Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

prinzesska -ja jestem ciakawa jak wygladacie hehe wiemy o sobie o naszych tesciach duzo a niewiemy jak wygladamy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ula- powiedz mi czy to tylko jeden dzień wesele macie? i ile osób? i skąd jesteś? menu takie normalne- ja dla porównania obiad mam ten sam a potem: filet drobiowy z sosem pekińską i ryżem, strogonow i kotlet mielony z ziemniakami, kapustą i barszczem...to jest 1 dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my obydwoje mamy spore rodziny.pozatyn u nas jest zwyczaj ze robi sie duze wesela.mam do zaproszenia ok 180 ale mysle ze bedzie ok 160 aczkolwiek mam liste rezerwowa jeszcze wic mam kogo doprosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na weselu nie będzie żadnych podziękowań dla rodziców bo to wiochą zalatuje po cholerę taka szopkę odwalać ? My podziękujemy naszym rodzicom uroczystą kolacją na którą ich zaprosimy ... bedzie luźno miło i bez zbędnej tandety tych wszystkich wiejskich przyśpiewek typu cudownych rodziców mam ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres- JAk narazie to nic o czym piszemy Ci sie nie podoba i uważasz to za wiejskie i tandetne wiec może ODCZEP sie od naszego forum !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka nie przejmuj się Regresem, chce się wypowiedziec niech się wypowiada, a my nie musimy przejmować się jego/jej opinią, ważne że to co robimy to nam się podoba. U mnie podziekowań rodziców nie będzie, bo mój nie ma, a ja mam tylko mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpie gdy ktos w taki sposób krytykuje innych!!! Renixxx u nas tylko Mamy będą,ale wręczymy im te kosze i po bukiecie kwiatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nikogo nie krytykuje :) wyrażam tylko i wyłacznie swoja opinię na dany temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny..uff..parę godzin mnie tylko nie było a tu tyle nowych wątków się pojawiło..Jeśli chodzi o przebranie to ja tez nie będę się przebierała,będę balować mojej sukni - której nie mam, baa...pomysłu nawet nie mam..:-))Ale na pewno jej nie zdejmę:-) Co do zespołu to właśnie mamy go na gębę..więc będziemy jechali zapłacić zadatek i podpisać umowę.Koszt to 3200tys. za wesele.Na poprawinach będzie dj. - 600 zł. Co do 1 tańca to tez nie wiem, ale ost. rozmawialiśmy z narzeczonym i podtrzymamy chyba klimat wesela i będzie to muzyka do walca - ale to się może zmienić:-))) Ja będę miała "wieśniackie podziekowania dla rodziców, z wieśniacką piosenką:-)"A co do prezentu się zastanowimy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopkę odpierdalacie
tępe strzały i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge otworzyc z tel. U nas na dzien przed slubem jest polterabend, tzn przychodza goscie tluka szklo na szczescie mlodych i pija wodke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY,jesli pozwolicie to sie przylacze.Slub moj 2 lipca,mam juz sukienke wybrana taka wymarzona,piekny samochod i cala reszte...........musze jeszcze dopiac pare spraw na ostatni guzik i tylko o pogode musze sie do Pana Boga wymodlic.Pozdrawiam edzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRINZESKA 27,mailowo nie przesle bo mam problemy z kom,ale podaje stronke tak ja widac w calej okazalosci..........Romantica Bydgoszcz......kolekcja White One nr.sukienki 6209.Prosze o komentarze he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Z tego co widzę to nie macie aż tak drogo za osobę i to jest duży plus. Ja niestety płacę 280 zł/os. ale juz w tej cenie jest wszystko 5 dan gorących, 8 przekąsek zimnych, 7 sałatek, 7 ciast, do tego tort, cola, fanta, tonic, woda min, 4 rodzaje soków i napoje gorące do tego wino białe i czerwone, wódka wyborowa i piwo beczkowe. Drogo jest bo Warszawie ceny są nie zaciekawe - też na pewno taniej jest ale tam gdzie robie wesele podobała mi sie sala. teraz się zdenerwowałam do sale mamy w hotelu i z tej sali było wyjscie na duży ogród a oni wybudowali na tym ogrodzie inną sale o niczym nas nie powiadomili i teraz we wtorek idę z kierownikiem się kłócić- jakiś lepiej nich rabat dają. Jutro i pojutrze idę na targi ślubne - może coś znajdę ciekawego- jakieś zaproszenia itp. Wesela nie mam dużego bo na około 90 osób. Piękne te piosenki dla rodziców ;) Dziewczyny a wiecie juz na która godzinę macie ślub w kościele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×