Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

OK DZIEWCZYNY ! JUŻ WAM POKAZUJE, ZROBIŁAM JESZCZE ZDJĘCIE TYCH ZAWIESZEK KTÓRE ZROBIŁAM- JUŻ WAM WSPOMINAŁAM KIEDYŚ. OD RAZU UPRZEDZAM ŻE TE ZDJĘCIA NIE ODDAJĄ PIĘKNOŚCI :)) np. papier wydaje się byc biały a jest ecru... PONIŻEJ MOJE LINKI : http://img248.imageshack.us/img248/8219/zaproszenie2t.jpg http://img269.imageshack.us/img269/5715/zaproszenie3t.jpg http://img69.imageshack.us/img69/8488/zaproszenie1.jpg zawieszki: http://img337.imageshack.us/img337/5973/zawieszki.jpg POPROSZĘ O KOMENTARZE :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne ! ja równiez planuję ręcznie zrobić! a tak wogóle to hejka po dłuuugiej nieobecności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) nikusiaczek ---------> super ci to wyszlo... mysle ze przy zaproszeniach duzo roboty ale przy zawieszkach chyba nie az tak ? i moze oplaca ci sie saej je zrobic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest ich strona co do demo dopiero tworzą ale jest jakiś filmik osobiście nie słyszałam ale na forach polecali http://www.kwant.weselicho.net O nie wiedziałam tego o TRIO myślałam że grają, dobrze że mieli zajte terminy bo jeszcze bym ich wzieła ;) U mnie bedzie AVANTI. Tu jest forum o zespołach możesz poczytac http://sieradz.net/viewtopic.php?t=518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawieszki bardzo fajne, jak dla mnie zaproszenia troche nie takie jak ja bym chciała...ale przeciez to kwestia gustu :) piatka za pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) Musze przyznac, że z zaproszeniami zdecydowanie dużo "roboty" i przede wszystkim czasu :) z zawieszkami jest troszkę łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINKA_
Ja ostatnio dowiedziałam się, że sliczne zaproszenia zawieszki itd. mozna kupic na giełdzie kwiatów w Tychach, Sama zamierzam się tam udać. tyle, że mam jeszcze czas termin 21 maj:) a na jesieni czeka nas remont mieszkania więc załatwimy podstawy wesela a reszta znowu od stycznia. Dziewczyny jak wcześnie idzie sie do księdza ? ja myślałam by iść w styczniu. Co wy na to ? za wczesnie czy za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoaska_łask
Dzięki za info Kosteczka. Kontaktowałam się z avanti i jak narazie wypadli najlepiej z tych zespołów które widziałam. Ten Kwant tez fajny ale barkuje mi u nich wokalistki, a to jednak podstawa. Teraz najgorsze przede mną, sklepać terminy żeby wszystkim pasowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoaska_łask
A powiedzcie dziewczyny, jak wcześnie Wy rezerwowaliście salę? Bo z tego co widzę to mam już małe pole manewru. Mam tylko 3 do wyboru właściwie i co najgorsze avanti(zespół, na który chcemy sie zdecydować) ma z tych trzech tylko jedne wolny i jest to 13 sierpień. Nie jestem zbytnio przesądna ale boję się tej 13-nastki.. Któraś z Was planuje na ten dzień wesele? Jakie jest Wasze podejście to przesądów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczk20
Ja z salą nie miałam żadnego kłopotu ale to remiza strażacka ale nie jakaś zapuszczona tylko piękna drewniana ;) co do daty no cóż gdybym miała taką sytuację jak ty to bym się zdecydowała mimo wszystko przecież to sobota a nie piątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINKA_
my zaręczyliśmy si 2 tyg temu i sale zostały nam na maj a potem wrzesień, no i lipiec (lato odpada bo ważny gość jeździ co roku do Stanów latem) .. i też sie nasłuchaliśmy przesądów, że tylko nie maj, a dla mnie to taki piekny miesiąc więc w ten 13 sierpień bym nie wierzyła. mam dylemat co do zespołu 3 osobowy albo 5 osobowy 300zł drozej, ten 5 osobowy jest dla mnie super, ale troche kosztownie wyjdzie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam wyboru z sala.... to znaczy ta co chcialam to byl tylko 14 maj 28 maj cos w styczniu i listopadzie. i chyba pazdziernik. a aj sie na sale uparlam... no i wzielam 14 maj (chodz chcialam 28) ale mialy byc komunie... wiec wzielam 14 maj. no i termin komunii sie zmianil i sa 14 maja wiec mam wesele 28 maja ale na innej sali bo mojej juz nie ma . ale.. ja stwierdzilam ze w maju jest pieknie wszystko sie rodzi i budzi do zycia... wiec bedzie super < mam nadzieje > a co do 13 sierpnia... no coz ja osobiscie bym brala bez zastanowienia bo urodzilam sie 13 sierpnia i jestem jak narazie szczesciara a wszyscy mowia ze jestem w czepku urodzona :D:D ale skoro myslisz o 13 sierpnia to znacxzy ze 2012???? bo w tym roku to jest sobota 14 sierpnia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoaska_łask
Chyba mnie Uleczka przekonałaś:) 13sierpień 2011 to jest sobota. I chyba się zdecydujemy. Co do maja to piękny miesiąc. Praktycznie zawsze jest wtedy pogoda-nie patrzcie na ten rok bo on jest zupełnie jakiś nietypowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi no tak.. ja patrzylam na 2010 :D:D:D a co do zespolu to wez pod uwage ze jeszcze kazxego musisz wykarmic i dac jakas wodke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LINKA_ jak masz czas to idz juz teraz do ksiedza żeby zaklepać godzine juz teraz, ksiadz o nic nie bedzie wypytywal wiec po co to odkladac. A jak sie obudzisz za pozno to moze sie okazac ze slub masz o godzinie 19 i bedzie niezly problem;/ Jak wpiszesz termin to idziesz nastepnym razem dopiero 3 miesiace przed slubem zaniesc dokumenty i dogadac szczegoly. A co do zespolu to jesli bardziej podoba ci sie 5-osobowy to zdecyduj sie na taki ja tez nie wiedzialam czy wybrac 3-osoby czy 5-osob i wybralam 5. Koszt nie bedzie duzo wiekszy bo kapeli daje sie mniej jedzenia niz zwyklym goscia no i wodki zespol tez pic nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam, że martwi mnie to, że nadal nie mamy fotografa! Boję się, że jak będziemy jeszcze zwlekać to zostaną sami "najgorsi". A ja nadal nie wiem na kogo się zdecydować, szczerze mówiąc nie interesują mnie albumy za około 3 tys. jak to teraz bywa bo wg. mnie to nie jest warte tylu pieniędzy. Chcę mieć ładny średniej wielkości album, na około 50-70 zdjęć - tak aby ślub był ładnie "opowiedziany" od początku do końca, bez np.przygotowań czy wizyty u kosmetyczki jak to teraz bywa ;/ wg mnie to jest bezcelowe :)) a wy co myślicie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny !! no ja fotografa zamowiłam w tym samym czasie co sale i orkiestre wiec juz szmat czasu temu ;) no i płace 1700 za zdjecia od wyjscia młodego z domu do prawie konca wesela. no i z tego dnia bedziemy mieli ok 700 zdjęc a oprócz tego jest jeszcze sesja w plenerze ok 600 zdjec i 3 albumy na 50 zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulkicia to jeszcze nie tak źle mój przyszły szwagier w zeszłym roku płacił 2800 zł. Nie powiem bo album był ładny ale za "mniejsze" pieniądze też można taki "zrobić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej super ta piosenka... zastanawiam sie czy nie byla by tez fajna jako podklad do plyty ze zdjeciami < ten wstep pzred filmem. > ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpień 2011
To ja się przyłącze, my ślubujemy 20 sierpnia 2011 r. o godz. 16:30 :) Jestem zadowolona , bo mamy zaklepane już wszystkie najważniejsze rzeczy , tj. salę (super taka jaką chcialam, a do tego rabat mamy, bo w tej restauracji pracuje mój brat jako szef kuchni ) , kapelę 3 osobową, jeszcze jesteśmy w trakcie załatwiania kamerzysty, do końca tygodnia mamy się zdecydować. ;) Ahh to jeszcze tyle czasu, a ja już nie mogę się doczekać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×