Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

Mialam nie pisac do pomarańczy ale az mnie nosi i dlatego cos napisze(sorki za brzydkie wyrazy)-Kurwa mać!czy to wazne czy dziecko planowane czy nie??! Kocha sie je tak samo i gówno wam do tego kto ma ile dzeci!ja jak bede chciala to bede miala 15-cioro i gówno wam do tego!Ja mam w nosie że macie po jednym dziecku ,czy nie chcecie ich wogóle-wasz wybór wiec nie wpierdalajcie sie w czyjes zycie a jak chcecie sobie podebatowac ile dzieci trzeba miec a ile nie wypada to won na inne topiki! Sorki za wyrazenia ale wkurza mnie ze te głaby nie rozumieją jak sie grzecznie do nich pisze ze tutaj nie jest iejsce dla nich.Skonczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skoro Wy wiecie lepiej to niech Wam tak bedzie :) moze ksiazke napiszcie o tym czy cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Pretensja wiesz,ja sie z nich smieje bo one porostu sa zalosne w pewnym sensie zal mi ich :) Ide na Majke ta to dopiero"wpadke zaliczyla" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdncvjfvb
kobitki,wasi faceci kochaja dzieci,ale moge sie załozyc,ze nie sa tacy szczesliwi jak przychodzicie do nich i miwicie,ze bedziecie mieli nastepne dziecko.Przeceiz aby wychowac taka gromadke dzioeci trzeba naparwde duzo pieniedzy,a peiniadze z nieba nie leca,faceci i wy tez niekiedy musicie na nie ciezko pracowac i nie wiem czt faceci sa tak zadowoleni z tego,ze nastepne dziecko jest w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dużo piszecie jak dla mnie ;P Wzięłam się za czytanie, ale zanim skończę nie będę miała już czasu nic napisać, to odezwę się teraz, a potem skończę, bo próbuję od roku wbić się na jakiś stały topik i ciągle ginę w czeluściach :D No ale ja też pracuję, wracam o 15, trochę roboty w domu ;) I nie codziennie jest czas. Nie ma co się wdawać w dyskusję z wredotami ;) Widziałam jak tu jedna z Was napisała i mi koleżanka z pracy też to powiedziała " w małżeństwie nie ma nieplanowanych dzieci" o! Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdncvjfvb
Dlaczego ani jeden tartus nigddy nie wypowiada sie na temat wielodzietnosci,ale parwdziwy tatus,a nie ,ze kobieta napsize lub facet pod dyktando partenrki. DZieci czy to [lanowane czy nie kocha sie i wychowuje ,bo coz innego moga zropbic normalni ludzie,ale nie wpierajcie innym,ze tworzycie wspanaiła,jednomylsna rodzine,ze mezowie wasi nasza was na rekach za kazdym razem gdy powiecie o nastepnej ciazy. Mialam kolezanke ktora przez 2 -ce chodziła do mnei i płakała co ma zrobic z nastepna caiza niechciana.jej maz tez nie był tym faktem zadowolony bardzo.A teraz to wciskaja kit wszyskim(mnie tez,chocaiz znam sytuacje)ze nastepne dziecko było planowane :-) NIe raz przezywałyscie smutek z powodu zajscia w nastepna ciaze.Rzadko ktora rodzina chec miec tyle dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jdncvjfvb ale nas to wogole nie interesuje ze Twoja kolezanka ma meza,ktory byl zly ze pojawi sie dziecko ktore ON splodzil:Odzieci nie biora sie z powietrza,ciaza to nie ospa wietrzna.Widocznie malo dojrzalego faceta wybrala sobie Twoja kolezanka:O Mamuski,gdzie jestescie?Chyba teraz nie staracie sie o nastepne dziecko?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nooooooo ja się właśnie starałam---tylko skypa mi ścięło:-D Wiesz ja to taka rozpłodowa że nawet tak mogę---to dopiero wyczyn:-P A tak poważnie jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam zrboic Majce deser :P Aż sama sobie podjadłam... hmm bita smietana i owoce :) Heh nie mogę robic teraz bo przecież mam jedno dziecko w brzuchu takie z powietrza więc moja macica jest chwilowo zajeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poważnie to chce lato no dobra chociaż wiosnę bo zwariuje a najbardziej chce już kwiecień i powitać maluszka na świecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę wiosnę:-O Tak mnie dzisiaj zakurzyło że masakra...do kwietnia nie odtaje z tego śniegu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapiszon - no wiesz krowom rozpłodowym to przez powietrze pewnie, mam racje no nie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie w tej chwili nie staram bo maz w pracy dzieci w domu to nie ma jak zabardzo hahah :P jestem z doskoku mam troszke roboty w domku,ale lapek odpalony i zagladam co chwile bo moze znowu sie czegos nowego dowiem o sobie ;) Lady Pretensja dzieci juz u babci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cihutko w domu, tylko Maja która hipnoza w telewizor i deser, mąż na zakuopy po drodze pojechał, Oliwia u koleżanki jak w kościele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noszzzz kurczaczki mówisz z powietrza???????To po jaką cholerę ja z mężem tak te terminy ustawiamy:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze macie tez poczucie humoru;)I tak trzymac;) gapiszon76 dzien jak codzien;)Siedze w domu przez ta ospe cholerna.O 20-tej mąż konczy prace,przyjdzie moja mama na chwile do maluchow(starsze spia dzis u niej) i jedziemy szybko do marketu po reszte zakupow na jutrzejsza impreze mojej Zuzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może by wystawić doopsko na wiaterek i po robocie:-P :-D.Heh ja tak nie pomyślałam ....dobrze że pomarańczki takie uczone to już wiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro też biegam na imprezkę ---choinkę w szkole mają dzieci a kanapek ktoś narobic musi ,więc mamy się zdeklarowały i do roboty:) A zakupy....moje dopiero jutro jak co tydzień zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapiszon bo chyba przeoczyła w jakim wieku i jakiej płci masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja33 zjadly obiad ,spakowaly pizamy i juz ich nie bylo;)Ma tam przyjsc do nichkolezanka,ktora mieszka pod moja mama i tez ma tam spac.Maja dziewczyny dzis ogladac film na plycie.Robia sobie taki babski wieczor:P Mamy wolna chate dzis z mezem(maluchy spia w nocy jak susły) to poszalejemy :PTrzeba dbac o przyrost naturalny na tej ziemi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh takie same plany my mamy :P Bo Majka śpi jak zabita tylko nad ranem rzychodzi wiec luzik. Kurcze żadnej mamy małego chłopca aktualnie nie ma. Musze poczekać na anastazje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady Pretensja no tak bo kto zadba jak nie my,zacofane i malo inteligentne Matki Polki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Lady staraj się staraj;) A gadam głupoty...takie jak my to sie już nie muszą starać ----samo się robi:-D Aaaaa i weź ty jaką książkę przeczytaj wreszcie laska:-PNoooo i potomstwu przekaż:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×