Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Co do zabaw to liczę na twóczość zespołu, w ferie się z nimi spotkam i obgadam tą sprawę co proponują, jak coś mi się nie spodoba to wykreślę. A sama dawno nie byłam na weselu to nie wiem, kiedyś się zbierało na wózek(jeśli nadal to jest to ja z tego zrezygnuję), zabawy z balonikiem itd W maju mam wesele u znajomych to możę coś podejrzę;) A co do pierwszej piosenki to wybrałam Beate Bartelik "Sen na pogodne dni" stara pioseneczka, ale mająca coś w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej nie przepadam za tymi zboczonymi...typu..przeciskanie jajka albo ogorka przez nogawki od spodni... mysle o jakis smiesznych oczepinach i tancu z gwiazdami...z tym ze w parac sa tylko panowie :) a ze u mnie to sami tancerze w rodzinie (wlasciwie to tylko po kielonku) wiec pewnie bedzie z tego kupa smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila jestem tego samego zdania, te wszelkie zboczone zabawy są beznadziejne, i żenujące, u mnie na pewno takich nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze poszperac w necie jakie tu panuja tradycje slubne. Ja z 14 lat nie bylam na weselu nawet polskim. Chyba zrobimy tak ze bedziemy spac noc przedslubna oddzielnie,i do slubu nie bedziemy sie widziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też poczekam aż zespół zaproponuje jakieś zabawy o dokładnie opowie co i jak...bo już nie raz się spotkałam z koszmarnymi zabawami, i osobom które musiały brać w nich udział nie zawsze było do śmiechu... Juchaa co do Waszego wyprowadzania przez zespól to musi być fajna sprawa...odrazu można poczuć klimat, u mnie tak nie jest, ja napewno bede spała u mojej mamy, rano pojdziemy do fryzjera i kosmetyczki poł godziny wczesniej ma byc fotograf i kamerzysta, przyjedzie moj T z matką....i świadkiem i pojedziemy do kościoła. Planujemy prosto po mszy podjechac na cmentarz do taty mojejgo T(zmarł w zeszłym roku) i myślę że będzie mu miło położymy kwiaty i zapalimy znicz, a potem na salę co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam ze to piekny gest..i wiesz co? ze ja zrobie to samo? Miesiac temu zmarl ojczym M...jaka szkoda ze nie doczekal naszych zareczyn i slubu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie....rano kosmetyczka, fryzjer, ubieranie, fotograf ma byc prawie od rana u mnie...przyjazd P. z rodzicami i swiadkiem, blogoslawienstwo i do kosciola... co do orkiestry to nie jestem zwlenniczka ich jezdzenia od domu Pana mlodego do młodej, jakos mnie sie to nie podoba...u mnie w mieszkaniu ewentualnie przy blogoslawienstwie beda skrzypce (szwagierka gra) i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka to jest dobre pytanie...nie mam pojecia... Jesli jednak bedzie koscielny slub to chce wg pl zwyczaju blogoslawienstwo rodzicow itd.. nie mam pojecia jakie tu sa zwyczaje weselne... Musze poszperac w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce isc na wieczor przed na masarz, z rana sniadanko i na ukojenie nerwow i podniecenia kieliszek wodki hihi. Przyleci z Pl moja przyjaciolka ona jest na szczescie fryzjerka wiec pewnie bedzie czesac mnie mame i tesciowa. Paznokcie,solarium na 3 dni wczesniej Makijarz, potem ubior.. Juz sie nie moge doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA jeszcze kosmetyczki i fryzjera nie mam zaklepanych uważam, że na 3 miesiące przed ślubem wystarczy w zupełności. Jeśli chodzi o odwiedzanie zmarłych już rodziców na cmentarzu, to u nas to jest normalne - każda para która ma jakiegoś z rodziców na cmentarzu, zaraz po Kościele jedzie na cmentarz. My będziemy tańczyc pierwszy taniec do piosenki - Natalia Kukulska & Andrzej Piaseczny - Jesteś Blisko Mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzien przed razem z moimi dwiema siostrami i mama do kosmetyczki na malowanie paznokci (wsytskie inne zabiegi wcześniej:)), w dniu ślubu do fryzjera i na makijaż ubieranie i ...:) AAAA własnie dzwoniła mojaj mama,że przyszły moje zaproszenia(kilka dni temu pisałam że czas oczekiwania 21 dni a tu rano wiadomość że kurier jest w drodze, podobno sa przesliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiece co jeśli chodzi o te zabawy oczepinowe, ja jestem za tym aby była jedna zabawa a porządna plus oczywiście rzucanie welonu i musznika wystarczająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak decorius, bardzo miły kontakt:) chyba ze sto razy zmienialam rodzaj zaproszenia a potem kolor kokardek i pani bez problemu wszystko zmieniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem zadowolona z współpracy z nimi :) mam od nich księgę gości, poduszkę pod obrączki, zawieszki na wódkę i niedługo zamierzam zamówic podziękowania do rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dobrych 5 lat nie mam kontaktu z pl muzyka.. mozecie mi napisac pare tytulow ktore mogly by byc do pierwszego tanca? Bo chce na weselu chce koniecznie polskie utwory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają tez bardzo ładne i tanie welony, i tak sie nad nim zastanawiam... a co do podziękowan dla Rodzicow to znalazłam w internecie ładne i duże kosze z wilkiny dokupię do tego jakies winka i mnóstwo słodyczy dam do kwiaciarni i panie mi to jakoś fajnie popakują. a dla gości będę zamawiać takie rożki na drobne slodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy podziekowaniu rodzicom na stowe sie poplacze...wlasnie sobie to wyobrazilam i mi lzy polecialy. Ja chce fotografa do slubu, potem fotki w plenerze i w studiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamierzam sama dla rodziców zrobic takie koszę, hanka to bardzo proste uwierz :) a prezenciki dla gości też mam ale nie zdradzam jakie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Lady Pank - Zawsze tam gdzie Ty * What A Wonderfull World - Louis Armstrong * Wielka Miłość - Severyn Krajewski * Od dziś - Paulla Ignasiak * Kocham Cię - Chłopcy z placu broni * I Just Call To Say I Love You - Stevie Wonder * Zabiorę Cię Kancelaria * Natalia Kukulska "Zakochani"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że łatwe poukładać wszystko ładnie i zawinąć w celofan, ale nasza kwiaciarka robi cuda wiec chyba ja poproszę by jakoś je ozdobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla rodzicow zamawiam piekny wiersz ktory bedzie wygrawerowany ja takiej srebrnej płycie i wielki bukiet kwiatow niewiem czy bede wstanie go przeczytac bo na sama mysl juz mi sie łza kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stwierdzilam ze rodzicom damy jakies duze bukiety kwiatow...i zrobimy sobie razem jakies ladne zdjecie w duzym formacie, oprawimy i ładnie zapakujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska , nie masz za co dziękować, przesłuchaj może akurat coś Ci sie spodoba. Dziewczynki a będziecie miały coś dla Dziadkow? No i ja mam jeszcze jeden problem- moj ojciec odszedł dwa lata temu do innej kobiety(jak sie okazywalo) zdradzał mame od kilku ładnych lat i nie mam ochoty mu dziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Lady Pank - Zawsze tam gdzie Ty * What A Wonderfull World - Louis Armstrong * Wielka Miłość - Severyn Krajewski * Od dziś - Paulla Ignasiak * Kocham Cię - Chłopcy z placu broni * I Just Call To Say I Love You - Stevie Wonder * Zabiorę Cię Kancelaria * Natalia Kukulska "Zakochani"" wszystkie nudne i oklepane jak szkapa mojego dziadka na wsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×