Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Looooser

Dlaczego prawiczki nie mają powodzenia?

Polecane posty

Gość TH is IT
Nikt nie ośmieli się mnie wyzywać. Nie jestem ułomkiem i chyba jakiś chory psychicznie. Ja mam jasną duszę więc z mojego wnętrza płynie dobro. Jeżeli jakiegoś szatana to razi i będzie chciał mnie wkurzyć to nieźle oberwie. Ale czy jest tak że ktoś wchodzi do sklepu i woła do sprzedające "ale down ale brzydal" i przedrzeźnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Ale czy jest tak że ktoś wchodzi do sklepu i woła do sprzedające "ale down ale brzydal" i przedrzeźnia ? " robię to codziennie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Nie wiem po co ktoś wymyśla takie brednie że Stanczyk nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
To już byś nie żyła więc pewnie tylko pod nosem coś mruczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysl kto przychodzi do punktu obsługi klienta. To mogą być dwa rodzaje osób : ktoś, kto chce podpisać umowę i kupic telefon - wtedy zasypie cię mnóstwem denerwujących pytań o szczegóły; lub ktoś, kto ma jakiś problem( coś nie tak z siecią, rachunkiem, telefonem itp) - wtedy licz sie z tym, ze będzie raczej nieurzejmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Dziś pójdę do kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Zaraz wytnę to zdjęcie żeby było jeszcze bardziej wiadome bo to na pierwszym planie jest nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Na wszystko sa procedury których trzeba się trzymać. Ja nie będę od naprawiania telefonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Ja nie idę pracować do tele2 ale do plusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Ja bym mu powiedział że to będzie odłączone jutro na 100% i bym się tym nie martwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Telefony plusa mają ludzie szlachetni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Ja bym powiedział mu żebyśmy się spotkali na solo jak taki kozak (gdzieś po środku drogi w jakimś mieście byśmy się spotkali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Jak chodzi o telefony to raczej ludzie nie mają takich pretensji bo niby do czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w plusie trzeba mieć dobre wyniki, żeby się utrzymać. mam tam kuzyna, który jest jednym z głównych doradców handlowych i mówił, że przede wszystkim liczy się efektywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Ja jestem miły i dobry. Nawet jak wielu by się wkurzyło to ja nie zauważam takich drobnostek. Jak ktos by mnie wyzywał na fight to ja nie unikam Ale jak mówię w takich punktach nie ma takich przypadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cartoon przeciez chciales mnie spalic zywcem i rozwalic mi glowe siekiera za jakies wlasnie drobne teksty:-O widze, ze pamiec szwankuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"andlowych i mówił, że przede wszystkim liczy się efektywność." jak w każdej sprzedaży. To chyba oczywiste :classic_cool: trzewba było być fajnym od młodości to miała by się uda życie. i tyle jesteś fajny to masz warunki... masz warubnki to do czegoś dochodzisz i nie masz problemów. bardzo proste... dla wszystkich fajnych. czyli sporej większości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Tam nikt mnie nie będzie obrażał bo nikogo nie obchodzi czy jestem brzydki czy ładny czy prawiczek czy nie. Klient przychodzi chce komórkę kupuje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" To chyba oczywiste " czasami liczą się też powiązania rodzinne, wykształcenie i bycie kochanką szefa, także wiesz...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×