Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

nikusiaczek, ja własnie też wybiore krotszy wlon, bo mam tren w sukni...i jakos te dłuższe welony przy takich sukniach nie podobaja mi sie...zreszta chciałabym sie pobawic na swoim weselu, a wydaje mi sie ze welon dlugi moze byc troche klopotliwy i moze przeszkadzac w tancu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juchaa
Witam.Jestem tutaj 'nowa' slub mam 30 .04. powoli dopada mnie nerwowka.Jest moze ktos w podobnej sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juchaa witamy :) ja przyznaje ze jestem z natury bardzo nerwowa osoba...w dzien slubu to nie moglam nic do ust wlozyc i w ogole mialam jakas chorobe sieroca polaczona z drgawkami i checia wymiotow...do usc wchodzilam ze łzami w oczach, jakbym tam za kare szła :P teraz z wiekszym spokojem podchodze do slubu koscielnego (choc cholera wie czy nie bede chodzic po scianach 3 wrzesnia :P ) ten stres jest jak najbadziej normalny...w końcu to njaważniejszy dzien w zyciu, zwlaszcza dla dziewczyn...bo chyba wikeszosc z nas wyobrazala sobie siebie w pieknej sukni i rycerza na białym koniu :) przyznaje ze mnie nie dopadly watpliwosci przed slubem (moze za mialo czasu mialam zeby o nich myslec :P) ale sądze ze gdyby nie bylo tego slubu cywilnego to już bym mysłała o utraconej wolnosci i o tym ze co mi pozostanie po slubie (dzieci, pieluchy,obiad,praca... i tak w kolko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj juchaaa, może to głupie ale mnie już się śnią koszmary przedślubne, a termin mam dopiero na 18.06,( teraz jestem na etapie zamawiania zaproszeń ) i ostatnio mi się sniło że przyszły okropne cale brudne i pogniecione,wiec nie wiem co się bedzie działo w dniu ślubu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, mi sie dzisiaj snilo ze bylam na przymiarce w salonie i sukienka ktora wybralam a ta ktora kupila to dwie rozne kiecki...ta kupiona była obrzydliwa :P jeszcze ekspedientka chciala mi ja wcisnac...ale sie na nia darłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:), chciałam się jeszcze dowiedzieć czy zauważyłyście jak ludzie wykorzystują to że ktoś bierze ślub....dzwoniłam wczoraj do szkoły tańca i pytam o kurs dla dorosłych 8h za 90 zł, pytam czy nauczymy sie czegoś na pierwszy taniec a babeczka,ooo skoro dla narzeczonych to za 8h 300 zł, fryzjerka (4 już maja zajety termin) wiec faktycznie Dziewczyny umawiajcie sie, pokazuje fryzurę mniej wiecej jaka bym chciala ona mowi ze ok 80 zł pytam czy dopnie welon a fryzjerka- Co jak z welonem to 200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu pod choinke dostalam wyczekany pierscionek zareczynowy... Slub ma byc pod koniec maja,czerwca , nie mamy nadal daty ale to zmienit sie w nast 2tyg. Przez to , ze czeka nas duzy wydatek jakim jest invitro zdecydowalismy sie na male wesele 40 45 osob. Dodam ze mieszkam w Niemczech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juchaa
Dziekuje za miłe przyjecie.odrazu mi lepiej hehe ja tez mam koszmary slubne sni mi sie ze mam czarne buty ktore wystaja spod kiecki i wszyscy sie smieja.straszne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juchaa
moge sie wypowiedziec jesli chodzi o fryzure bo jestem fryzjerka i apeluje niedajcie sie zwarjowac w tym temacie.niema sensu umawiac sie za wczesnie na fryzurke bo niwiadomo czy akurat fryzjerka do ktorej sie umowicie niepojdzie na urlop niezajdzie w ciaze niepolamie reki itd.radze pobiegac po salonach i popytac ile wczesniej nalezy sie umowic co proponuje i jaki koszt.najpierw zrobcie rozeznanie.miesiac wczesniej radze cos wybrac i umowic sie na probna aczkolwiek pamietajcie ze nigdy ale to nigdy ta wlasciwa niebedzie taka sama jak probna chodzi o to zeby pani ktora bedzie was czesala i wy same wiedzialy co chcecie czy ma byc prosta skromne czy loki czy na bok czy do gory itd.ja jestem z Krakowa i z tego co sie orietuje w normalnym tzn nie sieciowym salonie koszt slubnej to od 80 do 150 z wpieciem welonu to tez zalezy ile czasu zajmie fryzurka tzn czy bedzie upinana z wlosow wczesniej kreconych na walki czy z naturalnych itd.dobrze ze ja niemam tego problemu uczesza mnie kolezanki z pracy z makijazem jest tak samo.w razie pytan piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja najlepsza jes. Fryzjerka...dzieki Bogu. Ja mam dlugie blond wlosy-myslalam o lokach upietych od polowy do tylu,ozdobionych krysztalkami, z diademem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juchaa
Prinzesska 27.super pomysł. loki to jak narazie hit!a welon bedziesz miała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juchaa
Szukam ciekawego pomysłu na bukiet słubny! pomozcie moze jakims linkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juchaa
Jak na cywilny to proponuje toczek!! bardzo mi sie pobobaja sama bym załozyła ale moj przyszły jest mało nowoczesny hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allewesele
allewesele.eu bo przecież wesele musi byc udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska toczek na Cywilny jak najbardziej, seksowny i elegancki, juchaa co do bukietu, jak zapzryjazniona kwiaciarka dowiedziala sie ze wychodze za maz powiedziala ze w prezencie od niej dostane bukiet i wiazanki do butonierek i wymyślila mi taki http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://photo.live.advance.net/modbride/images/1455/bestBouquetsmbm1003_05.jpg&imgrefurl=http://forum.styl.fm/bukiet-pomponik-kula.t34058.25.htm&usg=__CDixis7LmPHWWbPmWTWunOqX1R8=&h=380&w=380&sz=38&hl=pl&start=55&zoom=1&tbnid=FfobN_YBVWGsrM:&tbnh=125&tbnw=122&prev=/images%3Fq%3Dbukiet%2B%25C5%259Blubny%2Bkulka%2Btorebka%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Ds%26biw%3D1024%26bih%3D558%26tbs%3Disch:10%2C1026&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=223&ei=IjAsTbuJLMWYOs7l7I8K&oei=GDAsTc-WBcvwsgaZw-TLBw&esq=4&page=4&ndsp=19&ved=1t:429,r:2,s:55&tx=88&ty=30&biw=1024&bih=558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juchaa
Z sukienka to jest tak generalnie wychodze z załozenia ze sukienka kupiona za 3 -4 tys to dla mnie glupota.wiem ze to jedeny taki dzien w zyciu i ze kazda chce wygladac pieknie ale wydaje mi sie ze mozna miec piekna sukienke za 1500zł.niemialam problemu z tym jaki fason jaki kolor itd jakos tak poprostu wiedzialam co chce miec pobiegalam po sklepach przymiezalam ale zadna niebyla idealna mam bardzo miła i fajna pania ktora uszyje co bede chciala za extra kase.potrzebuje na to miesiac dwa zdaza sie nawet ze szyje w dwa tygodnie.własnie dzis wybieram sie zeby narysowac moja kiecuszke zaplacic zaliczke itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nad bukietem sie jeszcze nie zastanawialam... Zdecydowalam sie tak na 70% na bardzo sexowna wersje sukni w kolorze bieli lub crem szampana...i nie wiem moze jako kontrast czerwone lub losiowe roze lub np lilie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juchaa
Fajny ten kulkowaty bukiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juchaa
Wystrzałowe suknie! a na ktora konkretnie sie zdecydowałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×