Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
ktoras slubuje 13.08.2011 roku ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie o to mi chodziło Uleczka :) My mamy 300 butelek, wiec myśle ze nie wszystkie bedziemy dekorować. Częśc zawieszkami a częsć takimi wstążeczkami http://allegro.pl/zawieszki-na-alkohol-butelki-wodke-weselna-slub-i1524003043.html wzór 7 i ta na samym dole :) Dziewczyny a w jakich kolorach będziecie mieli dekorację sali??? Ja też sie zastanawiam jak klatkę schodową udekorować... Mieszkam w bloku na parterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że toczek z woalką bardziej pasuje do upięcia czy koczku jednak nosi się go również do rozpuszczonych włosów także to kwestia gustu. Jeśli koniecznie wolisz do rozpuszczonych to tak zrób ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy przyjechac 7 maja na sale i ustalimy wtedy kolorystyke i dekoracje jakie chcemy a w kosciele chyba na bialo różowo, ale jeszcze nie wiem na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko w kolorach różowych ponieważ lubuje się w tym kolorze ;D i zawsze go lubiłam- zanim doda zaczęła go uwielbiać ;) to taki radosny kolor :) bukiecik ślubny tak samo będzie w tym kolorze ;D A powiedzcie mi jeszcze jedno, jakie wybraliście grawery wewnątrz obrączek ? Taka głupostka ale mnie ciekawi ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na obrączkach mamy imiona i date ślubu.wczoraj wybrałam wiązankę z białych storczyków i róż taką puszczoną.do ślubu zostało 1 miesiac i 13 dni.mój ubrany prawie cały brakuje tylko butów a ja mam buty pończochy i podiwązkę przymiarkę sukni(pierwszą) mam na początku maja mam nadzieje że bedzie juz cała gotowa do odbioru bo zostanie jakieś dwa tygodnie do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też mamy imiona i datę ślubu...a od przeszło pół roku idziemy do grawera żeby dorzucić jeszcze datę cywilnego...póki co to idzie nam to podobnie jak przygotowania do kościelnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila nie rozumiem. To nosicie obrączki z imionami i datą ślubu Kościelnego którego jeszcze nie było ?? ;p Bo napisałaś, że musicie dorobić datę ślubu cywilnego ?! My chcieliśmy trochę odstąpić od zwyczaju imiona i daty i zrobiliśmy sobie NA ZAWSZE WERONIKA, NA ZAWSZE MATEUSZ. Nic specjalnego ale zawsze inaczej niż wszyscy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano chyba że tak ;p mila jeśli Wam się nie chcę organizowac to ja mogę zostac waszym Weddin Planer ;D chyba mijam się z powołaniem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest tak, że nam się nie chce...bo chce się nawet bardzo, ale jak już pisałam są rzeczy ważne i ważniejsze, teraz przyszedł czas na te ważniejsze niż wesele. A po cywilnym zorganizowanym w te 1,5 tygodnia, to wiem że można szybko wszystko załatwić bez stresu przed samym ślubem. Dlatego nie przyjmujemy się tą organizacją bo wiemy po prostu, że ze wszystkim zdążymy :) Najważniejsze rzeczy ustalone są więc nie ma co się spinać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę pamiętać, jak nam się odechce to dam znać ;).....3 dni przed :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki Wesołego Alleluja :) Smacznego jajeczka i mokrego dyngusa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie pytanko. Naczytałam się w internecie, że jeśli w środku Zaproszenia napisane jest do kogo one jest to już na kopercie nie trzeba pisać nazwiska. I sama juz nie wiem, bo zawsze dostawałam ZAPROSZENIA na Ślub gdzie naziwsko było również napisane na kopercie- tak samo jak w środku Zaproszenia. Jak jest u Was i co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisałam na kopertach bo nawet wygodniej jak się bedzie rozwozilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na kopertach, nie musiałam za każdym razem wyciągać zaproszenia by sprawdzić które dla kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzik123
czesc Kobitki:) my mamy slub w czerwcu i wszystko jest szykowane na wariata... ale czasami mysle ze tak lepiej bo czlowiek nie ma za duzo czasu na myslenie... ;) ale zaproszenia juz mamy - sama robilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ludzik 123 którego dokładnie macie ślub?:) Co masz juz załatwione? Dziewczyny jak u Was z tortem tzn o której godzinie będzie u Was podawany? ja bym chciała po obiedzie, chwila odpoczynku trochę tańców i tort bo jak bylam ostatnio na weselu to podawali go ok 23 i prawie nikt go nie ruszył,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka, u nas do tortu jeszcze daleka droga...ale byłam jakiś czas temu na weselu gdzie tort wjechał zaraz praktycznie po obiedzie...i przyznam że jakoś to dziwnie było. Na innych weselach to tort własnie był ok. 23...i nawet bardziej efektownie wtedy wyglądał przy zgaszonym świetle. A tak wjechał ok. 19 (wesele zaczeło sie ok. 18), ludzie byli ledwo po obiedzie i wtedy praktycznie tez nic nie zeszlo. Dlatego mysle ze wlasnie taka optymalna godzina jest 22-23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyszłą sobotę jade na rozmowe z szefową sali i wtedy mamy to ustalic, i nie bardzo wiem, po obiedzie beda lody oprócz tego cały czas na stołach owoce, ciasta i słodycze i tort to może faktycznie za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek ja wypisywalam na kopertach tez nazwiska.. po pierwsze nie zagladam caly czas dla kogo zaproszenie, ale rowniez po zaproszeniach jakie ja na wesela dostawalam zobaczylam na kazde bylo na kopercie podpisane. co do tortu to tez mam problem o ktorej to zalatwic..chyba zostawie to cateringowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzik123
ślub mamy 24 czerwca - ze spraw formalnych zostaly nam ostatnie nauki przedmalzenskie no i spowiedzi przedslubne, sala zalatwiona, noclegi przemyslane, sukienki obejrzane - ostateczna decyzja w tym tygodniu (wypozyczam), obraczki zamowione, kosmetyczka zalatwiona, fryzjerka ma mi odpowiedziec w tym tygodniu, zaproszenia zrobione i to chyba na tyle ;) co do torta to trudno powiedziec... efektowniej jest faktycznie gdy juz ciemno a z drugiej strony tort po sporej ilosci alkoholu to porazka bo wiekszosc ludzi w takich okolicznosciach tego rodzaju slodkosci nie trawi... moze faktycznie po obiedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×