Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Za dużo tego wszystkiego żeby czytać cały topik więc nie jestem we wszystkim zorientowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.87
Hej dziewczyny my z moim mamy termin slubu na 06.08 . Suknie wyporzyczam , ale jest piekna z cekinami,tren 0.5m z wzorami i do tego welon hiszpanski , ktory jest dluzszy od trenu sukni. Suknia ma ksztalt cos podobnego do "syrenki", a ceny to:wyporzyczenie sukni-1600, kaucja 300,welon wyporzyczenie 300,bizuteria 200,bolerko w cenie sukni, buty 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.87
co do obraczek to chce plaskie z bialym zlotem i zoltym..chcemy je zrobic ze swojego zlota i dowiedzialam sie ze koszt bedzie za pare ok 500zl..jeszcze nie wiemy ile wodki..slyszelismy ze powinno sie liczyc 0.5l/na osobe i napewno to bedzie bols bo duzo z naszych gosci tylko ta pija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.87
chyba, ktos nam tu zazdrosci...hehehehehhehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.87
no wreszcie usuneli od zazdrosnicy komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.87
dziewczyny a co do zaproszen to same bedziecie wypisywac czy zamawiacie juz gotowe (z wypisanie imion i nazwisk)?? zostaly nam 4 miesiace a ja nie wiem co powinnam teraz zalatwic:/ mam sale z poczestunkiem zalatwione, przystrojenie,kamerzysta,fotograf,suknia, teraz zaproszenia i co dalej??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Frycia ja te\ cie ciesze ze usuneli ludzie maja naprawde zawirowania umysłowe powinni blokować ip w takim przypadku a nie bezkarnie pisza i obrazaja ... Nie wiem jak z ciastem u ciebie... Bo nam osobno kucharka piecze bierze 2000 z tortem i tez juz mamy zamówione. My liczymy 1l wódki na głowe nie wazne czy dziecko czy dorosły. Ale u nasjest jeszcze tłuczenie butelek i bramy wiec tej wodki wiecej poojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikusiaczek ale ci się Topik rozrósł :) mam nadzieje ze do końca się utrzyma :) a planujeciie podróz poślubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ile trwa załatwienie tego papierka z USC ??? bo my jak przylatujemy 2 tyg przed weselem dopiero bedziemy pisac protokół. Nie wiem jak dlugo się czeka w Usc czy to od ręki mozna zalatwic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest dobry pomysł a jestem pewna że dojdziecie do porozumienia. On bedzie zadowolony bo nie będzie miał żadnych obowiązków, a wiesz przyjaciolka to przyjaciolka. Zawsze cię odstresuje.POda chusteczki kiedy brak. My mamy idealnych świadków. Po za tym wiesz oni beda ciagle w biegu. Bo donoszą alkohol na stoły napoje itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.87
mam bląd włosy jestem fankom agi frykowskiej kocham jom a mój nażyczony wziąnł mnie spod latarni i jedyny mój cel w życiu to ślub na każdom mowie że jest zazdrosna bo jestem taka fajniutka i głupitótka ajjjć tipsy w górę laski !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, papier z USC powinniście załatwić od ręki...tylko trzeba pamiętać że on ma ważnosć 3 miesiące...ale skoro załatwiacie go 2 tyg przed ślubem to nie powinno być problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne my zamawialiśmy z allegro i sami wypisywaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7 nie zwracaj uwagi im wladnie o to chodzi nie ma co dawać się prowokować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, ale mi generalnie wisi co oni piszą...skoro twierdza ze tylko paplamy o slubie to jakie ich zycie musi byc nudne skoro siedza tu i sledza kazdy wpis? Skoro my nie potrafimy rozmawiac o niczym innym jak o przygotowaniach, to wcale sie tak od nas nie różnia :D wyjatkowo teraz napisałam, bo jestem już troche na kafe...i pierwszy raz ktoś się pode mnie podszył :D Dziękuje, tyle na to czekałam że aż chyba zapisze to w swoim dzienniczku przygotowań ślubnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na pierwszy taniec mamy kilka opcji...ale to kiedys wybierzemy, bo cos nie mozemy sie zdecydowac. A co do podkładu, to ja juz pisałam że jeszcze nie widziałam sie z kamerzysta...zadzwonie do niego za jakis czas to jakos ustalimy. Choc ogladajac jego wczesniejsze nagrania gdzie sam wybierał melodie zauwazyłam ze ma rzeczywiscie dobry gust, przynajmniej podobny do mojego :) Mozliwe, że zdamy sie całkowicie na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ypsilon18
Kurcze nie nadążam za Wami :) Nasi rodzice nic nie mówią w temacie świadków - nie ma jakiejś tradycji czy broń Boże obowiązku, żeby brać rodzeństwo :) Ważne, żebym ja wybrała kobietę, a mój M. mężczyznę i tyle :) Poza tym u nas jest taki zwyczaj, że starsi organizują wieczory panieński i kawalerski przed ślubem, więc też musieliśmy patrzeć na to, żeby wybrane przez nas osoby nie musiały brać kredytu czy umierać z głodu rzez te wieczory ;) Poza tym hmm tak czytam o szczegółach, my zdecydowaliśmy, że kupimy 0,5l na osobę dorosłą, a poza tym kilka skrzynek wódki więcej, mamy wesele na wsi, więc bez zastaw się nie obejdzie :D No i oczepiny czy ten zwyczaj z wykupowaniem panny młodej, to trzeba mieć troszkę tej wódki na zapas :) Ja upatrzyłam sobie wymarzoną suknię w którymś z luksusowych salonów, przymierzyłam - idealna :D Ale nie dam przecież 12 000 zł za suknię na jedną noc.. Więc wzięłam foto tej sukni i właśnie mi się szyje - będzie typowo IDENTYCZNA tyle że zapłacę za nią 1500 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my mamy 250 butelek 0,5 na 160 osob...ale my mamy poprawiny, i poprawiny poprawin... a co za kiecke wybrałaś że aż tyle kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ypsilon18
Aha, frycia.87 - Nam też zostały 4 miesiące, mamy ślub 14.08. i w sumie już wszystko załatwione :) najważniejsze kościół i wynajęliśmy pałacyk na wesele, poza tym kamera, fotograf, zespół, kucharka, kelnerki, masarz też już zaklepane i zaliczki powpłacane :) Obrączki mamy już wybrane, ale to za wcześnie jeszcze, żeby kupować. Zaproszenia będziemy mieć gotowe, do uzupełnienia będzie tylko imię i nazwisko, miejsce, godzina i takie tam :) Ciasta będziemy zamawiać w cukierni mojej ciotki, tylko serniki moja babcia wzięła na siebie, bo są ciężkie i ponoć nie opłaca się kupować ;) Suknia się szyje, dodatki będę pewnie kupować gdzieś w lipcu, ubranie młodego to nawet tydzień przed ślubem można kupić, mój M. nie jest jakoś specjalnie wybredny - czy kupić garnitur gładki czy w prążki, czarny czy grafitowy - znając życie kupi pierwszy na który padnie mu wzrok w sklepie ;) Nie wiem, zapomniałam jeszcze o czymś, co trzeba załatwić?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ypsilon18
Mila7, tyle to ona kosztowała w salonie - tak naprawdę nawet nie powtórzę Ci jego nazwy, weszłam z mamą do pierwszego lepszego w centrum Wrocławia i ceny mnie przeraziły - poniżej 8 000 zł nie było żadnej. Jeszcze jak oglądałam którąś, bodajże właśnie 8 tys. z haczykiem kosztowała, to mi kobitka mówi, że w drugiej części salonu są lepsze, bo te z tych "tańszych" to zeszłoroczna kolekcja.. Na szczęście już z góry wiedziałam, że szukam tylko wzoru, który mi potem identyczny krawcowa uszyje, więc tak naprawdę mogłam przeglądać nawet suknie M. Zienia :P Ja jestem raczej z tych co nie wyrzucają pieniędzy w błoto, a dla mnie kupienie sukni na jedną, góra dwie noce za kilkanaście tysięcy to jest właśnie wyrzucenie kasy w błoto.. Mnie nawet te 1500 co wydam za uszycie mrozi, ale taniej już nie da rady ;) Bo kurcze 1500 zł to moja miesięczna wypłata jak na razie i muszę to wydać na suknię na jedną noc :| Ale co zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na 160 os kupilismy 300 butelek 0,5 di tego jeszcze dojdzie piwko winko i szampan nie wiem ile tego szampana ... jeden rozlewa się na 10 osób jakos tak chyba a no i 5 l bimbru bedzie do wiejskiej chaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie z tym szampanem to tak słyszałam że idzie 1 na jakies 10-12 osób, wiec mysle ze w naszym wypadku wystarcze te 16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerazaja mnie te ceny ,,, za samą wódke nam wyszlo ok 6,500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7 ładne zaproszenia ;) Olka juz poruszałyśmy temat pierwszych piosenek dlatego tak chętnie nie odpowiadamy na te pytania ;) Ja od siebie mogę napisac, że my będziemy mieli piosenkę Natalii Kukulskiej i Andrzeja Piasecznego - Jesteś blisko mnie. ypsilon18 całkowicie popieram - w duużych miastach ceny w salonach sięgają takich ogromnych kwot, dlatego bardziej opłaca się szycie takiej sukienki. A co do alkoholu my mamy 80 butelek litrowych wódki, a wesele jest na 70 osób plus poprawiny. Do tego mamy wino , o ile się nie mylę 10 butelek litrowych białego i czerwonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×