Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Prinzesska nie moge za chiny.Ta sama sukienka jest w Madonnie Warszawa kolekca tez White One nr.6209 moze tak sie uda.A jak nie to jutro sprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulka,masz racje to Warszawa i dlatego takie ceny.Ja za osobe place 220 zl.Ale wodeczke i wszystkie trunki musimy kupic sami bo wodka nam nie podeszla a my chcemy pana Tadeusza.Wesele bede miala w pieknej restauracji gdzie na sale wjezdza sie samochodem.Otwieraja sie szklane dzrzwi i tak witaja nas goscie.Do tego mamy pieknuy ogrod mniejsza sale rozana.Musielismy wziac lokal z hotelem bo duzo gosci bedzie wlasnie Z Londynu.A czy tez masz moze w cenie jakiegos barmana,stol szwedzki i wiejski do wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana musi.jak wpiszwsz romantica bydgoszcz wyskoczy kolekcje potem po kolei sa one wszystkie i wtedy poszukasz.No nie wiem dlaczego ech.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sprobuj,MADONNA WARSZAWA ta sama kolekcja i nr.Kurcze bo ja taka ciemnota jestem i tych linkow nie potrafie zrobic niestety.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia a Ty gdzie masz wesele jak mogę wiedzieć?? Wiejski stół będe musiała dodatkowo opłacić kosz około 800 zł. Będe rownież mieć fontannę z czekoladą. A u Ciebie jak to wygląda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele mam w Mogilnie kolo Inowroclawia.Restauracja ta nie ma zadnych zdjec w int.[szkoda bo nie mozna ogladnac]Sala jest nowiutka otwarcie bylo rok temu .Fontanne tez bede miala za stol szwedzki place 750zl.zblizony koszt do twojego.A ciasta mam od SOWY podobno najlepsze zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia....swiat jest maly...moi rodzice mieszkaja pod Biskupinem i znam dobrze te strony. Bede z reszta niedlugo bede tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRINZESSKA,dziekuje........Ja musialam juz sie zdecydowac bo mieszkam w Londynie i jestem sporadycznie w Polsce.W kwietniu przymiarka z butami i potem tydzien przed weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,a jak z uczesaniem? macie juz jakies pomysly?Upiete wlosy czy moze rozpuszczone? a welony? jakie? bo ja jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad tym sie jeszcze nie zastanawialam az tak. Mam dlugie wlosy i chce upiac je z tylu w lekkich lokach plus delikatny diadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska,ja tez mam dlugie wlosy i wlasnie takie lekkie upiecie podoba mi sie najbardziej.W kwietniu mam probne uczesanie i makijaz,zobaczymy co z tego bedzie.Mam wybrane 2 salony w Inowroclawiu maja renome,ale zobaczymy.A jakim autkiem jedziesz do kosciola i potem na sale?Masz juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfa Romeo z 1934 roku.Mozna ogladnac jest pare fotek.Trzeba wpisac Auta do slubu Inowroclaw i wyskocza wszystkie autka moje jest chyba na koncu zloto-biale Retrolimuzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska dziekuje.Juz nie moge sie doczekac jestem cala w skowronkach.W Lutym zaczynamy chodzic do szkoly tanca ,bo moj kochany ani w prawo ani w lewo.No i ten pierwszy taniec nie mam pojecia,ale cos nam uloza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRINZESSKA,o najwazniejsze Ciebie nie zapytalam.Jaka chcesz sukienke ? mozesz cos nakreslic.Doczytalam ze mieszkasz w Niemczech i tam masz wesele i sukienke pewnie tez tam kupisz.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam wybranej sukienki... Zastanawiam sie nad odwazna wersja extrawagancka krotka z przodu. Reszte pomyslow zobacz wkleilam linki pare postow wyzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×