Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

Ogier !!!Jaka blondyneczka ,co ? Może i długonoga ale nie mam juz nic z blondynki Szatynka ze mnie jak na diablice przystało . Quick miłej pracy :) Ognisty ale bez pozegnania nie pogalopujesz ,nie ? ;)Ja jeszcze dziś ijutro tu posiedzę a w niedziele wyruszam na zlot Czarownic na Łysą Góre i dopiero w piatek za tydzien powrócę ;) Miłego dnia chłopcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekujeAniele
Witaj Aniołku,jak ci minął dzień? mi okropnie duuuzoo nauki,w ten jagże ciekawy weekend:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj martyno dzien szybko zleciał ciesze sie weekendem:) widze ze u ciebie cieezko heh dasz rade odpoczniesz sobie teraz.:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekujeAniele
heh nioo troche odpoczynku napewno sie przyda ajkie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mm plany u mnie wszystko spontanicznie:) dzis siedze w domu za bardzo zmeczony jestem,jutro pewnie jakas imprezka:P a jak u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingus zagubiona
hej aniele moge pisnąc ci na gg czuje ze mozesz mi pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co słychać ? Kolejny dzien pracy z mna ale jeszcze jutro dyzur wiec wekend dopiero od 14 :) A w niedziele zwijam sie na Łysą Góre Muszę trochę odreagować wsród swoich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł mam pytanko malutkie Czy Ty masz wolna chwilę po powrocie z pracy i właczeniu komputera ???Bo mam przeczucie ze podajac publicznie nr GG nie masz chwili wytchnienia, no chyba ze sie ukrywasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mm nioo pisza piszą:) jesli faktycznie maja problem... :) narazie spokoj mialem jedną osobe przed chwilą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mi to wyglada na to ze chłopak podjął juz decyzje i poprostu szuka pretekstu do zakonczenia zwiazku wYDAJE MI SIE ZE NAWET JUZ KOGOS MA :(ale to tylko przeczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj mozna tez z innej strony popatrzeć nie twierdze ze tak jest ale w takich zwiazkach czasem troche odpoczynku nie zaszkodzi. fakt faktem moze kogos mieć..ale zobacz byli ze soba dlugą to nie tak latwo wymazac z pamieci z znalesc sobie kogos nowego...wiesz tu mozna gdybac :) wersji oficjalnej nie poznamy...moze sie łudzic ze cos jeszcze bedzie? a moze podejmie walke o niego i znow beda razem nie wiadomo..co los sprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×