Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

peszek ---nie mówię o forum ,możesz napisać maila anonimowo jako peszek :) mój jest kilka stron wcześnie ,oczywiście jeśli masz ochotę :) nie jestem projektem kafe jak to ma miejsce w wielu przypadkach ,jestem zwykłą kobietką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman jeszcze raz dziekuje :) napisze ale jutro bo dzisiaj to jesczez w szoku jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumak też Peszce na maila wyśle info o swym mailu - jeśli chce z Rumakami narcyzami i kobieciarzami gadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna pewnie w saunie :P Quick pracuje po nocach a Taka sobie sama - tu mało wiemy bo małomówna :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumak lej tego winiacza. Chyba ze walimy wprost z koreczka?;) Kiedy koszule ściągniesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnamy koszulę rumaka :D rozpinamy guziczki wszystkim paniom - zrobię to sam bo faktycznie Anioł chyba na dywaniku u SZEFA :D że co się tu u niego w grajdole wyprawia - konie wódkę piją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chluuus! Rumak w związku z tym, że idziemy z postępem proponuje abyś zrzucił koszule od razu z dżinsami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumak ja specjalnie dla Ciebie odziałam się dziś w sukienkę ze studniówki ;) ale juz się jej pozbywam. Pomożesz? Suwaczek się zaciął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×