Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

Dzisiaj do południa zamówiłam pare rzeczy przez internet, dla maleństwa głownie i pare dla starszych dziewczynek, wózek już upatrzyłam ale najsłodsze są te małe ubranka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia z topiku mam3 i wiecej... A wozeczek baaardzo ladny,a ktory kolor bedzie Twoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Miałam mieć więcej czasu jak dzieci nie ma, a jakoś nie mam :D Dziś szukałam niszczarki pół dnia. Jak to jest,że jak czegoś nie potrzebujemy to można kupić wszędzie, a jak potrzeba to nie ma :o Objechałam wszystkie markety, dopiero w Realu kupiłam taką malutką jak chciałam... Ale czytam Was, widzę,że usunęli nam całą stronę prymitywów. To miło,że jednak ktoś nad tym czuwa :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to jest kiedy ma się
w domu dużo dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wam kobiety to medal się należy :) podziwiam ja przy jednej córce czasem mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow Lady Pretensja
brawo dla Twojego męża, bo to jest sztuka zrobić cztery dziurki w jednej dziurze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do WoW L....-nie wiem czy ten zachwyt to kolejna ironia skierowana w moja strone,czy cos pozytywnego...Tyle tu jadu od pomaranczy ze czlowiek juz nie wie co myslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Moge wtracic slowko,no czasami tak jest ze jak sie czegos szuka to nie mozna znalezc a niby w sklepach na polkach opor wszystkiego. Co do pytania jak to jest gdy ma sie wiecej dzieci,to tak jak napisala Lady Pretensja zupelnie normalnie jest,tylko gwarniej no i czesciej pralka chodzi ;) Ide po kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) U mnie spadł snieg 😠A juz myślałam że wiosna sie zbliża ....W domu wszyscy zakatarzeni,malutka Agatka też :( Dziewczyny,chcę kupić dla dzieci termomer elektroniczny.Kiedys mialam taki do ucha i nie wiem zy teraz kupic taki sam.Pamietam jak mierzylam corce temp zaraz po przebudzeniu i miala 43 stopnie!Okazalo sie ze wlozylam jej ten termometr do ucha na ktorym spala i stad ten wysoki pomiar :DZ kolei na tych tanich termometrach elektronicznych mam zawsze 34 stopnie :PMoze polecicie mi jakis dobry,przez Was sprawdzony ;) A tak na marginesie-po co wpisuje sie teraz przy kazdym wyslaniu posta kod z obrazka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Pretensja ja wlasnie mam taki do ucha i zawsze pokazuje zawyzona tempke,nie ejstem z niego zadowolona,pamietaj ze najdokladniejszy termometr to jest zwykly rteciowy,tylko nie wiem czy go kupisz bo ponoc wycofac je mieli tak slyszalam,a te wszystkie elektroniczne to albo pokazuja zanizona tempke albo zawyzona nigdy nie pokaze Ci dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod koniec zeszlego roku kupilam w aptece rteciowy(sprzedaja do wyczerpania zapasów) ale moja corka go zbiła.Zebys wiedziala co ja sie tej rteci naszukałam.Naczytalam sie w necie o szkodliwosci oparow z rteci i dostalam świra.Wietrzylam pokoj dwa dni,pologe to mylam chyba ze trzy razy,lezalam na podlodze i szukalam tych malutkich kuleczek rteci :PMoj maz mial niezly ubaw ze mnie :DTak wiec rteciowego juz nie chce.Wiem ze sa to najdokladniejsze termometry ale go juz nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesteście moimi idolkami. Ja mam dwójkę i niejednokrotnie jestem "styrana" na maksa. Ale z każdym dniem jest łatwiej. Co do termometru ja kupiłam w aptece taki brauna z miękką końcówką. Parokrotnie porównywałam z rtęciowym i są w miarę zgodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty już zaczęły
do Wow Lady Pretensja w ogóle te ich chłopy to dobre ogiery, nie wspominając o samicach, też dobre. poczekaj jeszcze trochę,idzie wiosna,w przyszłym miesiącu zaczną się marcować i znów z nowymi brzuchami będą chodzić,hahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoniokotopiesoptak
a ja dziękuję tym płodnym kobietom, bo dzięki takim, jak One będzie miał kto pracować na nasze emerytury :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie licz na to
no na pewno będa pracować,roboty nie ma ,kryzys,zaraz po podstawówce pójdą na kuroniówki ,do emerytury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoniokotopiesoptak
raczej nie teraz rodzi się coraz mnie ludzi, więc praca będzie, ale rąk do niej znacznie mniej :( ale nie martwmy się: Chińczyków zawsze starczy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie? gdyby nie nasze dzieci to na starosc nie malybyscie co do garow wlozyc :P A Polska stalaby sie krajem ubogich staruchow.Chociaz moich dzieci to nie dotyczy bo one akurat na Wasze emerytury nie beda robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to matka polka a fuj
no proszę jaka matka polka, wyżywa od staruchów, no już widzę, jak te dzieci będą wychowane, kraść, bić, leserować i żyć z opiek społecznej. A co do staruchów, no to do spotkania w przyszłości starucho,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak juz tu ktoras napisala,ze z pustakami rozmawia sie w ich jezyku by zrozumialy w czym rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Wózek kolotu bezowego albo błękit jeszcze sie zastanawiam :) Co do imienia to cały czas myślę nad Lenką :) i jeszcze ostatnio nad Nadią, które łądniejsze? Od pewnego czasu juz mam siare/mleko w piersiach. A mała spokoju mi nie daje tak mocnio sie ujawnia :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anastazja33
tylko, że te "pustaki" umieją się w przeciwieństwie do ciebie doskonale zabezpieczać, kiedy mają mniej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latka z tych wszystkich imion ktore wymienilas to ja bym dala Emilka,ale pamietaj ze to imie ma sie Wam podobac a nie "publice" :) Wiec obojetnie jakie imie dacie malej bedzie na pewno ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz caly czas potwierdzasz moja teorie, ze jednak jestes pustakiem :) ale mimo wszystko pozdrawiam Cie bo takim jak Ty zdrowie jest najbardziej potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hehe z tego to wiem t masz naimię Emilia?? Wczoraj wieczorem mąż zkrecał łóżeczko :) już cały pokoik gotowy i czeka na mała księżniczkę już się doczekać nie mogę i jeszcze prawie 2 miesiące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×