Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Dziewczyny mam prosbe potrzebuje jakis pomysl na sukienke na poprawiny.dodam ze chce krotka ale taka fikusna z polotem podeslijcie jakies linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Dziewczynki:) Avilla jak spotkanie z kamerzystą?? udalo się cos uzgodnić? Juchaaa na poprawiny chciałabys w odcieniach bieli czy już raczej kolorową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ja mam juz tyle kiecek w szafie, ze chyba maz to mnie udusi jak kupie nastepna na poprawiny...wiec chyba wybiore cos z tego co mam, najprawdopodobniej sukienke z cywilnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ladna sukienka kolejna w szafie... Kupujemy kochane... A np overall ze spodniami wygodnie? ...podesle wam linka... Chcesz na przebranie O 24 czy poprawiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już zamówionego na 100 % fotografa, wczoraj miałam spotkanie.W cenie mam sesje narzeczeńską,przygotowania,błogosławieństwo,slub,wesele,plener.3 płyty ze zdjęciami i 3 albumy, jeden duży skórzany, i 2 małe dla rodziców.Umowę wczoraj podpisałam i zapłaciłam zadatek;-) A z kamerzystą spotykam się w ten weekend, jestem na etapie tworzenia listy pytań:-)) Co do sukienek na poprawiny to te mi sie bardzo podobają: http://weselinka.blox.pl/resource/krotkasukniaslubnazzakladkami.jpg http://moda.allegro.pl/promocja-exclusive-42-36-44-i1406815038.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dzieki za odzew prosze o wiecej moze wkoncu cos znajde bo pozatym ze chce krotka to niewiem nic i tak jak wspomnialam musi pozakrywac to i tamto myslalam o czyms na ramiaczkach(z racji sporego biustu) na brzuszku jakas wode albo jakis bajer ale na wysokosci bioder dopasowana tzn prosta niezaszeroka bo jestem niska i wygladalabym jak kulka.i niewiem co z kolorem generalnie szafir to kolor mojego wesela wiec smiesznie bym wygladala w jakiejs kolorowej na tle dekoracji i dodatkow myslalam o srebrnej np niewiem co pasuje do szafiru a sukienke chce na poprawiny.radzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm. ja napewno nie będę się przebierać- muszę się nacieszyć sukienką. Prinzesska wydaje mi się, ewentualnie na jakąś krotszą sukienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez niesciagam mojej kiecki chce sie nacieszyc na maxa do bialego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sukienki też pewnie nie sciągne aż do rana :) a u nas będzie zespół. a na poprawiny bedzie muzyka z komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 5 osobowa orkiestre na wesele i poprawiny. myslałyscie juz nad pierwszym tancem??u mnie sprawa wyglada tak jakos tanczymy szału nie ma ale na kurs niepojdziemy zeby sie przygotowac bo moj przyszły pracuje codziennie po 12 h wiec niema kiedy.myslalam nad jakas polska wolna zeby jakos przedeptac ten pierwszy taniec.jakies propozycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam zespól - duet damsko-męski:) Stale przesyłaja mi zaktualizowaną liste ytworów i jak coś mi sie nie podoba to wykreślamy, a jak trafi sie jakaś którą bym chciała to dopisujemy do listy. Na kurs tanca raczej pójdziemy bo raczej kiepsko nam idzie" obijamy się o siebe:), ale dopiero w marcu. AAA i mam już wybrana piosenkę na pierwszy taniec bo nie mieli jej w reperturze i muszą poćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juchaa ja niem wybralam swoja to z polskich myślałam nad "zabiorę Cię wlaśnie tam " zespołu Kancelaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge spytac ile kosztuje zespol w Pl? Tu pewnie kosmiczne ceny. Ja na pewno zlorze plyte z polskimi utworami...zeby byl polski akcent. Wesele bez zlotego krazka....o nie albo czarownic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dość długo szukałam zespołu bo niektórzy mają ceny z kosmosu i chcą by im zapewnić dojazd i nocleg....Ja za 12 h występu(od momentu naszego wejscia na salę) płacę 1500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dość długo szukałam zespołu bo niektórzy mają ceny z kosmosu i chcą by im zapewnić dojazd i nocleg....Ja za 12 h występu(od momentu naszego wejscia na salę) płacę 1500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my placimy 4.5 tys za dwa dni z tym ze orkiestra bedzie najpierw u mlodego potem u mnie na błogosławienstwie na weselu do ok5 i na poprawinach do ok1 ale dogadalismy sie ze na ugrane bo u nas jest taki zwyczaj a jak nieugraja 4.5 tys to doplacamy róznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juchaa co to znaczy nieugrają? naprawde macie zwyczaj ze orkiestra najpierw u młodego a potem jadą do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak u nas tak jest !najpierw do pana mlodego tam graja marsza jego goscia itd potem razem z mlodym jada do mnie na blogosławienstwo my do kosciola a oni na sale ze tak powiem rozwinac sprzet. potem witaja gosci po slubie ktorzy na sale przyjezdzaja marszem i goscie placa tzn wrzucaja do kieszonki na koncu przyjezdzamy my jest chleb i szampan i goscie placa za dedykacje dla nas przez cale wesele i poprawiny jak nieuzbieraja 4.5 tys to my doplacamy roznice.tak jest u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak u nas tak jest !najpierw do pana mlodego tam graja marsza jego goscia itd potem razem z mlodym jada do mnie na blogosławienstwo my do kosciola a oni na sale ze tak powiem rozwinac sprzet. potem witaja gosci po slubie ktorzy na sale przyjezdzaja marszem i goscie placa tzn wrzucaja do kieszonki na koncu przyjezdzamy my jest chleb i szampan i goscie placa za dedykacje dla nas przez cale wesele i poprawiny jak nieuzbieraja 4.5 tys to my doplacamy roznice.tak jest u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie znalazlam ciekawa oferte dj z tego regionu gdzie bedziemy sie hajtac. Ma wlasne oswietlenie,wypuszczacza mgly(dymu) z prowadzeniem calego wesela...550e plus 50e za kolejna godzine...ale nie rozstrzygnelismy jeszcze czy zespol czy dj.. Najpierw musze z Pl zalatwic akt urodzenia bo bez tego nie mozemy zarezerwowac terminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczko dopisz mnie do tych dat :27 sierpnień;) Ja tez nie wiem co z sukienką na poprawiny jakieś pierwsze zamysły mam i jak nic nie znajdę to sobie uszyję, bo chcę aby to była taka co jeszcze gdzieś w przyszłości założę. choć w szafie tez trochę się wala, no ale na swoim muszę mieć nowiusią;) A ja mam zespół, po znajomości, w sumei to datę ślubu dopasowaywałam do nich, bo sa extra i chcili u mnie grać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas graja za 3000 w pierwszym dniu i graja bez limitow. ogrywaja pana mlodego. gosci sie u nas nie ogrywa. tez zbieraja dedykacje. normalnie biora 3500 ale sie utargowalismy . jedli chodzi o pioenke na pierwszy taniec to planujemy wodeckiego " oczarowanie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×