Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Gość mamap1989
podpisałam umowę i na umowie spisali mój numer telefonu.ta pani powiedziała że zadzwonią.myślę że niedługo się odezwą.suknie chciałabym mieć w połowie maja w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co ci tak wczesnie? ja swoja odbiore na kilka dni przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamap1989
a ja dwa tygodnie wcześniej!to tak dużo??te ostatnie dwa tygodnie to dopinanie wszystkiego na ostatni guzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak kupowalam suknie < od razu ja odbieralam > i na przymiarki mam sie zglosic w marcu. tzn ja mam zadzwonic i sie umowic na marzec...kiedy mi tam pasuje....ona bedzie zwezana i skracana mila ja mam podobne buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila - śliczne buty, proste, klasyczne, zaokrąglony czubek i super fajny malutki obcasik. Właśnie czegos podobnego szukam,ale jakoś same w szpic widzę, że stopa wygląda na big. A co do welonu to u mnie raczej odpada, bo ja zamierzam iść albo w rozpuszczonych Lub lekko podkręconych z delikatnym kwiatem lub stroikiem za uchem, i nie miałabym gdzie przypiąć welonu. POza tym mam suknię w stylu hiszpańskim, całą koronkową dlatego minimalizuje dodatki, aby nie było przepychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe Panny Młode. Wczoraj natrafiłam na wasze forum,chętnie się przyłącze, moja data to 18.06.2011, mam 24 lata .Mamy slale,kościół,zespół, suknię, kamerzystę i fotografa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mampa, rzeczywiscie to 2 tygodnie wczesniej...jakos nie zczaiłam :P witamy hanka :) u mnie z kosciola na sale bedzie podstawiony autokar...a co do powrotu to zalatwimy ze 2 male busiki, ktore beda odjezdzaly np. od 2 co godzine i rozwozily głównie moich gosci...bo beda mieli do domu ok. 50 km...mojego meza goscie sale maja praktycznie pod nosem, wiec z nimi nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) poczytałam trochę nadrabiając zaległości. Mila7 ładne skromne buciki, moje jednak są całkiem inne :) Jeśli chodzi o sukienkę to bardzo dziwne, ja zostałam umówiona na przymiarkę od razu po pierwszym spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny też się wahałam co do welonu, mama powiedziała, że mogę go założyc raz w życiu więc nic dwa razy się nie zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Hanka, widzę, że nas coraz więcej, fajnie przynajmiej będzie z kim powimieniac opinie i doświadczenia. U mnie co do rozwozu gości sprawa samoistnie rozwiązana, od kościoła do sali 100 metrów, od sali do hotelu(gdzie częśc będzie nocowała) 400metrów;) Tak wiec sądzę, że dojdą o własnych siłach;) Ponadto będe miała awaryjnych kierowców, co każdego jak trzeba będzie to nawet te 400 metrów podwiozą. 30% gości to jest z mojej miejscowości i tez mają do sali max 500metrów. Nawet się zastanawiam czy od kościoła do sali nie przejśc pieszo, bo przez park się idzie;) Namawiają mnie do tego znajomi co będą też szli i abym ja z przyszłym ich poprowadziła. Nawet ten pomysł mi się spodobał, no ale to okaże się w ostatniej chwili pewnie, bo jakby (czego sobie i nikomu nie życzę) padało to wsiadam do autka, ale jak będzie pięknie słonecznie ciepło to czemu nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renixx...taki spacer przez park to super sprawa :) pozazdroscic tylko, ze wszystko macie tak blisko...my sobie troche pojezdzimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Dziewczyny za miłe przyjęcie, ja do koscioła tez mam jakies 100 m ale na sale ok 20 km i wlasnie zastanawiam sie nad busami lub autokarem, a w droge powrotna- namawiam mojego by pogadal ze swoimi kolegami by odwozili gosci, zwrocimy im za benzyne i dam ciasto oraz wodkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka no my tez o tym myslimy, zeby jacys dalsi znajomi porozwozili (nawet jeden ma małego busik, więc akurat ) :) ale to jeszcze sporo czasu zostalo na dogadanie tego wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo, sporo ale widzię,że większość dziewczyn ma już praktycznie wszystsko pozałatwiane. Co do welonu to też nie jestem przekonana,ale moja mama mowi ze nie wyobraza sobie,że mogłabym iść bez, ja chcialam miec nisko upiętego koka z wpiętym kwiatem a ten welon nie bardzo mi pasuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnośnie bucików, właśnie oglądałam, bardzo ładne, ciężko jest wybrać coś fajnego praktycznie wszytkie mają te długie "noski" ja do sukni dostałam gratis buty i mogę sobie wybrać jakie tylko chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mysle o nisko upietych włosach...a co do welonu to jedyne "obawy" jakie mam...to, to jak to będzie wyglądać że ide do ślubu w walonie będąc już prawie rok mężatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli już to o takim do połowy plecow...bardzo podobają mi sie te w stylu hiszpanskim, zakonczone koronka, ale nie chce tez za bardzo przesadzać, bo sukienka jest prawie cała z koronki (z tego co pamietam :P) wiec tez nie chce wygladc jak choinka...więc jak już to zdecyduje sie na jakis bardzo prosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też o takim do pleców gładki obszyty lamówką lub tasiemką z jakimis perełkami i tyle. bardzo się ciesze, że Was znalazłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila jak podobają Ci się hiszpańskie to akurat w Twoim mieście Wrocku jest fajny sklep, sama miałam z niego zamówić piękne i rozsądne cenowo welony szczególnie te hiszpańskie. Ale aktualnie kwiat wolę, bo pasuje mi do rozpuszczonych. oto stronka z tymi welonami: http://welony.decorisus.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych butów to koszmar ja trafiam albo na szpic, albo na gigantyczny obsac, a chce max 5cm bo i tak jestem wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za stronę :) ale welon dorzucają mi gratis w salonie, więc wybiore coś z tego co tam mi zaproponuja :) a co do butów, to przyznam że jak chodziłam to mało widziałam takich z zaostrzonym czubkiem...większośc jest teraz z tymi zaokraglonymi, no a z obcasami to roznie bywa... tez nie chcialam wysokich, nawet mierzylam takie ktore mialy cos kolo 1,5 cm, ale czułam się w nich jak w kapciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renixxx, bardzo ładne te welony, ja w tym salonie zamawialam zaproszenia i wlaśnie czekam aż przyjdą:), a co sądzicie o welonie typu "kogut"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi osobiscie sie nie podobaja, ale to przeciez kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welon gratis do sukni fajne rozwiązanie w moich okolicach koszt welonu to 100 zł no i dostajesz go tak jakby na pamiątkę. Ja będę miała delikatny welon totalnie bez żadnych obszyć, koronek itp Zastanawiam się tylko czy wybrać krótszy czy ten dłuższy. Zdecydowaliśmy z salonie, że lepiej krótszy ponieważ sukienka ma tren jednak widziałam dużo przypadków, że sukienka miała tren a Pani Młoda również długi welon. Co myślicie o tym ? Powracając do tematu TARGÓW ŚLUBNYCH u nas w Poznaniu są organizowane 23 stycznia, ma być bardzo ciekawie i również wiele konkursów i nagród więc namawiam Narzeczonego aby z ciekawości pojechać i zobaczyć... Prowadzić całą imprezę ma olivier janiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia112233- na kupno sukni masz zdecydowanie czas,możesz porozglądać sie po salonach i jak Ci się coś spodoba spisać nazwę sukienki i iść w październiku jak zaczną sie wyprzedaże. No chyba,że musisz mieć z najnowszej kolekci ale to i tak w styczniu 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×