Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajunia 23 l.

kupno nowego mieszkania-warszawa i okolice, marki, radzymin?

Polecane posty

Gość gość
Oj widzę, że Ci nie pasuje ta inwestycja :D A co to się stało? Ktoś Cię uprzedził w kupnie mieszkania? :) He he... Wszyscy polecają inwestycje, które uważają za fajne, a Ty nagle się tak przyczepiasz :P Zamiast robić czarny pr pomyśl logicznie dlaczego ktoś poleca :D Ja polecać będę, bo uważam że to super miejsce i nie masz nic do gadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkania to tylko pod miastem i to akurat spodziewana kolej rzeczy. Nikt nie chce mieszkać w stolicy, bo to żadna przyjemność koncentrować całe swoje życie na spłacaniu kredytu. Druga sprawa jest taka, że pod miastem warunki do życia ogólnie są lepsze, więcej jest przyrody i po prostu nie macie w każde miejsce tak daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniejsze miejscowości mają swój urok. Nowe mieszkanie w centrum miasta kupujesz za ponad 4k, na ładnym osielu, w świetnym otoczeniu. Teraz policzcie sobie jaka to jest oszczędność w stosunku do Warszawy - kolosalne kwoty jak na zwyczajnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiecie, jeszcze jednym minusem mieszkania w Warszawie jest teraz powietrze. Co jak co, ale mnie to bardzo przeraza. Ok, wiekszosc nie alarmuje teraz, ale to wszystko co wdychamy wyjdzie za 10, 15 lat... :( Taka prawda. Dlatego jak kupno mieszkania to tylko w okolicach, pod miastem, tam gdzie dojezdza SKM np. Pruszkow dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalisar
Zdecydowanie lepiej mieszkać za miastem. Pracuję w Warszawie, ale nie przepadam za tym miastem i obecnie kupuję mieszkanie w Markach. To ostatni dzwonek na kupno mieszkania tutaj po niższych cenach. Widzę już skok cen, bo obserwuję od roku. Najpierw wprowadzenie I strefy biletowej w listopadzie 2016, a teraz oddanie obwodnicy w lipcu tego roku podniesie ceny mieszkań tutaj. Już zaczyna się boom na mieszkania w tym miejscu. Widać ile jest nowych inwestycji.Mnie osobiście także przeraża smog w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sainveronika
Za żadne skarby nie wzięłabym mieszkania w Warszawie, wynajmowałam 4 lata kawalerkę z narzeczonym blisko centrum i codziennie traciłam mnóstwo nerw i czasu na korki, kolejki w sklepach, na poczcie no dajcie spokój :/ 2 lata temu wzięliśmy ślub i od tego czasu odkładamy każdy grosz na mieszkanie pod Waw-ą w inwestycji w Markach na Promiennej którą sobie upodobaliśmy zostało jeszcze kilka mieszkań zamierzamy się sprężyć i tam zakupić mieszkanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała renia
Nie będę oryginalna, też zdecydowanie polecam Marki :) Przyjemna, zielona okolica, niskie ceny + wszystkie plusy płynące z bliskości Warszawy. Do sugestii mogę jeszcze dorzucić, że przy wilczej się teraz buduje osiedle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Marek
hehe widzę że mieszkańcy marek w ofensywie, ale to chyba najlepiej świadczy o jakości życia skoro mieszkańcy tak chwalą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlepka
Ja jeszcze nie mieszkam, ale przymierzam się. Niedługo nam się rodzina powiększy, chcę uciec od zgiełku wielkiego miasta, ale mąż pracuje w stolicy, dlatego myślimy o Markach. Póki co sprawdzam warunki, ceny w porównaniu z Warszawą świetne. Dojazd myślę, że też spoko, bo nawet komunikacja w 1 strefie biletowej. Okolica mi się podoba, dużo spokojniej niż w Warszawie, także myślę, że to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletoffa
Warszawa odpada ze względu na ceny. A jeśli chodzi o pozostałe to z tych dwóch to zdecydowanie Marki. Blisko, pierwsza strefa biletowa, więc z komunikacją już nie ma żadnego problemu. Do tego jest tam po prostu ładnie, dużo zieleni, spokojnie i fajne bloki tam budują, a nie jakieś ogromne wieżowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Radzyminie jest ok. Za ponad 4k za metr kupujesz mieszkanie w centrum miasta, oczywiście nowe. Kiedy w Markach będzie już obwodnica, dojazd powinien zajmować dosłownie kilkanaście minut. A dla oszczędności na poziomie 150 tysięcy moim zdaniem warto uciekać pod miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamieszkamy w Radzyminie jak zostanie skończony kolejny etap Akacjowej Alei - mamy już rezerwację. Wiem że wtedy na pewno już będzie obwodnica Marek - sprowadzamy się z innej strony Polski, nawet nie jestem zorientowany jak sytuacja wygląda aktualnie, ale nawet bez obwodnicy sobie radziliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie mieszkać poza Warszawą, to warto zerknąc na ofertę JanPula. Teraz budują II etap Nowego Miasta Pruszków, które jest i atrakcyjne cenowo i w dobrym miejscu (tuż obok przystanku SKM). Trwa przedsprzedaż i mozna wiele ugrać na cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie mieszkać poza Warszawą, to warto zerknąc na ofertę JanPula. Teraz budują II etap Nowego Miasta Pruszków, które jest i atrakcyjne cenowo i w dobrym miejscu (tuż obok przystanku SKM). Trwa przedsprzedaż i mozna wiele ugrać na cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferlika
Marki bliżej Warszawy, a też mają świetne ceny. Widziałam nawet oferty poniżej 4 tys za metr w nowym budownictwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy dom na osiedlu Rajska Osada w miejscowości Kąty, wspaniała okolica, jestem bardzo z tego wyboru zadowolona:) Przede wszystkim spokojna, wszędzie mamy blisko, koszty nie były tak wysokie jak zakładaliśmy z mężem wcześniej i ogólnie bardzo dobrze nam się tam mieszka:) Jeżeli ktoś zainteresowany i chciałby zerknąć w ofertę, proszę www.rajskaosada.pl tam wszystkie niezbędne informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz wybór padł na Marki. Wprawdzie jeszcze długa droga przed nami, kredyt itp ale co do miejsca to już jesteśmy pewni. Ładna okolica, blisko do Wawy, no i ceny mieszkań naprawdę atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowałam się na mieszkanie w II etapie Nowego Miasta Pruszków :) Prawdę mówiąc byliśmy już bliscy podjęcia decyzji o zakupie w I etapie, ale czekaliśmy na narodziny Michałka, ponieważ zależało nam na większym dofinansowaniu z MDM. dewelopera póki co polecam, biuro sprzedaży kontaktowe, nie było problemów z ustaleniami. czekam niecierpliwie na zakonczenie budowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba oczywiste, że lepiej mieszkać pod miastem - chyba że jesteście bardzo bogaci. Ja bym się nawet nie ładował w kredyt, na który mnie nie stać, albo który stwarza ryzyko. Mniejsze miejscowości mają swój urok, są nowocześniejsze, mają więcej zieleni, a wszystkie usługi są zdecydowanie tańsze. Głównie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatkibratki
Niższe ceny, spokojniejsza okolica, przyjemne bloki, a nie jakieś ogromne bezduszne wieżowce. Dla mnie zdecydowanie przedmieścia górą. Osobiście wybieram Marki, mieszkanie już wybraliśmy, nawet na mdm udało nam się załapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe miejscowości dają większe możliwości i tak jest od dawna. Kiedyś tylko Wawa, teraz ludzie wolą zamieszkać na jakimś ładnym osiedlu pod miastem i chyba pod tym względem wiele się zmienia. Nikt już nie chce wiecznie pracować na sam kredyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie tez najwazniejszy jest spokoj. i czystsze powietrze - bo to jest dzisiaj wazne! wiele naszych problemow zdrowotnych wynika wlasnie z powietrza, dlatego warto przemyslec gdzie chcemy zamieszkac. inne walory to oczywiscie eknomiczne - lepiej wieksze mieszkanie poza miastem, niz kawalerka w centrum Warszawy! warto przyjrzec sie Pruszkowowi i temu co oferuje Jankowski Pulchny. szczegolnie ze w przedsprzedazy mieszkania sa taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się - kawalerki w Warszawie w życiu bym nie kupiła! Cenowo wygląda to tak absurdalnie jak w Trójmieście i Krakowie. Niestety mało kogo chyba na to stać. Spodobała mi się opcja tych mikroapartamentów jak to sobie smacznie u Janpula nazwali :P To jest chyba dobra opcja na inwestycję co nie? Kupić i wynająć za przyzwoite pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widać na stronie z ich mieszkaniami http://www.nowemiastopruszkow.janpul.pl/apartamenty to ktoś się faktycznie już pokusił na te mikro. W sumie nie jest to zła myśl - sama wynajmowałam kiedyś mieszkanie o podobnym metrażu, 24m, mieszkaliśmy razem z chłopakiem i dawaliśmy radę :) WIadomo, że to dobra lokata na pieniądze i że na tym nie stracimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję na obrzeżach Warszawy, a mieszkanie kupiliśmy w Markach. Nieruchomości są tańsze niż w stolicy i żyje się tutaj zdecydowanie wolniej. Z resztą może z czasem zmienię pracę i bo jednak takie podwarszawskie miejscowości szybko się rozwijają, tak jak to opisano na tym blogu http://praca-mazowieckie.pl/rozwoj-marek-to-rozwoj-nowych-miejsc-pracy/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie ten mikroapartament z Jankowskiego Pulchnego nie do konca przemawia. Wolę typowe 2-pokojowe mieszkanie. Fajne jest to, że w Pruszkowie mogę pzowolić sobie na takie mieszkanie, podczas gdy w Warszawie byłoby mnie stać tylko na kawalerkę :O Ceny w stolicy jednak przerażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie ceny przerażają :( Polecam Ci skorzystać z MDMu - naprawdę jest to opłacalne, tym bardziej jeśli macie dzieci lub/i je planujecie. Nasi znajomi kupili właśnie tam w Nowym mieście pruszków i nie było problemu z formalnościami do dopłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy MDM jest dalej aktualny? Nie wiecie? Są jeszcze budżety czy lepiej po nowym roku? bo u janpula zaczęli sprzedawać 3 etap i tutaj pojawia się pytanie czy jak ktoś jest zainteresowany to lepiej brac czy czekac do nowego roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
Ja tam zakochałem się we włoskim klimacie Zielonej Polany od Dynamic Development. Piękne miejsce do życia poza zgiełkiem metropolii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×