Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajunia 23 l.

kupno nowego mieszkania-warszawa i okolice, marki, radzymin?

Polecane posty

Gość IIzabella
Jeśli rozważasz miejscowości pod Warszawą, to ja jak najbardziej polecam. My ostatecznie postawiliśmy na Radzymin, bo chcieliśmy mieć spokój. Kupiliśmy mieszkanie bezczynszowe w domu czterolokalowym na nowiutkim Osiedlu Radzymin. Pierwsze wrażenie jest spoko, cieszę się, że się zdecydowaliśmy. Radzymin jest miły i przytulny, na miejscu dużo sklepów itp. z dojazdem też nie ma większego problemu, nie licząc piątku po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartt
Sprzedałem swoje stare, dwupokojowe mieszkanie na rynku wtórnym za 290 000 zł w Warszawie (do remontu) i teraz przenoszę się do dwupokojowego, nowego (znacznie lepszy rozstaw) na Woli za ok 260 000 zł. Promocyjne warunki cenowe ma deweloper Nexity na dniach otwartych. Tutaj szczegóły http://on.fb.me/1cIbhiC. Na moim przypadku widać, że szukanie promocji na rynku nieruchomości się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapaborok
Nie ma co ukrywać, że aktualnie lepiej mieszkać poza miastem - szczególnie interesująco jest pod Warszawą. Taki Radzymin daje ogrom oszczędności, okolica jest ciekawa, atrakcyjna - po prostu korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasteks
Jak się żyje w Radzyminie? Szukamy odpowiedniego miasta, aby się wyprowadzić i jakoś nie możemy się zdecydować. Wiele osób podaje Radzymin. A Wy? jak tam się żyje? Jak z dojazdem do pracy w Wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz nowego mieszkania to najlepiej na nowym osiedlu. Np na www.osiedleprzylesie.eu/ myślę, że lepiej nie trafisz, zwłaszcza z okolicą. Pięknie i zielono, w Warszawie to naprawdę niespotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertiks
Mieszkam w Radzyminie na Akacjowej Alei już od lutego - piękne osiedle, bardzo przyjemne otoczenie, świetny standard. A szczególnie odpowiada mi to, że zarówno zakup mieszkania, jak i koszt wszelkich usług, są o wiele niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hekszon
Zdecydowanie lepiej jest mieszkać poza miastem - wiem jak to dokładnie wygląda, jest korzystniej, łatwiej, taniej. Każda usługa wychodzi lepiej dla kieszeni, o wiele tańsze mieszkania. Duże miasto już tyle nie daje co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boninxxa
My chcieliśmy jakieś 3 pokojowe mieszkanie, które można by było ciekawe zaaranżować. W końcu po długich poszukiwaniach postawiliśmy na Osiedle Ostródzka: http://www.osiedleostrodzka.pl/. Akurat teraz trafiliśmy na fajną pomocję, jak się kupi mieszkanie to gratis można dostać wykończenie mieszkania, pokrycie kosztów notarialnych albo komórkę lokatorską. Sporo fajnych promocji jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbec
Zdecydowanie pod miastem szukajcie - dużo niższe ceny, ładne nieruchomości, przy stosunkowo niewielkim koszcie. Poza miastem stawki są znacznie niższe, a warunki dużo lepsze - na mieszkaniu można zaoszczędzić nawet 200 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermits
Dobry przykład solidnej nieruchomości pod miastem - http://www.akacjowaaleja.pl/4-etap-inwestycji.html W coś takiego warto zainwestować, nawet jeśli pracujecie w centrum miasta. 40 minut się jedzie, a jednak ceny mieszkań to nawet kilka tysięcy różnicy na metrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hertomis
Proszę tutaj, Pruszków - http://www.longbridge.pl/przy-palacu Generalnie takich inwestycji w ostatnim czasie zrealizowano wiele, ale jednak wymagają one jednocześnie stosownego budżetu. Pamiętajcie również o tym, że te najlepsze okazje w nieruchomościach znikają bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa n
Dla mnie prawie wszystkie mieszkania poza centrum są atrakcyjne. Najbardziej te na niewielkich osiedlach gdzie jest dużo zieleni, tak jak Arkadia Łomianki, do tego jest gdzie pobiegać, w pobliżu jest rzeka i jezioro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostels
Pod miastem warunki są zdecydowanie najlepsze - tzn. nie wydajecie majątku, a jednak zyskujecie mieszkanie w doskonałym standardzie. Pewnie, że wszystko kwestia oczekiwań, ale zerknijcie np. co dostajecie w Radzyminie, w Akacjowej Alei, a co dostaniecie za te pieniądze w Wawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Piastowie i polecam bo to bardzo fajna lokalizacja. Nie w Warszawie (gdzie jest za dużo tego całego szumu) ale jak się chce do niej jechać to jest się w kilkanaście minut. Do tego mieszkam na bardzo fajnym osiedlu Rezydencja Kościuszki gdzie mam ciszę i spokój. Chyba Barc www.barc.com.pl sprzedaje na nim jeszcze mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyworonicza.com - Ogólnie polecam wam te mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym z rozwiązań jest udział w programie dofinansowania MDM, czyli Mieszkanie dla Młodych. Można otrzymać całkiem spore dofinansowanie. Myślę, że warto się zdecydować, bo każde pieniądze przy tak dużym wydatku jak kupno domu czy mieszkania mają ogromne znaczenie. Zwłaszcza przy późniejszej spłacie kredytu. Warto zajrzeć na stronę programu i poznać warunki: http://mieszkaniedlamlodych.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budexbud
Kupileś Mieszkanie ? Segment ? Dom ? Zadzwoń do Nas. Urządzamy pod klucz. www.budexbud.com Obecnie działamy w Markach na ul. Lisa Kuli i Ząbkach na ul.Powstańców Zapraszamy do oglądania Prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorters
Radzymin - jako odpowiednie miejsce. Nie ma problemów z uzyskaniem fajnych miejsc, bo jednak można mieszkać w doskonałych warunkach niewielkim kosztem. W stolicy coś podobnego kosztuje 2 razy więcej. Po co to komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mysleliscie o kupnie mieszkania na www.osiedleprzylesie.eu/ tam jest przepiekna okolica, mnie si ebardzo podoba, myusle ze warto obejrzec te mieszkania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia8787
Centrum jest ok, pod warunkiem że możemy sobie pozwolić na nie cenowo :) Ja osobiscie rozwazalam zakup mieszkania w Krasinskiego 58 od Home Invest, ale zaszłam w ciążę, planowaliśmy ślub i musieliśmy się inaczej finansowo zorganizować. Ale, teraz budują monte verdi i chcielibyśmy się zdecydować, tymbardziej,że zależy nam na MDMie, a im wczesniej w ciagu roku się zdecyduje, tym większa pewność,że się załapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAnia87
Czesc dziewczyny, pisałam już w innym watku - szukam informacji o Monte Verdi na Wlochach, bo chce kupic tam mieszkania. Będę wdzieczna za wszystkie wskazówki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta też myślałam o zakupie mieszkania w Warszawie, ale moim zdaniem to się nie opłaca, bo ceny sa naprawdę wysokie. My zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania koło Pruszkowa http://ekobud.com/. Zielona, przyjemna okolica, no a mieszkanie nowe, w wysokim standardzie. W Warszawie musiałabym za to zapłacić prawie 2 razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Mazaroo
Marki są moim zdaniem ok, zobaczycie, że za kilka lat to będzie topowa miejscowość podwarszawska. Ja zainwestowałam w mieszkanie w Markach na Osiedlu Pałacowa. Wybraliśmy sobie ładne ustawne mieszkanko które już aranżujemy. W pobliżu jest centrum handlowe, droga wjazdowa do warszawy, tak wiec dojazd na białołekę nie zamuje nam dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×