Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

nikusiaczek, patrzyłam na ta strone co mi podesłałaś z zaproszeniami...i nawet coś tam nam sie spodobało, ale oni mają termin realizacji 25 dni roboczych, a teraz swieta, poczatek maja...to chyba zaproszenia dostalibyśmy z poczatkiem czerwca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila ja zamawialam w decoriusie i tez maja podane 21 dni roboczych a ja po 8 dniach dostałam zaproszenia. wczoraj podpisalismy umowe na przewóz gosci:)okazało sie ze moj T juz wszystko wczesniej ustalil mamy dwa busy 18 i 20 osobowe a jutro jedziemy po obraczki:))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zadzwoniłam :) Pan policzył ile czasu zostało i powiedział że w takim razie się spręży i z początkiem maja będą gotowe i jeszcze dzisiaj wyśle próbkę zaproszenia, także jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, kurcze szalejecie ostatnio na tym forum, że nie nadążam czytać. mila gratuluje kluczy;) Co do autka to mój brat ma się tym zająć, czyli poprosić kogoś ze znajomych, aktualna opcja Audi A6, dla mnie szczerze to wszystko jedno bo z domku do kościółka to kwestia max 10 minut, a z kościółka to 5 minut piechotką i jak pogoda dopisze to przejdziemy się ten kawałeczek drogi, tym bardziej, że prowadzi ona przez park. No ale to się okaże. Dziewczyny a wybrałyście kolory wiązanek i z jakich kwiatów będą. Ja aktulnie jestem na etapie kandesek w połączeniu z różami. Wiem oklepane są róże, ale widziałam taki bukiet i jak narazie wpadł mi w oko, ale rozglądam się dalej. Jutro idziemy na wstępne rozeznanie w smokingach, ale takich jakby to określić garniturowatych. Takie połączenie jednego z drugim. No i nadal poluje na buty, ale co piękne to tak jak pisałam wcześniej obcas za duży.... jeszcze 2 miesiące mam na ich znalezienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała taki dłuższy bukiet może róze i kalie kolor biały i róż albo ze storczyków z takimi piórkami delikatnymi.Wiązanka długa ale taka delikatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chcę delokatną wiaązankę, około 5 róż i 3 kandeski wpelcione w środek, Aaa dziewczyny kupiliśmy niby smoking (niby bo to taki smoking o fasonie garnituru, jakoś tak Pani nam tłumaczyła) po świętach idziemy na przymiarkę, bo są małe poprawki krawieckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta 1 mi tez najbardziej się podoba a Moja mama jak zobaczyla tą 3 to powiedziala ze nie powinno się kali brać do bukietu bo one pogrzebowe... Sliczny ten twoj faworytt :)) Ja własnie gustuje w tych dłuższych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Jak na razie przy nim pozostanę, mam jeszcze czas, a jak wpdanie cos innego w oko to przeciez żadnen kłopot;) Wg mnie 3 z tych Twoich jest za blada, zleje się z suknią. Ja mam długa sukienkę i jestem wysoka, to nie moge mieć długiego bukietu bo optycznie jeszcze bardziej mnie wydłuży, ale podobaja mi się takie bukiciki co wybrałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o sam bukiet..to jak chodziłam za nim do cywilnego, to panie mówiły że spokojnie można zamówić go tydzien wczesniej :) optymalnie to tak 1,5 maks. do 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila ale w s-projekt podejrzewam, że robią zaproszenia ekspres. Wystarczyłoby się indywidualnie dogadac. A gdzie już załatwiłaś ? Ja bukiecik mniej więcej też mam wybrany ale do tego czasu może mi się to jeszcze zmienic w końcu zostały ponad 4 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie na stronie s-projekt pisze ze termin realizacji to 25 dni roboczych...ale już się dogadałam i Pan sie spręży do początku maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ślub 4 czerwca, ale siostry ;p jestem świadkową, świadkiem jest brat pana młodego, a ksiądz, który im ślubu udzieli to też brat pana młodego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a siostra czeka na suknię, wybrała tą http://www.sukniekiara.pl/firma,afrodyta/kolekcja,2011/juwenta/tylko, że ma w kolorze szampanowym coś między ekri a białym, a kryształy są jakby podszyte starym srebrem :) więc jest jeszcze ładniejsza niż ta na zdjęciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wybraliśmy do końca :P póki co tylko dzwoniłam, żeby się dowiedzieć czy można to przyśpieszyć i żeby wysłali mi jedno próbne :P margirit witamy :) suknia siostry bardzo ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz tak się opindalałaś z zaproszeniami i mówiłaś, że po co tak szybko a teraz wszystko szybko, szybko bo wszędzie trzeba czekać :PPP Dobrze, że ida na ręke klientom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo my sie opindalamy z tym weselem, bo są jednak rzeczy ważne i ważniejesze...zreszta jest duzo czasu jeszcze..teraz rozdamy zaproszenia i spokój do poczatku lipca ;) pozniej tylko zarezerwowoac hotel, kwiaty - 1 telefon, kościół-1 popołudnie, garniak,reszta zakupów,umówienie sie z rzeźnikiem i rezerwacja autokaru-1 dzien... nawet tydzień sie nie uzbiera ;) co do zaproszeń to i tak zaczniemy rozdawac je po pierwszym tygodniu maja, takze jest jeszcze sporo czasu na wybranie...takze luzik :) nie ma co sie spinac takimi duperelami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my jesteśmy na etapie : Kiedy kupimy garnitur ? ;p :) ale raczej z tym nie ma się co spinać, kiedyś zupełnie przypadkiem weszliśmy do salonu z garniturami no i pierwszy z wystawy był na M. idealny. także z tym nie będzie większego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jakis czas temu tez wzeszliśmy do jakiegos z garniakami, zeby zobaczyc czy cos ciekawego jest..babeczka, ktora tam pracowała sama stwierdziła ze nie ma cos sie spinac, bo nawet na przełomie maj/czerwiec beda wchodzic nowe modele slubne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiedziec ;D My się wtedy pytaliśmy czy mają jakieś garnitury w kolorze bardzo ciemnego granatu, a babka powiedziała, że takie nie są teraz na modzie - co mnie osobiście bardzo zdziwiło ponieważ przeglądając ślubne garnitury w internecie ciemno granatowych było chyba najwięcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×