Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

U nas nie ma tego problemu bo zarówno tesciowie jak i moi rodzice będą.I cała 4 nam bardzo pomaga w przygotowaniach.Mam super kontakt z tesciami i moi rodzice z moim M. tez . A co do ciebie to skoro twojego przyszlego meza rodzice bedą obydwoje to powinnac wybrac taka piosenke i dla mamy i dla taty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek001 ja mam też tylko brata ale świadkiem i tak bedzie moja przyjaciółka, od zawsze to wiedziałam. Z facetem to nigdy nic nie wiadomo. Mój narzeczony ma siostrę, ale bierze swego najlepszego kumpla i nikt nie ma żadnych pretensji. To ma byc ktoś na kim możemy polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tego samego zdania co Renix!! To jest twój najwazniejszy dzien i nikt nie ma prawa ci czegoś narzucać. A brat bedzie zadowolony bo bedzie mogl sie wybawic na luzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi się podoba ten 4 link ale nie wiem czy zespol mi to zagra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy macie jakieś ciekawe propozyjce?? jakies inne piosenki???? a na 1 taniec co wybralyscie??? i czy wasi chlopacy potrafią tanczyc?? I Ile wy macie lat ??? ja mam 22 a kazdy mi mowi ze tak mlodo za mąż i w ogole hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ypsilon18
My zdecydowaliśmy się na Czerwone Gitary - Słowo jedyne Ty :) Jeśli chodzi o pierwszy taniec :) Mam 21 lat, w związku mija Nam 5ty rok :) Mnie też wszyscy mówią, że jestem za młoda na małżeństwo, ale na co mam czekać? Jestem pewna w 10000% mojego M. a przecież ślub nie oznacza, że nagle zamknę się w domu, stanę się kurą domową, a moimi jedynymi rozrywkami staną się pranie, sprzątanie i gotowanie.. W sumie nic się nie zmieni, poza moim stanem cywilnym i nazwiskiem, więc nie rozumiem o co tyle szumu :) Często słyszę, że w tak młodym wieku stracę wolność - przecież ni przestanę podróżować, wychodzić na imprezy, a do tej pory będąc w związku i tak przecież nie mogłam i nie chciałam sobie pozwalać na flirty czy inne tego typu sprawy :) Więc co za różnica? Czasem mam wrażenie, że inni ludzie bardziej żałują mojego zamążpójścia w młodym wieku niż ja sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, jesli nie jestes pewna czy zespół zagra wybrana przz Ciebie piosenke to zawsze mozesz im podrzucic np. na płycie i po prostu puszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ja mam...no załóżmy 24 :P mój mąż jest 3 lata starszy...no i ślub wzieliśmy w październiku, ale to tak niespodziewanie bez pzygotowan...chyba ze 1,5 tyg. można zakwalifikowac jako wielkie przygotowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, nie nie...od marca zesżłego roku planowaliśmy slub i wesele na ten rok...tylko że po drodze stwierdziliśmy że kupimy mieszkanie, a do tego jak się okazało potrzebny nam był ślub...więc wzieliśmy cywilny :) ale mamy swoje mieszkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie cichy :) zrobiliśmy przyjęcie na 20 osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolekcja exclusive strona 6 pierwsza od lewej w 2 rzędzie nr 219 i model prestige- eclipse strona 4 rzad 1 i pierwsze od prawej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładne :) a 1,5 tyg. dlatego ze tyle minelo od decyzji do samego ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myslicie jak u nas pokaze im zdjecie to zrobia mi na zamowienie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka wszystko zależy od Jubilera ale wg mnie to mało prawdopodobne ponieważ jubilerzy mają już swoje gotowe modele i raczej z nich radzą coś wybrac. Ja bym Ci radziła wydrukowac zdjęcie obrączek i udac się na wycieczkę po salonach jubilerskich - a nóż znajdzie się bardzo podobny model albo nawet identyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt już chyba poruszyłyśmy każdy możliwy temat przez ten rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, na początku lutego minął rok od założenia tematu ;) A my nie obchodziłyśmy 1 urodzin hihih Muszę Wam się przyznac, że zapomniałam zrobic fotki tych prezentów dla rodziców, a już je głęboko upchnęłam w szafie aby nikt nie znalazł ;D Obiecuje, że w następnym tygodniu jak będę miała trochę więcej czasu to wyciągnę i specjalnie dla Was zrobię fotki :) Teraz ewentualnie mogę na pocztę wysłac zdjęcia moich butków, bo chyba nie pokazywałam... Dziękuję za rady w sprawie tego świadkowania, a Ja nadal nie wiem co zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakaś przyjaciółka, kolezanka? może kuzynka z którą masz bardzo dobry kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam już, że jest taka konkretna osoba przyjaciółka-koleżanka ale po prostu nie mogę się zdecydowac. Trochę się obawiam co do takiej osoby, że byc może kiedyś drogi się rozejdą i zostanę bez świadkowej ;D Co myślicie o tym /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...ale po co Ci za 10 lat świadkowa? :P też nie możesz tak zakładać...to powinna być osoba która ci pomoże w przygotowaniach i w czasie ślubu...a nie bedzie z Toba do końca życia, bo od tego to mąż będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no żartuje sobie. Nie wiem mila jakieś takie dziwnie przeświadczenie, że zawsze przyjdzie na rocznicę, złoży życzenia - przynajmniej u Nas tak jest - świadek zawsze pamięta o takich uroczystościach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ypsilon18
Jestem tu nowa, więc szczerze przyznaję, że ten temat jest pierwszym i ostatnim póki co, który przejrzałam ;) A co do świadkowej - ja poprosiłam swoją siostrę cioteczną, która jest dla mnie jak siostra rodzona i najlepsza przyjaciółka jednocześnie :) Ja mam brata, a u nas tak się utarło, że panna młoda wybiera dla sibie starszą (koniecznie kobietę) a pan młody swojego starszego :) I u nas starszym będzie przyjaciel rodziny :) Chociaż moj M. tez ma brata, to nie chciał go prosić o świadkowanie, bo uważa, że młody w ogóle nie rozumie jeszcze takiej roli, dla niego to tylko stanie za parą młodą w kościele i bezsensowne bieganie do księdza o papierek z bierzmowania. Ma 18 lat, a jest jeszcze takim typowym 'szczylem' z rozumu, więc z góry odpadł. Ehh a co do butów - ja nadal jestem w fazie poszukiwań i szczerze mówiąc pomału zaczynam się obawiać, czy w ogóle kiedyś jakieś mi podpasują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale takie święto jak rocznica ślubu to jest wasze święto i ważne żebyście wy o tym pamietali a nie swiadkowie za 10 lat... swiadek ma byc swiadkiem w czasie slubu...i zaswiadczyc o tym ze zlozyliscie przysiege malzenska, dzieki temu slub jest wazny...a dla naszej wygody wybiera sie osobe na ktora mozna zrzucic kilka obowiazkow a to jak beda wygladaly Twoje relacje ze swiadkiem za 20 lat to jest malo istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×