Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Looooser

Dlaczego prawiczki nie mają powodzenia?

Polecane posty

Jakby tu zrobili możliwość wklejania obrazków to bym w większości postów robił obrazowy przekaz. Te emotki są strasznie ograniczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Ja mam dopiero 27 lat. To nie jest takie niezwykłe że nie miałem dziewczyny. Po co robić na hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiesz z czego sie nabijam nie z wieku dokladnie:) a poza tym wazne na ile sie wyglada i czuje z tym, ze czuje sie na 70 czasami:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Czy taki człowiek co sprzedaje komórki w renomowanym firmowym puunkcie w galerii to musi znać się na tych komórkach czy może między czasie się nauczyć jakiś ogólnych wiadomości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzw ty sam nie wiesz, czego w końcu chcesz. raz piszesz, że kobiety cię brzydzą, innym razem że i tak nie masz szans, a jeszcze gdzieś indziej - że jak będziesz miał dziewczynę to coś tam. weź się jakoś ogarnij i dorośnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak robie cos odwrotnego to tez Ci nie pasuje:-O a z tymi bolami to chamstwo z twojej str:-O cartoon idz do takiego punktu i porozmawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Jak juz zatrudnią to nie ważne co się ma oby się dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Trzeba coś wziąźć czy można tak pojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby sie zorientowac ogolnie to nie masz co brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Co ja chcę to nie ma znaczenia. Muszą jakąś pracę (oczywiście nie jakąś np zbieranie truskawek) ale ogólnie taką co bym tam dał radę parę miesięcy. W przyszłym roku może będę miał szansę na dobrą pracę (co prawda materia tej pracy to taka sobie ale oderwanie się na jakiś czas z domu i zarobek przy minimalnych kosztach) Tak więc trochę teraz tutaj muszę jednak popracować. http://praca.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/szukamy-pracownika-do-autoryzowanego-punktu-plusa-w-ch-alfa-w-gdansku-ogl2270821.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cartoon chyba trzeba miec jakies doswiad w sprzedazy hmm, nie twoje wina ze jestem kobieta, ale twoja ze Cie bawia moje bole ( wnosze po emocie :P) a doskonale wiesz, ze wtedy b. cierpie zadam przeprosin:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Mama do mnie mówi że ja życie marnuję. Niech znajdzie dziewczynę co chciałaby pokazać sie z takim brzydalem. Ale nie mam do niej pretensji. Serce matki inaczej patrzy na pewne fakty i nie widzi że dziewczyny widzą we mnie coś obrzydliwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzw najgorsze jest to, że ja czasem piszę jakieś bzdury dla jaj, a ty wypisujesz idiotyzmy całkiem poważnie :o a z tym odwykiem to przecież nie jest na poważnie, jak nie będę miała czasu to nie będę pisać i tyle :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Sprzedaży komórek czy ogólnie ? Może tam jutro pojadę. Zobaczymy czy jest mi to teraz pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ogolnie chociaz wiadomo, ze ta 2 opcja bedzie najlepiej widziana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sed67
Chciałbym zrobić dziewczynie niespodziankę wiec jak mógł by ktoś kliknąć w link i zagłosować bym był wdzięczny www.ilovemilka.pl/v7CC5B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Pewnie jeszcze będę woleli dziewczynę. Jeżeli o mnie to sądzę że nie jest to takie trudne. Siedziałem trochę w informacji w urzędzie i miałem kontakt z klientem. Pojadę tam jutro choćby z tego względu że muszę coś napisać w notatce dla urzędu pracy że coś tam robię w jej poszukiwaniu. Już mam że szukam przez net byłem w jednym urzędzie na teście i dzwoniłem też (ale już miejsca były zajęte)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykopac sobie dolek o rozmiarach 2 na 1,5 m i glebokosci na 2 m stanac blisko krawedzi i strzelic sobie w łeb:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Wielu ma czarną duszą ale szatan w ich sercu tak nimi kieruje że oszukują oni dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie zdaje, ze w takich punktach jakies dosw jest wymagane jednak przepraszac mnie mozesz i 100 razy dziennie jak mi sie bedzie to nalezec :classic_cool: nawet jak biore przeciwb to i tak mnie boli, tyle ze mniej:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam razej taka szarawą duszę, jak większosć ludzi. Jak to ktoś kiedys ładnie ujął - wszyscy jesteśmy grzeszni w oczach Boga, różni nas tylko czas i wymiar kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Może gdyby jeszcze były znajomości. Wybierając kogoś z doświadczeniem i bez to wiadomo że lepszy ten pierwszy. Jak widać na linku są tam jakieś szkolenia więc nie oczekuja od człowieka nie wiadomo jakieś wiedzy i wielkich umiejętności. Włascicie to też nie wiadomo gdzie iść. Czy tam na tym punkcie będzie osoba kompetetna do tej rozmowy ? W tą sobotę Adamek vs Estrada (waga ciężka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cartoon, to nie praca dla ciebie. Co zrobisz jak ktoś cie zdenerwuje? Umiesz zachowaćzimną krew? Potrafisz rozmawiac uprzejmie z kimś kto cie wyzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×