Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

witam Panie;) i ja się wypowiem;) na podziękowanie dla rodziców robimy albumy ze zdjęciami/ sentencjami od ich ślubu poprzez nasz chrzest, komunię aż do dnia naszego ślubu...i piosenkę dla rodziców mamy inną a nie: cudownych rodziców mam bo moi teściowie organizują śluby i mają dość tej piosenki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka piosenke proponujecie na podziekowania poza cudownych rodzicow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze zapomnę o coś zapytać, jak u Was będzie wyglądała dekoracja/dekorowanie kościoła- u mnie NIESTETY robią to panie z jakiegoś kółka maryjnego- maja milion lat i zamawiaja tylko kwiaty do kościoła, a ja chciałam dodatkowo lawki ozdobic...z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już piszę- ja znalazłam: kochani moi rodzice (bernadeta kowalska), rodzicielska miłość (jacek kierok), walc dla rodziców (bayer full), dla mamy i taty (janusz żyłka), rodzice (kumpliki), podziękowania dla rodziców (mały chór wielkich serc).... niektóre są bardzo ładne...my się zdecydowaliśmy na B.Kowalską i Bayer Full;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podziekowania dla rodzicow to tez albumy ze zdjeciami. zamowilam dwa duze, tylko to sa takie tradycyje gdzie sie zdjecia wkleja.... i beda tam foty od naszych narodzin do slubu... tak zeby jeszcze zostalo miejsc na wnuki :D a na pierwszej stronie ich zdjeci i podziekowanie napiszemy :) aha dziewczynki wlasnie wrocilam z ustalania menu.. ale troche jestem wkurzona bo mialo byc 100 zl od osoby a tu sie okazuje ze to zalezy od wybranego menu itp ( dodam ze na stronie nie pisza nic o cenach.. tzn maja podane kilka przykjladowych menu i mogliby mniej wiecej ceny napisaac....) wrrr .. w kazdym razie ustalilam i teraz mam dzwonic w przyszlym tyg i podadza mi cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka90--> a u kogo zamawiasz jedzenie? nasze albumy też nie będą do końca zapełnione;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam tą samą firmę dlatego się chciałam dowiedzieć;) nas uprzedzali że w tym roku ceny pójdą w górę...ile sobie mniej więcej zażyczyli? i jakie menu macie? bierzecie placki czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka, jak to? to nie mieliście wcześniej ustalonej ceny? ja płacę 180 zł bo mamy male wesele 50 osób ale dostajemy sale na 90 osób, mamy w tym dekorację sali, obiad, owoce, lody, napoje,4 gorące kolacje, zimne płyty, sałatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No uważam,że to jest najważniejsze!!!:) I tak pewnie znajdzie sie ktoś o ile nie wiecej takich osob) ktorym sie nie bedzie podobało...:( Dlatego zapraszamy najbliższą rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzwonilam to mowili ze cena to 100 zl od osoby , a powinni powiedziec ze cena zalezna jest od ilosci osob i menu. nic takiego nie mowili. 100zl i kropka. moje menu to : Szampan. chleb na przywitanie OBIAD: rosół z makaronem ziemniaki mięsa: szaszłyk, kotlet schabowy, devolaile, filet drobiowy i szwajcar dodatki: kapusta biała, buraki, mizeria kompot tort dania gorące: -strogonov - pieczeń, kluski ślaskie, kapusta czerwona - barszcz czerwony z krokietem zimna zastawa: - salatka meksykańska, jarzynowa i amerykanska galaretki drobiowe sledzie rolmopsy i po wegiersku wedliny na stołach pol na pol z miesem pieczonym] ciasto na stoly i do paczek dla gosci chleb na stole napoje zimne i gorace owoce dziewczyny powiedzcie mi.... na stolach maja byc napoje takie: soki i woda w dzbankach a jesli chodzi o napoje typy cola to w litrowych butelkach plastikowych... nie beda te butelki szpetnie wygladac? powiedzieli mi ze jak nie chce to moga mi te napoje odliczyc i sobie we wlasnym zakeresie moge dokupic... co sadzice???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka- napisz do mnie wieczorem na gg: 19760668 pogadamy o Raju i podzielimy się inf;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka, podali Ci już konkretną cenę? Pezecież wiesz ile mniej wiecej będziesz mieć gości? Ja tez bede miec soki i wody w dzbankach a cola ma byc w szklanych butelkach 0,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska, ja myślalam nad stolem wiejskim- domowe wędliny, smalec,ogórki ale po rozmowach z mamą ustaliłyśmy,że to bez sensu i tak większosć jedzenia z wesela zostaję a jeszcze to i zrezygnowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka- za jeden dzień 100 zł? nie będzie wyglądało szpetnie-uwierz mi;) i jeśli chcesz mieć faktycznie wesele dobrze zrobione to poproś o panią Marysię jako szefową-na gadu podam nazwisko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podalam ilosc gosci, ilosc paczek jaka chce miec dla gosci... < bo jeszcze do pracy itp> i powiedzial ze to i tak szef ustala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juchaaa, no ja nawet gdybym chciała to nie mam skąd tylu gości zebrać z mojej strony łącznie jest 16 osób, mamy bardzo małe rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×