Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

no widzisz Hanka wszystko sie udało;))) Gratuluję. Ja też mam zaproszenia z personalizacją, tylko 3 puste, bo to dla koleżanek co przed moim slubem mają swój i nie wiem jakie jeszcze nazwisko będą miały, bo one same nie wiedzą(czy dwóczłonowe, czy męża czy może swoje);) A my w końcu odbyliśmy nauki przedmałżeńskie, mieliśmy takie weekendowe ale aż 18 godzin, 2xwięcej ale w krótszym czasie i powiem Wam, że było extra. Dużo warsztatów (praca w grupach kobiety kontra mężczyżni, w parach,indywidualnie) Po prostu bomba. W niedzielę dodatkowo msza i to dla dzieci, gdzie po raz pierwszy widziałam jak dzieci robią co chcą, wchodzą do konfesjonału, biegają po kościele, a rodzice nie denerwuja się tylko z radością się przyglądają. Uroczy widok. To było takie zderzenie dwóch światów, my narzeczeni co planują dopiero wejśc w ten etap i rodzice z dziećmi. super, te nauki będę miło wspominać. Jeszcze została nam tylko poradnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renixxx...mi też bardzo podobały sie nauki..z checia poszlabym na jeszcze jedne :D moja tesciowa zrobila liste gosci, wyszlo im 90 osób...bo zapraszaja ciotki ciotek babci, sąsiadów, dzieci kuzynki ciotki...czyli w wiekszosci ludzi, których mój mąż na oczy nie widział...az ciezko tego nie komentowac, no ale ich kasa ich sprawa...dla mnie to co najmniej dziwne ale możliwe ze to ja mam jakies dziwne spojrzenie na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest to samo.ja zapraszam ze swojej strony najbliższe osoby i będzie ich koło 30.a od mojego narzeczonego bedzie ..50..bo też zapraszaja osoby których kupe lat nie widzieli.uważam że to głupota...bo przyjadą na wesele i bedziemy się zastanawiać kto to jest...widzę że to nie tylko u mnie taki problem.mało tego miało być skromne wesele a z ich strony coraz wiecej przybywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my od poczatku zakladalismy ze bedzie okolo 150-160 osob...ale sadzilam ze ze strony meza to bedzie tak jak u mnie sama rodzina...a tutaj sie okazuje ze bedzie calkiem inaczej... szczerze to jakos wlasnie wolalabym sie bawic w kregu tej rodziny, ktora znam (takze tej meza)...a nie zastanawiac sie kto to u licha w ogole jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas max zaprosimy 100osób, ale spodziewamy się około 80. Z mojej strony rodzinka to tylko 10 osób, reszta to znajomi z którymi mam fantastyczny kontakt. U mojego większość to bardzo bliska rodzinka, ale część jest w bardzo podeszłym wieku i raczej odpuszczą sobie. Ale jak wyjdzie 80 to też będzie super, i nie zamierzmy nikogo dopraszać, bo tylko w tym kręgu wyobrażamy sobie świętować nasz wielki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spamowanko
:0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :) :0 :) :) :) :) :0 L :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak myślicie wypada dać Zaproszenie czy Zawiadomienie bez koperty? Widziałyście jakie mam Zaproszenia i razem z mamą uznałyśmy, że do tego typu Zaproszeń koperta jest nie potrzebna. Tekturowa obręcz na której umocowana jest kokardka pełni taką jakby rolę koperty. Nawet patrzyłam jakby wyglądało to zaproszenie w kopercie i wydaje mi się, że psuło jego efekt... Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam zaproszenia z kokardką i ja daje koperty.trochę muszę wysłać pocztą i koperty będą potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spamowanko :D:D
:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze:) :P picze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spamowanko :D:D
lachociągi :) :) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D:) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mampa ale mi nie chodzi konkretnie o te kokardki, tylko o tekturową obręcz która w pewnym sensie pełni rolę koperty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek, ja przyznam ze jednak mimo takiego rodzaju zaproszeń wreczałabym je w kopertach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spamowanko :D
:) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :):) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mila chyba jednak będą te koperty bo czytałam gdzie niegdzie na internecie, że bez kopert jakoś tak nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakoś tak po prostu dziwnie bez tej koperty jejku my dalej sie nie zebralismy zeby zamowic zaproszenia :D a co tam zdazymy :P jakos teraz na glowie mamy tylko mieszkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, ja też dawałam zaproszenia w kopertach, Wczoraj wybrałam i zamówiłam butki:) są prześliczne:) Dzis mam spotkanie z dekoratorką kościoła. Miłego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) no to mam protokół za sobą ;) i popłaciłam już kościół.. myślałam że wyjdzie więcej : ksiądz a w tym zapowiedzi: 300 zl , zakonnica, która jest organistką- 150zl, zakonnica "normalna" - 50 zl... jeszcze tylko zapowiedzi u D i koniec spraw z kosciolem ;):) ale to tez dzis zalatwimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my byliśmy u księdza w piątek.u nas będzie tylko nasz ślub tego dnia.(nawet się z tego cieszę)na czwartek idziemy spisać protokół przedmałżeński i właśnie mam pytanie ksiądz kazał nam powtórzyć mały katechizm??nie wiem czy będzie nas wyrywkowo o coś pytał??słyszała któraś z was o takim czymś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka, czy przed spisaniem tego protokołu bylas w kancerarii pokazac wszystkie dokumenty, czy nic nie chcieli? no i jak było z aktem chrztu dostaliście na miejscu czy trzeba to jakos wczesniej załatwiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki musialam okazac wszystkie dokumenty... chociaz mowil ze jak cos to mozna doniesc... nie pytal nic z katechizmu... to byly bardziej pytania "tak" i "nie". ja jestem z tej parafii wiec nic nie przynosilam a moj D jezdil u siebie po akty i dostawal na miejscu. tylko oczywiscie w godzinach w ktorych byla czynna kancelaria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen witamy i zapraszamy do rozmowy :) uleczka, a jakiego typu to były pytania? takie bardzo osobiste? my w końcu wybralismy zaproszenia i ustalilismy ostateczną listę gości..163 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Carmen! Jak przygotowania? Duże robicie wesele? Mila no to dużo osób wam się nazbierało :) My mamy równą 70 bo tyle mieści się osób w restauracji. Tak poza tym byłam w pt na przymiarce i byłam bardzo zasmucona - moja suknia jeszcze nie przypomina sukienki ;p Trochę się zdenerwowałam dlatego następna przymiarka już 17 marca :) Już nie mogę się doczekac jak będzie już w całości uszyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek, spokojnie jeszcze maja pol roku na uszycie...u mnie tylko babeczki jakos sie pospieszyły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ile tych pytań... V. Duszpasterska rozmowa z narzeczonymi cudownie :D już się cieszę....coś czuje że spisanie protokołu będzie najabrdziej stresujacym momentem od poczatku całych przygotowań...chyba nawet sam ślub będzie mniej stresujący :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Wstępna lista gości wynosi 160 osób, zobaczymy jak to wyjdzie ostatecznie, ile osób potwierdzi obecność:) Moja lista rzeczy załatwionych: - sala - catering (wesele i poprawiny, w tym ciasta, napoje, stół wiejski, tort - jeszcze nie wybrany, szyszki dla gości) - zespół - nauki + 2 spotknia w poradni - godzina ślubu - suknia + umówiona 1 przymiarka - fotografka - moje buty - fryzjer, paznokcie - umówione - makijaż - lista gości - świadkowa - wódka - dekoratorka - kwiaciarka (ale bukiet jeszcze nie wybrany) Niestety lista rzeczy do załatwienia jest o wiele dłuższa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Carmen, Masz praktycznie wszystko załatwione, ja nie mam nawet polowy z tego a do czerwca, znacznie mniej czasu:( Do końca marca chcę załatwić wszytskie formalności kościelno- urzędowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×