Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Gość ypsilon18 dobrze
:) nie gniewasz sie juz na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak propo :) wesele 3 września 2011 jest w okresie letnim ale już nie wakacyjnym! piszę w ramach wyjaśnienia bo ktoś z Was tak napisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita:-)
WITAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY :-) MÓJ ŚLUB BĘDZIE 3 WRZESIEŃ .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napisałam o wakacyjnym...bo u mnie rodzina wyjeżdża właśnie na poczatku wrzesnia...zreszta sama wole ten miesiac na wyjazdy...i przestawiłam się troche bo dla mnie wakacje trwają od czerwca do października :) a co do tego jakie zaproszenia, hmmm...gdybym to ja jeszcze wiedziała :D tak zupełnie serio, to łatwiej było mi wybrac kiecke niż to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita:-)
A JA JESTEM JESZCZE NA ETAPIE SZUKANIA KIECKI I ZAPROSZEŃ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że następna z 3 września :) Ta data jest jakaś przyciągająca ;) Aha, dziewczyny czy na tym forum da się wklejać zdjęcia czy coś takiego? Bo chciałam Wam się kiecką pochwalić a nie wiem czy się da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co do rezerwacji hoteli to mozecie juz teraz wstepnie zarezerwowac miejsca amiesiac wczesniej potwierdzic juz pewne miejsca i dac zaliczke..pracuje w hotelu i wiem cos na ten temat , lepiej nie czekajcie do maja z rezerwacja bo jesli chodzi o wesela to u mnie rezerwuja pol roku wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila7 wcześnie rozwozisz zaproszenia, ja mam 27.08 i dopiero zamierzam w czerwcu zacząć rozwozić, zresztą znajomi i tak już o wszystkim wiedzą, więc zaproszenie jest tylko pro formą. A co do napojów to podpytałam koleżanki co ślub miały w wakacje, i około 4 litrów trzeba liczyć na głowę. U nich wyglądało to tak : z napoi gazowanych 60% to Cola, po 20% sprite i fanta. Z soków ok 70% soki pomarańczowe, reszta to grapefruit i czarna porzeczka, jabłko(ale to wg uznania) no i woda gazowana i niegazowana. Wszystko w buutelkach albo kartonikach litrowych , aby wygodniej się nalewało. Chyba, że ktoś przelewa soki lub wodę w dzbanek, to może kupić większe kartony, ja np w dzbankach będę mieć tylko wodę niegazowaną z miętą z cytrynką także kupię duże baniaki wody niegazowanej. Aha i średnio to wychodzi około 3-4 litrów picia na osobę. Im wcześniej wesele i pora roku letnia, tym więcej liczy się napoi. Ja 4l/os liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.voila.pl/148/64hnx/?1 Dzięki za link :D No - to jest moje cudo :D Gusta są różne, także może Wam się nie podobać, ale mnie oczarowała jak tylko znalazłam ją w tym salonie we Wrocławiu :) Poza tym ja mogę mieć tylko ten typ "syrena", bo przez moją szkieletowatość wrodzoną w innych wyglądam po prostu jak debil - chudy jak patyk tułów, ręce, buzia, szyja, a szeroki bardziej lub mniej dół - widząc się w lustrze w salonach pękałam ze śmiechu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładna :) ja sama wole ten typ syrenki...i taka tez mam ale u mnie to rozkloszowanie na dole zaczyna sie znacznie nizej...no i moja jest głównie z koronki i tiulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) chociaz na zdjeciu ten dol wyglada troche odpychajaco, to na zywo jest przecudna! zdjecie w ogole nie oddaje jej uroku :) do mojego slubu jeszcze ho ho i jeszcze troche (chociaz pamietam jakby to bylo wczoraj jak mowilismy eee tam do slubu jeszcze rok a tu juz 4 miesiace zostaly::)) to na pewno sie pochwale jakimis zdjeciami :) a wy moze macie jakies swoje foto wlasnych sukienek? z checia popodziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka śliczna:) napewno bedziesz pięknie wyglądać:) co do napojów to naprawdę aż tyle potrzeba? jaliczelam maksymalnie 2 litry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju nad napojami jeszcze nawet sie nie zastanawiałam...przypuszczam że załatwimy to w ostatnim tygodniu, bo tydzien przed dopiero mamy spotkanie w sprawie menu, wiec wtedy gosciu nam powie co jest a co mozemy ewentualnie dokupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spotkanie w sprawie menu i wybór ciast mam dwa tygodnie wczesniej, 3 dniprzed mamy podac ostateczna liczbe gosci a dzien przed pozwozic alkohol, napoje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
brzydka ta twoja suknia jak dla starej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam, że gusta są różne, więc jeśli Tobie się nie podoba, to ok - rozumiem, ważne, że ja się nią zauroczyłam :) Ale nie musiałaś pisać od razu, że brzydka - o gustach się nie dyskutuje. A to, że nie wpadła w Twój gust, nie znaczy, że jest brzydka. Ale to w końcu ja w niej wezmę ślub i to się liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna nie przejmuj się czyimiś gustem, to Tobie się ma podobać, Ty masz się wniej czuć wyjątkowo, bo to Twój dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i po co odpisujecie na takie posty ?- przecież dokładnie o to im chodzi... Nie po to jest temat ażeby się wykłócać kto masz lepsze zdanie itp W ogóle nie reagujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam tą
i co olka kupujesz te wieśniackie zegary w końcu? :D to twój styl przecież wieś tańczy i śpiewa, na żywo w ogóle gustu nie masz i tak to zresztą bez różnicy ci chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×