Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

jejku ja nawet o takich błahostkach nie myślę :P ale są postępy...pomiędzy bieganiem za kafelkami i meblami udało umówić się już z fotografem co do podziękowań dla rodziców, pozbieraliśmy wszystkie materiały i w tym tygodniu mamy się spotkać :) w końcu, bo już te podziękowania zaczęły mnie męczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotograf będzie robił fotoksiążki ze zdjeciami od ślubów rodziców, poprzez nasze kiedy byliśmy mali, pożniej nasze wspólne...kończąc na zdjęciach ze ślubu cywilnego :) wydaje mi się że rodzicom powinno się spodobać, zwłszcza że te fotoksiazki które robi nasz fotograf to formatem przypominają encyklopedię, są ładnie oprawione...no i same kartki są grubości prawie jak karton...także pamiątka powinna być na długie lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, bardzo fajny pomysł. Na pewno Im się spodoba :) U nas niestety pomysłu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7 my będziemy mieli fotoksiązkę ze ślubu i muszę przyznać że to bardzo dobre rozwiązanie. Sam fotgraf twerdził, że sa bardziej wytrzymałe niz zwykły album na zdjęcia, no ale wiadomo są też droższe. Nasza to koszt jakieś 1800 zł plus dopłacamy 200 zł i mamy pomniejszone książki dla rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejżewam, że z tych fotoksiążek na podziękowanie rodzice będa bardzo zadowolonie i co najlepsze - nie tylko rodzice ale nawet goście :) każdy bez wątpienia będzie chciał zobaczyć co to takiego :) także świetny pomysł !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po slubie fotograf tez będzie robił jeszcze fotoksiążki ze zdjęciami z wesela i ślubu kościelnego...a te teraz, od ich ślubów poprzez nasze zdjecia kiedy byliśmy mali to będzie taki prezent od nas...jeszcze z tekstem na pierwszej stronie, także myślę...że do tego jeszcze tylko kwiaty (bo niestety same książki sporo kosztują) no i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1988R
A my z podziekowan zrezygnowaliśmy zn. Moj zrezygnował bo stwierdził ze bedzie mi ciezko na sercu tzn.bo moi rodzice nie żyją ojciec od 10lat a mama zaledwie od 3 i ciagle mnie to boli i zrozumiał ze bym pol wesela rozpaczala :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila właśnie chodziło mi o te Wasze foto książki na podziękowanie. Wszyscy na pewno będą zainteresowani ;D A co do tych kwiatków to myslę, że w zupełności wystarczą tylko one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila super pomysł na podziękowania taka fotoksiążka pokoleniowa;) nikusiaczek czy ja dobrze zrozumiałam, że Wasza fotoksiązka 1800zł czy to fotograf plus fotoksiążka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia miały jeszcze dalej sięgać...do dziadków, ale niestety nie mamy wszystkich zdjęć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila 7 i tak będzie super;) moja najdłuższa fotoksiązka jest tylko z 3 lat była prezentem na naszą kolejną rocznice bycia razem taka od poznania do rocznicy, i mojemu zakeciła sie łęzka, ale kiedyś na jakies 10 lecie naszego małżeństwa zrobie ponownie coś podobnego;) Troche odbiegnę od tematu ale ja trzyma zdjęcia chrzesnika od urodzenia i segreguję datami, bo na 18 a to dopiero za 8 lat zamierzam też mu taką fotoksiążkę sprawić, uważam, że to bardzo osobisty prezent dany od serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renix wstępnie umawialiśmy się tak : duża i gruba foto książka która zamieści około 120 fotek plus fotki na płycie plus jedno nasze duże zdjęcie w formacie A4 to koszt 1800 zł, dopłacamy 200 zł i mamy dwie identyczne tylko pomniejszone foto książki dla rodziców. Na to się zgodziliśmy więc przystaliśmy na 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest cały koszt który podał nam fotograf który ma byc na weselu do godziny 1. Mam nadzieje, że przy takiej cenie zostaniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek już rozumiem, cena ok;) i te ksiażki dla rodziców tez extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej będą mieli trwałą pamiątkę z wesela, bo czasem tak się mówi, że wywołamy fotki a i tak później nic z tego nie wychodzi ;D albo dostaną kilka zdjęc z sesji i to jest na tyle. Na początki chcieliśmy zwykły album ale fotograf przekonał nas do foto książki właśnie tym, że dopłacając tylko 200 zł dostaniemy książki dla rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja, jak pisałam na poczatku jestem zwolenniczką praktycznych prezentów...i wiem, że rodzicom nie spodobałaby się jakaś kolejna durnostójka albo kurzołapka...pewnie postałoby z miesiąc i gdzies by upchali ową rzecz... wybralismy te fotoksiążki, bo po prostu już nam nic nie przychodzi do głowy co można byłoby wręczyć rodzicom co byłoby i praktyczne i efektowne...a jesli chcemy je zrobić to powinniśmy teraz, bo fotograf stwierdził że dobrze by było jak najszybciej bo zaczyna się okres weselny i może mieć sporo pracy...cały czas przewija się jeszcze opcja wycieczki, ale obawiam się że nie będzie nas na to niestety stać aa..i goscie raczej nie beda mieli okazji zobaczyc tych albumów, bo chyba wreczymy je po błogosławieństwie, nie podoba mnie się wręczanie prezentów na weselu i robienie tego przy gościach...choć oczywiście każdy robi tak jak uważa za słuszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam straszny problem z tymi podziękowaniami, kompletnie nie mam pomysłu. Strasznie nie podobaja mi sie te figurki i inne gadżety, myslałam o koszach wypełnionych słodyczami i dobrym winkiem co o tym sądzicie. My jeszcze chcemy podziekowac babciom mojego T i mojemu dziadkowi , bo sa dla nas bardzo wazni i duzo im zawdzieczamy dla nich bym chciała mniejsze kosze ze słodkosciammi lub kwiaty w koszykach co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że te kosze to też dobry pomysł...sami braliśmy je pod uwagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jeszcze jest to forum ... ;) ja juz dwa miechy po slubie :D (jutro 5-ego) tak Was czytam i szczerze strasznie zwracacie uwage na pierdoly... czy rekawiczki cale czy odkryte,jakie prezenty,jakie bolerka itp... w tym szczególnym dniu nikt na to nie zwroci uwagi,bo niezaleznie od tego w co i jak bedziecie ubrane i tak kazda bedzie wygladac pieknie i wyjatkowo !! a dla rodzicow najwiekszym prezentem jest Wasze szczescie ;) jezeli okazujecie to sobie szczerze nic wiecej im niepotrzeba!! wiecej luzu dziewczyny !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bedziemy miec albumy tradycyjne.. ale sami je robimy ;) zdjecia od naszych narodzin do slubu... potem dolaczymy slubne.. i jeszcze zostanie miejsce na nasze dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacieszka po to ten temat został założony aby dzielic się właśnie taki głupostkami, sprawami mało ważnymi. Bo jeżeli jest okazja to czemu nie zapytac? A to co napisałaś - My to wszystko wiemy i to bardzo dobrze. Nie jest najważniejsza cała ta otoczka tylko sakrament ale każdej z Nas marzy się najpiękniejszy ślub dlatego czasem warto zapytac o opinie innych co myślą na dany temat, kto pyta nie błądzi - nawet jeśli jest to największa głupostka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1988r
Miła7 masz w 100% racje popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj wymyśliłam kupimy dla mam srebrne naszyjniki i do tego po bukiecie kwiatów a dla dziadków skrzynki na wino ( z winem w śrdku) grawerowane i do tego po bukiecie. Dzis o 19 mamy spisanie protokołu a jutro pierwsza przymiarka sukini:)))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka no to wyobrażam sobie że przymiarki nie możesz się doczekac :) przepraszam pominęłam twoje pytanie. Ja sama na początku myślałam o koszach, ale teraz już mamy coś innego ;) A te łańcuszki dla mam to jakie, z jakimś specjalnym wisiorkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka jak bedziesz mogla to napisz o co pytal w protokole z góry dzięki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, jak nie dam rady dzisiaj- kazał nam zarezerwowac godzine to jutro rano dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! jestem tutaj nowa ale spodobał mi temat wiec postanowilam sie przylaczyc. ja slub mam 9.07 juz sporo rzeczy mam zaltwionych i wczoraj bylam na przymarce sukni slubnej pozostaje ja skrocic i gotowa. Oto mija sukiena http://www.slubnysalon.com/index.php?option=com_ponygallery&func=watermark&id=154&orig=0&Itemid=35 to zdjecie ejst kiepskiej jakosci ale poki co nie mam innego. Wczoraj ustalilam tez menu weslne. Ale faktycznie jest tego bardzo duzo i tez powoli sie glupie, dlatego zrobilam spis co mam a co musze zalatwic tak jest o wiele prosciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! jestem tutaj nowa ale bardzo mi sie spodobal ten temat, bo sama jestem na etapie przygotowan do slubu wesele mam 9.07 takze jeszcze tylko 2 miesiace wczoraj bylam an przymiarce sukni slubne,pozostaje ja skrocic i juz gotowa, tak wyglada http://www.slubnysalon.com/index.php?option=com_ponygallery&func=watermark&id=154&orig=0&Itemid=35 to zdjecie jest troche kiepskiej jakosci ale narazie nie mam innego. wczoraj ustalilam tem menu bo ja na weselu bede miec kucharza. faktycznie jest tego bardzo duzo,mozna poglubic sie w tych wszystkich zalatwieniach dlatego ja zrobilam lsite co mam zrobie i co musze jeszcze zrobic tak jest o wiele prosciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×