Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

no i powiem tak ze mam jeszcze tylko 2 drogi objazdu ... jedna jest tylko ok 1 km dluzsza niz przez tamten most...< ale cos ida plotki ze ta droge tez chca zamknac - ze wzgledu na powodzie w tamtym roku teraz mosty remontuja> a jak mi ta droge tez zamkna to zostaje mi objazd 10km ! dluzszy ...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, jeszcze trochę a całkiem Ci zamkną dojazd z kościoła na salę ;) Może w razie czego spróbuj wyznaczyć kilka awaryjnych tras, żeby dzień przed ślubem nie okazało się, że nie masz jak dojechać na wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila7 to macie jeszcze "gorzej" niż My :) Nie no, ale czy kościelny czy cywilny to jednak rocznica - nie można olać żadnej z nich :) Bo chyba żadna z tych rocznic nie jest mniej lub bardziej ważna od drugiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie moga w sumie jeszcze tych dwoch drog zamknac bo musi byc przejazd.. innych drog nie ma. klopot w tym ze to wszystko sa mosty. bo ja zeby na sale dojechac to przez rzeke musze przejechac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiscie bedziesz miała przeprawę...ale bedzie dobrze :) najwyzej wpław?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7 zaproszenia będziecie rozwozic na początku maja ? Nie za wcześnie ? My mamy Ślub tego samego dnia a zdecydowaliśmy, że rozwieziemy koło 20 lub pod koniec czerwca ;p i to jest i tak szybko ;p Co do tego magicznego 3 września. My dokładnie w tym dniu będziemy razem 3 lata, 3 miesiące i 3 dni. Wychodzi nam jeszcze kilka innych trójek ale o tym nie będę już pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i również chciałam dodac od siebie, że stwierdzenie, że wypisywanie naziwsk na zaproszeniu jest dla osób na doczepkę bo to stwierdzenie jest błędne. Ja właśnie chce sama je wypisac bo akurat uważam, że w ten sposób wykazujesz większą kulturę dla tych osób, że samemu wypisujesz ich nazwiska! A w Twoim wypadku, jak będziesz miała wszystkie zaproszenia z personalizacją i kogoś Ci za braknie to gorzej dla Ciebie będziesz musiała dopisywac na 'doczepkę'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do wiosny chcesz swój nik :) to ci podam hasło zalogujesz sie i sobie zmienisz na swoje ? :) chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusiaczek, kiedy musze do konca czerwca wiedziec ile pokoi zarezerwować, to nie mam zbytnio wyboru a przeciez nie rozwioze zaproszen w polowie czerwca i nie dam 2 tyg na odpowiedz u mnie jest to normalne ze zaproszenia rozwozi sie te 3-4 miesiace wczesniej...a zwlaszcza kiedy data slubu dotyczy wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta dowiedzialam sie ze najlepiej by bylo gdybym jak najwcześniej zarezerwowała te pokoje...no ale w ciemno nie bede tego robić i poczekam do czerwca, z nadzieją że jeszcze coś zostanie :D i takie wczesne rozwożenie jest mi na reke, bo czerwiec bedzie jednym z najcięższych miesięcy w mojej karierze studenckiej...i na tym wolałabym sie skupić :) a jednak rozwiezienie 80 zaproszeń, troche czasu zajmie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zaczełam rozdawać zaproszenia w połowie lutego a termin potwierdzenia przybycia do 5 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to też wcześnie... i jak dużo osób z tych które zaprosiliście potwierdziło przyjsćie? bo tak sie zastanawiam ile prawdy jest w tym, że jakies 10% odmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wystarczająco swoimi wypocinami zniszczyłaś opinię ypsilona. Prosiłabym zatem, żebyś po prostu usunęła to konto i nie pisała jako ypsilon18. Zastanawia mnie tylko skąd ta zmiana. Co do zaproszeń - my rozmawialiśmy wczoraj i stwierdziliśmy, że zaproszenia rozwieziemy właśnie w okresie majówki i świąt. Może to wcześnie w porównaniu do daty ślubu w sierpniu, ale właśnie też biorę pod uwagę to, że tych zaproszeń jest kilkadziesiąt, a rodzina jest na prawdę mocno rozproszona, szczególnie z mojej strony - całe świętokrzyskie, a tego nie da się objechać w ciągu jednego czy dwóch dni :) Najwyżej będą mieć ludzie dłuższy czas na odpowiedź, myślę, że do końca czerwca czyli 1,5 miesiąca przed ślubem wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mna sie nie sugeruj bo mi wujek robil :) i w tamtym roku je zrobilam bo tak mi doradzal ze zloto w gore pojdzie. i sobie spokojnie leza i czekaja na swoj czas :) ale nawet jak na wujka to robil mi miesiac :) wiec mysle ze nie warto na ostatnia chwile czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila, póki co nikt nie odmowił i raczej nikt nie odmówi, pomniejszyć sie może o osoby towarzyszące bo nie wszystcy kuzynik kogos maja ale jeszcze maja miesiac na potwierdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha to było jeszcze bardziej żałosne niż to twoje podszywanie się.. O Boże skąd się tacy "ludzie" biorą.. Do roboty się weź to może do końca swojego marnego życia uda ci się zobaczyć tysiaka na oczy. A teraz spadaj mała, szkoda mi mojego cennego czasu na ciebie. Wracam do gulaszu. Cya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×