Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Gość do nikusiaczek
12:16 nikusiaczek001 - ale pomyśl logicznie że to forum publiczne i każda osoba ma prawo swobodnie się wypowiadać na dany temat a jak ci to nie pasuje to załóż sobie temat na forum gdzie podaje się hasło i będziesz miała po "problemie" póki co to forum publiczne każdy wchodzi komentuje co mu się podoba a co nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nikusiaczek
hahać to możesz ale z siebie przecież ja piszę prawdę, to jest forum publiczne i każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie :) może ci się to podobać albo i nie ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila23
Proszę o pomoc. Jestem studentką psychologii. Muszę przeprowadzić pilotaż do badania. JEST TO CAŁKOWICIE ANONIMOWE. więcej inf i ankieta pod adresem: http://badania.webd.pl/swps/ Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobietki coś tu się cicho ostatnio robi ;) Był już temat podróży poślubnych?? :) Bo jestem ciekawa jak tam Wasze plany, a nie czytałam całego tematu od początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do podrozy to w naszym przypadku sa dwie opcje:dwa dni po slubie jechac gdzies w cieple kraje i wylegiwac sie na plazy, albo na tydz wybrac sie w polske np. po mazurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mężatki:) tak sobie zawsze chodze po tych forach i czytam sobie wasze posty i pomyślałam sobie dziś że może zaczne sobie z Wami rozmawiać. Wesele mam 17 września a jestem w proszku...;/ a jak tutaj czytam wpisy to wszystko zapięte na ostatni guzik...w sumie mam jeszcze troche czasu ale terz to tak szybko leci czas...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zwiazku ze sami płacimy za całe wesele z podróżą poślubną może być kiepsko, urlopy w pracy mamy zaplanowane na wrzesnien i może wtedy uda sie nam wyjechac chociaz na tydzien do jakiegos fajnego pensjonatu w górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :) My niestety mamy tylko 3 tygodnie urlopu zaplanowane na wesele. Więc z podrożą poślubną nici... W naszym wypadku urlop w Polsce to nie urlop. Wracamy zawsze jeszcze bardziej wykończeni bo kazdego trzeba odwiedzić zawsze coś pozałatwiać itp Obiecaliśmy sobie że w przyszłym roku polecimy gdzieś na tydzien w cieple kraje może w styczniu :)Choć myślę że i tak jak zwykle wylądujemy w Polsce bo tęsknota bierze góre:) co do Mazur ja w Polsce jestem z mazur :)) Pięknie jestt Polecam! Znalazłam też to: musicie zobaczyć same :) http://www.palacmargot.pl/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pałac piękny :) i ceny ludzkie jak na taki luksus :) My chcieliśmy jechać do Francji na tydzień zaraz po weselu, ale tak jak w przypadku Olki - tęsknota wzięła górę ;) Jeszcze mamy dużo czasu, ale ja jestem pewna - Mielno :D Kocham to miasto, od dziecka tam jeżdżę, a że wakacje będą się kręciły wokół ślubu to pojedziemy w ostatnim tygodniu sierpnia :) A że to Polska a nie żadna zagraniczna podróż to możemy balować tam nawet miesiąc ;) Ku wielkiej uciesze mojej mamy, bo dla niej to okazja, żeby miesiąc pobyć z moim dzieckiem bez mojego pouczania i wtrącania się :P Mielno, Gąski, Sarbinowo i moje ulubione disco "U babci Maliny" ahh gdybym mogła to już bym się spakowała :P Heh, dziwne uczucie, gdy wiem, że tym razem w Mielnie będzie inaczej niż do tej pory - w końcu pojadę tam już jako mężatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie:) tylko ze ja pracuje w hotelu i mam dosyc hoteli:) mi sie marzy tydz. w domku nad jeziorem, piekna pogoda,lodka i poranne wstawanie na rybki:) rok temu moj N namowil mnie na rybki i od tej pory to nasza wspolna pasja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My planowaliśmy wyjechać do Paryża bądź jakiegoś ciepłego kraju ale niestety u mojego narzeczonego ciężko z wolnym akurat we wrześniu także postanowiliśmy wyjechać do Zakopanego na tydzień, pensjonat mamy wybrany blisko Krupowek :) a wakacje za granicą może później :) Wiosna hehe Ja też lubie zabawy u babci Maliny :) Prawdopodobnie ją też odwiedzimy ale w wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna u nas jest taka sytuacja że mieszkamy obecnie za granicą a w Polsce jesteśmy 2 razy w roku ,więc wole lecieć do Polski do rodziców i w ogóle... :) Chociaż powiem wam szczerze ze za cene pobytu w Polsce moglibyśmy 2 tygodnie spędzić na karaibach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chyba bede miala pare miesiecy po slubie wolnego, poniewaz mam miec operacje wyciecia tarczycy i mam nadzieje , ze bedzie to mozliwe , aby ona odbyla sie dopiero po slubie bo jak bedzie przed to bede musiala wymyslec cos aby zaslonic blizne na szyji, a tego sie dowiem dopiero za 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ja to rozumiem, uwierz - moja mama mieszka 100 km ode mnie, a i tak wizyty w każdy weekend to dla mnie mało ;p nie wytrzymałabym bez Mamuni dłużej :P Nikusiaczek - jakbyście znali termin pobytu w okolicach Sarbinowa to daj znać :P Najwyżej zrobimy sobie podróż przedślubną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ok :) Jak wybieramy się nad Polskie morze to przeważnie jest to Sarbinowo( wolimy takie mniejsze miesca), czasem Kołobrzeg :) Więc może uda Nam się zobaczyć :))) Wy macie Ślub tydzień przed Nami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka to w waszym wypadku faktycznie ciężko wyjechać gdzieś dalej - nie do Polski :) A Wy mieszkacie za granicą bo tam pracujecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my zakochaliśmy sie w Bieszczadach...i chyba tam wylądujemy, pewnie w drodze powrotnej zahaczymy o Zakopane i Kraków również będzie problem z urlopami...i chyba wyjedziemy dopiero na początku października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mozemy poleciec gdzie indziej ale zawsze wolimy jednak Polske mimo ze nie odpoczniemy :) NIkusiaczek mieszkamy i pracujemy tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my tez placimy sami za cale wesele... a tu jeszcze o dzidziusia sie chcemy postarac wiec pieniadze sa potrzebne...pozatym D ma ciezko z urlopem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może :D W każdym razie wiem, że czasem można się nawet rok starać i nici :) a zanam i taką pare której udało się w noc poślubną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas nocy poślubnej na pewno nie bedzie :D bo w końcu na nastepny dzien poprawiny, to pewnie bedziemy mysleli tylko o tym zeby sie przespać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od maja zaczynamy :) i mam nadzieje ze "dla chcacego nic trudnego" bo w tym przypadku raczej lubi byc na odwrot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×