a i parkow i zielencow nie brakuje :) Czyli wlasciwie w miescie, a poza miastem. Polecam Ci mieszkania, ktore oferuje dweloper Home Invest www.homeinvest.pl. Maja naprawde super ceny, a przy tym wysoki standard. Mieszkania sa fachowo wykonczone, nie ma zadnych niedociagniec, ani obsuniec terminowych :) NIe znam nikogo kto bylby z tej firmy niezadowolony. Sama mysle o kupnie mieszkania na Woli u nich, mam nadzieje, ze na poczatku przyszlego roku bede juz w swoim mieszkanku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam mieszkania na Pradzo Południe, wcześniej 3 lata wynajmowałam tam mieszkanie, bardzo byłam zadowolona i mam nadzieję, że w Nowym Roku też będe juz u siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do Warszawiaków; Jaka jest przewaga Pragi Południe nad Ursynowem? Ale tak szczerze bo 5 minut krótsza droga do centrum to nie jest przekonywujący argument dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od sqrwysyna wszystko drogi, SŁOIKI won na wiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej się korkuje niż Ursynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz, teraz to chyba wszyscy uciekaja do stolicy... Wiadomo, ze to dobrze i zle... Ja w stolicy mieszkam juz parenascie lat i ciezko byloby mi sie wyniesc gdzies indziej. Zanim odlozylem na swoje mieszkanie, tez troche minelo. Kupilem od JanPula www.janpul.pl i jestem zadowolony, bo to dobra lokalizacja w rozsadnych pieniadzach. Wybralem na uboczu bo sam nie wiem, dlugo mieszkalem w centrum, ale to chyba jednak nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie w samym centrum też nie jest dobre, ja bym nie chciała, chyba wole dojeżdżać 20 min dłużej do pracy ale mieć spokój po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zakup mieszkania na Woli sporo deweloperów dzięki czemu atrakcyjne ceny dla klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Park ostrobramska ma kolejne dni otwarte jeśli był by ktoś zainteresowany to są one w ta sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki022 ma rację. Co was słoiki tak ciągnie do tej woli? :o Przecież to najbardziej kryminogenna dzielnica Warszawy. Do tego OBRZYDLIWA! Dalsza Wola to same slumsy i socjal - getta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak 14 września:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzynka
14.09 10:00-15:00 info z Domu Sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam na pradze pld mieszkanie 2 lata temu przy grochowskiej blisko stadionu, tramwajem do centrum maks 15 min, duzo parkow w tym skaryszewski, developer bardzo w porzadku, wszystko bez problemow. Wczesniej mieszkalam na mokotowie i wszedzie jest pelno zuli a dresow tam lazi od cholery. Warszawa to duze miasto i w kazdej dzielnicy sa patologie, nie ma co generalizowac ze wola czy praga sa fee a ursynow z***bisty, bo to nieprawda. Znam ludzi co mieszkaja przy metrze wilanowska a na spacer z dzieckiem wychodza chodzic wkolo blokow bo zadnego parku tylko beton. Ja dziekuje za cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaDzynKa
Dziewczyny, a w Pruszkowie? Mysle, ze same zalety, bo fajny dojazd z racji na SKM, a mimo tego w cichej i spokojnej okolicy. Wiem, ze buduje sie teraz nowe miasto pruszkow, mozna zobaczyc na stronie www.nowemiastopruszkow.janpul.pl jak to wyglada. I maja tez na stronie inne relacji. Wszystko ladnie sie prezentuje. Co myslicie? Dobra lokalizacja? Powaznie biore to pod uwage, bo projekt i uklady mnie zachwycily!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal777
Fajne segmenty można teraz kupić w gminie Lesznowola na osiedlu Zielona Polana ( www.zielonapolana.pl ). To inwestycja firmy Dynamic Development. Standard bardzo wysoki, i z tego co widzę dość regularnie można tu trafić na korzystne rabaty. Sam się zastanawiam nad inwestycją w tej okolicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigiii
@RoDzyNka pojawiasz się jeszcze na tym forum? Jak z tym JanPulem? Przeglądałam ich strone:) Teraz pojawiła się nowa informacja, że realizowali jakiś plac mechaników w Pruszkowie, ma być galeria kiedyś tam, a oni mają zająć się budowa osiedla ;) Pruszkow tez o tym pisze: http://pruszkow.squiz.pl/dla-mieszkancow/kultura/wydarzenia/plac-mechanikow-i-nowe-miasto-pruszkow Co sądzicie o lokalizacji? Wszystko wskazuje na to,że wybór mieszkań będzie spory, bo ma być ich coś ponad 820. To chyba sporo jak na Pruszków, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×