Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

no właśnie ja raczej też rozejrzę sie po znajomych, coś sie znajdzie i chyba dlatego tym tak bardzo się nie przejmuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renixx ja wychodze z takiego samego założenia...moim zdaniem nie ma sensu płacić za wypożyczanie jakiegoś specjalnego samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie szkoda kasy, wydać parę stówek, aby na godzinkę wypożyczyc autko, a znajomego przystroję i na całą noc będzie do dyspozyji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juchaa
wiec jestem miara zostala pobrana fajnie bylo kiecka narysowana bo to moja wlasna inwencja bedzie tren i dlugi welon tzn bedzie 2 w1 dlugi z krotkim zaraz po slubie sciagam dlugi tzn odczepiam i zostaje krociutki bedzie super juz sie doczekac niemoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juchaa
a jesli chodzi o autko to nam sie marzy niebieskie subaru obydwoje mamy swira na ten samochod.ale 600zł na 3 godz to zaduzo bo my tylko na 3 max potrzejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jak wiele się zmieniło, nie wiem od czego zacząc moze tak... my jestesmy ze soba 8 lat wiadomo, że nie zawsze bylo kolorowo ale moglismy na siebie zawsze liczyc i wlasnie dlatego jestem pewna ze chce z nim spedzic reszte życia. Zareczeni jestesmy od 2 lat a mieszkamy razem od 4 w dniu slubu bedziemy mieli 25 lat:) Samochod tez wezmiemy od znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avilla
Wiem że to dużo kasy będzie kosztowało takie auto.Wiem że to koszt w sumie całkiem zbędny..ale ja mam świra na punkcie samochodów.A o takim zawsze marzyłam żeby pojechać do ślubu:-)Nie wiem jaka będzie suknia ale wiem jakie ma być auto:-))Każda z nas ma swoje marzenia które w jakimś stopniu chce je zrealizować:-)Oglądam suknie na internecie i może z 3 wpadły mi naprawdę w oko..Z początkiem Lutego zacznę jeździć po sklepach.Polecacie w Wawie jakieś salony do których WARTO się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie.... jak wchodze na forum to cisza a na chwilke znikne i juz nie nadazam :):) postaram sie odpowiedziec na kilka poruszonych tematow :D co do welonu to tak jak wiekszosc dziewczyn mam tren wiec bede miala krotki welon... tzn do pasa. zawsze chcialam kwiat we wlosach i sukienke ecru :D ale jak zaczelam planowac slub to sukienki biale mi sie zaczely podobac i welony(odkad mi pani w salonie przypiela) w koncu sukienke ecru zawsze mozna zalozyc.... a biala.... no juz nie. to samo z welonem :):) jesli chodzi o samochod to tez mam juz kilka na oku :D ale wsrod znajomych :)) staz naszego zwiazku to 3 lata. zareczyny po dwoch latach, slub bedzie po 3,5 roku :) ja rocznikowo mam 21 (sierpien) a moj D 24 (sierpien) :) a teraz moje pytanie do was :):) macie moze jakis sposob na zrzucenie (nie duzo 3-4kg ) bez drastycznej diety :P i moze nie wielkiego wysilku hihihihi aha :D i chcialam poruszyc temat bielizny:) bot o chyba tez istotne :) macie juz cos na oku ?? i w ogole jak wyglada sytuacja bielizny jesli chodzi o wasze sukienki ? czy w ogole jest sposob by ja zalozyc :D ale sie rozpisalam :D mam nadzieje ze bedzie sie wam chciało czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avilla, samochodzik CUDOWNY:)!!! Uleczko, ja tez bede się brac za zrzucenie 3-5 kg ale zaczne tak w marcu, i zrobie skrócona wersję diety białkowej moze nie najzdrowsza ale szybka i skuteczna. Co do bielizny to wogole o tymnie myslalam, jedyne co napewno musze kupic to jakis dobry stanik bo mam suknie bez ramiaczek i musi sie dobrze trzymać, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z ta waga to widze ze nie tylko ja mam problem...tez wymarzylo mi sie takie 3 kg w dół...tylko że ja mam raczej czas do soboty przyszłej :D bo jak wybierałam sukienke to babeczka mi powidziala ze jak chce zrzucac to lepiej zebym zrobila to wlasnie do 20 stycznia, bo one juz beda kiecke dopasowywac :P i chyba moje 3 kg w doł odeszły w sina dal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam czas do marca :):) hihihi a co do bielizny to wlasnie ja biustononosza nie bede miala. musze miec tylko taki staniczek silikonowy ( nie wiem czy wiecie o co chodzi:P same takie nakladki z przodu). one maja mi troszke biust scisnac zeby ladnie wygladal i nigdzie nie uciekał. :):) bo nie chciałabym go po sali zbierac a tym bardziej po kosciele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, na diecie białkowej w ciągu tygodnia chudniesz 3-5 kg wiem z doświadczenia bo już nie raz jak mi zależalo by szybko zrzucić kilka kg zawsze ja stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miala stanik ale bez ramiaczek, tez musze kupic do przyslej soboty...hmmm a co do tych silikonowych nakładak, to przed cywilnym nachodzilam sie jak glupia i nigdzie nie było mojego rozmiaru :/ więc poszłam bez...:P więc może zobacz za wczasu czy są po sklepach twoje rozmiary i najwyzej zamow w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ciekawe czy byalabym w stanie wytrwac na tej dziecie bo ja straszny zarlok jestem :P :) :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka, nie jestem zwolenniczka takiego odchudzania....bo to zwyczajnie nie zdrowe...zreszta w ogole nie jestem zwolenniczka diet itd., uwazam ze tylko ruch i cwiczenia sa pomocne przy zrucaniu wagi mogłam zabrac sie za to miesiac temu...ale jak sie ma wrodzone lenistwo to tak wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jecie ile chcecie, chodzi o to by przez 5-8 dni jeść tylko białka np nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moze sprobuje.... nie wyjdzie to nie :D kucze jakby jeszcze cieplo bylo to rowerek itp.... a tak to do marca na pewno na rower nie wsiade. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka ... powiem tak... to sa tylko takie nakladni na przod. ale przetanczylam w nich calego sylwestra. one maja sprowadzic piersi do srodka. nie podtrzymuja biustu tylko go ukladaja... hihih nie wime jak ci to mam lepiej wytlumaczyc. one teoretycznie pod ciezarem ciagna biust w dol. ale w mojej sukience nie beda sie ruszaly bo ona jest bardzo dobrze w biuscie dopasowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mze byc stacjonarny, cwiczenia w domu albo na silowni...no i bieganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zawsze zapominam cos napisac.. mila co do rozmiaru to musicie uwazac. ja je kupilam jak nosilam B. i musialam kupic D. teraz nosze C i przydal by sie rozmiar E :P one juz takie sa, ze trzeba kupic wiekszy rozmiar. ale zawsze lepiej sobie jakos przymierzyc. ja je kupowalam na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mi D nie pasuje, nawet jest o wiele wiele za maly...także nie wiem jaki ewentualnie rozmiar mialabym kupic...nawet takich duzych nie ma w sklepach i nie mam szans zeby zobaczyc czy taki bylby ewentyualnie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×