Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

sorry ognisty :) już raz powiedziałam o sobie na kafe ,to było o ten jeden raz za dużo :) przepraszam,że wpadłam do was z taką miną ,dobrze wiedzieć ,że jest tu ktoś ,kto wyciągnie do Ciebie rękę ,powie dobre słowo :) spoko już mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman tu sie z Toba zgodze kafe to nie miejsce w ktorym mozna cos o sobei napisac... chociaz czasami czlowiek ma ochote powiedziec co mu lezy na sercu ale tu lepiej nie ,internet wcale nie jest taki anonimowy jak nam sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale już się uśmiechasz :) i nam też od razu fajniej jak u Ciebie uśmiech :) nikt z nas pewnie nie ma różowego życia , inaczej by nas tu nie było gdybyśmy mieli kogoś bliskiego do kogo można się przytulić :) polewam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba za duzo wypilam ,a jutro do pracy ...kiepsko to widze :O jakbym juz calkiem pisala glupoty to wezcie mnie wygoncie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbana - troszkę*
Nocna Kobito, tutaj możesz liczyc na pocieszenia kazdego rodzaju. I duchowe i alkoholowe:P Zreszt wszyscy sie postaramy aby twoje smutki poszly w niną daaaaal :) Kto teraz polewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polewam . nie tyle tak uważam ale gdy ja miałem się do kogo przytulać to nawet nie wiedziałem że jakieś kafe są i portale randkowe na necie. kładłem się obok niej i wodziłem palcem po jej nagim ciele usypiałem w rytm jej oddechu . piszę za siebie - nie chcę się wypowiadać za innych ale pewnie większość internautów to samotni , znudzeni małolaci albo zaniedbywani w związkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ognisty rumaku 🤗 no właśnie ja też jeszcze rok temu nie wiedziałam ,że coś takiego jak kafe istnieje :) przepraszam ,że wprowadziłam Cię w taki nastrój :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbana - troszkę*
Rumak co za melanholia, nie poznaje cie Koniu jeden. Tobie jest zle? Pamietaj, ze jestes w samym centrum pocieszania :) Ale wypijmy najpierw :) Gdzie ten Aniol znowu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumak... az mnie korci zeby Ci cos napisac :P a do samotnych,znudzonych i zaniedbywanych dodaj sczzesliwych singli ;)tacy tez tu bywaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulam Cie Rumaku ;) moge wykrzyczec co mnie meczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbana - troszkę*
No to Kobiety zajmijmy się tym naszym rumaczkiem troche, poprzutulajmy/// On jeden nam tu został. A Aniol niech zaluje :P Cmoooook Rumaczku.. (rozpinam koszulę) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbana - troszkę*
Witaj Joanna :) Lej Rumaczku swoim pannom, a pozniej potanczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singel - potocznie osoba żyjąca samemu, nie mająca partnera życiowego z własnego wyboru, najczęściej po wielu przejściach z innymi partnerami. :) Rumaczku bym Ci cos napisala ,ale sie powstrzymam bo nie ma jeszcze 22 :P uwaga krzycze: cholera jak mnie wkurza jak masz ochote sie wygadac a nie mozesz jak musisz to wszystko w sobie dusic i cie to zzera od srodka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziekuje za uwage :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×