Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

hehe a ponoc mowia ze tylko udaje 🖐️ dzisiaj to padam normalnie a jutro caly dzien pracuej od rana do wieczora poznego na zmiany:( ....chcialam dzisiaj wziasc wolne w moje urodziny, ale nie chcieli mi dac bo to przed walentynkami i bedzie duzo roboty 😭 takze bede pracowac w ten dzien nozeszzzz... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee to jeszcze nie dzisiaj :P nie wyciagaj szampana:D hehe to 13 tego dopiero 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ehh ze moze juz jestem stara panna, a nigdy o tym nawet nie myslam no i ze dzisiaj w pracy wwidzialam fajnego chlopaka achhh:) rozmawial ze mna i wogole ale jakos oboje nie mielismy odwagi wziasc kontakt do siebie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie Wy też znacie się z focior ? :p tylko mojej facjady nikt tu nie zna :p i dobrze bo ja jak bazyliszek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy on jeszcze tam bedzie :P przyszedl tak na piwko, ale wyjezdza niedlugo:( ojjj nie chce zapeszac zobaczymy co wyjdzie chociaz ja cos tak juz mysle ze mi to w tych sprawach gowno wyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ognisty rumak to wrzucaj mi fotke :P na maila juszzzz wiem ze masz 16lat tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ile trzeba mieć lat żeby się zaliczać na starą pannę ? :p przecież pisałaś że szkołę dopiero co kończysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie masz sie czego obawiac w koncu obie baby jestesmy wiec mozesz fotke slac:Pocenie czy taki zgarbiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×