Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

Gość łatwiej urodzić
anastazja33 jesli chodzi o opieke spoleczna to niestety w Polsce jesli rodziny wielodzietne mialby na nia liczyc to by z glodu popadaly,wiec co Ty z ta opieka wyjerzdzasz? nie wiem co to jest to twoje "wyjerzdzasz? ",hahaa fakt,przy tej ilości dzieci ,to czasu na ortografię już brak,a ja z niczym nie wyjechałem,tylko zapytałem,czy bierzecie pod uwagę różne ,nawet drastyczne scenariusze,które życie z sobą niesie,ale widzę,że nie ,bo i po co ,jednak łatwiej urodzić,hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwiej urodzić
Lady Petensja ! instytucja,to może i nie zginie,ale chłopa mogą z niej w...............ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łatwiej urodzić
Równie dobrze można myśleć co będzie jak wybuchnie 3 wojna światowa, zapanuje susza, albo nastąpi koniec świata. Jeśli ktoś ma pewną pozycję w jakiejś firmie, albo prowadzi swoją własną o bardzo niskim ryzyku splajtowania to raczej nikt nie siedzi i nie pisze czarnych scenariuszy. Trochę optymizmu i realizmu bo rozważanie co by było gdybyśmy zostali bez grosza przy duszy jest głupotą. Równie dobrze można by się przyczepić do średnio zarabiających rodziców jedynaka czy sa przygotowani na to ze ich dziecko w wieku lat 12 zachoruje na ciężką śmiertelną chorobę i uratować je może tylko zabieg wykonywany za granicą, który kosztuje kilka milionów dolarów. No i co wtedy? Po cholerę się zastanawiać nad takimi pierdołami i umartwiać na zapas. Są rzeczy niezależne od nas. Wiadomo ze się zdarzają ale nie możemy być na nie przygotowani bo nie da się ustrzec w porę przed wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za blad sory zdarza sie najlepszym :P a wyjechales z opieka,tak jakby rzeczywiscie ona duzo pomagala rodzinom Lady dzieki :) Ty tez pochwal sie maluszkami swoimi .Na ostatnim to ja z malym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie ma co sie wdawc w dyskusje z ludzmi,ktorzy maja ograniczony tok myslenia,bo nawet przy naszych ogromnych staraniach oni i tak beda mieli klapki na oczach :) szkoda naszego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was nie opuszczam. Ale niestety, mało czasu. Właśnie piję kawę po robocie i jem śniadanie, bo nawet na to dziś w robocie nie miałam czasu :D Wchodzę i czytam co u Was, ale wczoraj mi coś wywalało z logowaniem i poszłam spać :D Pozdrawiam Was :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazjo jestem pod ogromnym wrażeniem jak śliczne masz dzieciaczki :) i sama Ty jestes sliczna kobietka :) gratuluję, podziwiam i zyczę jak najlepiej :) Na prawdę kobietki nie załamujcie sie czytajac niektore komentarze, nie warto!!!!! To jest Wasze zycie!!! Ja szczerze Wam zazdroszcze nie mam szans na tak liczna gromadkę, bo nawet nie mam jednego dziecka mimo 5 -letnich starań :( Gratuluję Wam mądrości życiowej i szczęścia - bo macie je :) to są własnie dzieci :) Pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wystraszyłam się pomarańczy :D Co do lodowiska to ja bym jednak nie puściła to 11 latka a i jeszcze autobesem i niech się coś stanie na lodowisku? Myslę że od 12 spokojnie można puścić ;P Wczoraj byłam na zabraniu u Oliwi w szkole, później pojechałam do małej Natalki bo jeszcze jej nie widziałam, poprostu sama słodycz, taki mały kurczaczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yetinka dziekuje za mile slowa :) Zobaczysz,ze i Ty sie w koncu malenstwa doczekasz nie trac wiary. Slowko a ja juz myslalam ze gdzies Cie wywialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tevionka
anastazja --> Zgadzam się z powyższym komentarze - Jesteś śliczna, że tak się wyrażę :) Nie wyglądasz na mamę tylu pociech :) A i one też są bardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja popieram dziewczyny :) (chodzi o fotki) Ja już mam normalnie dosyc tego wielkiego brzucha.... W nocy nie moge zasnąć bo mi nie wygodnie w żadnej pozycji, schylać sie jest mi ciężko, ciuchy już nie wspomnę... Ale za to jak siedzę i "bawię się" z małą do o wszytskim zapominam, chociaż jak obejrzałam filmik z porodu t mam ochote w ciaży chodzić do końca życia bo tak mnie to przeraziło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) 26 latka,nie ogladaj za duzo ;) to tylko tak strasznie wyglada nie boj sie dasz rade,nie Ty jedna i nie ostatnia bedziesz rodzic po kosciach Ci sie nie rozejdzie :P A jak utulisz malutka to sama powiesz ze warto bylo oj warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz bym chciała wziąść córeczkę w ramiona :) ale to tylko 6 tygodni zleci bardzo szybko :) Potem niespełna 3 miesięce i wakacje, czyli trójka dzieci w domu ale dam raę przecież chce jeszcze dwójke w przyszłości :P Tak myślałam o wakacjach nad morzem, o karmieniu piersią w miejscach publicznych, jak ludzie są tacy jak na kafe wypisują to strach karmic przy ludziach i chodzi mi o kulturalne karmienie (zasloniecie piersi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lad Pretensja
Zawiozlam mja Julie z kolezanka do centrum,na to lodowisko.Zostawilam je pod lodowiskiem,dalam pieniazki na pizze po lodowisku i pojechalam.Za chwile dzwonia ze lodowisko zamkniete a one ida sobie na bulwar,pospacerowac nad morzem(mieszkamy w Gdyni).Za chwile dostaje sms-a ze siedza w Pizza Hut :)Zasnelam z maluchami o 16.30 i obudzilam sie teraz a jej jeszcze nie ma.Zadzwonilam do niej-juz jedzie do domu.Kurcze,chyba to bylo ostatni raz jak ja puscilam sama do centrum bo mnie to duzo nerwow kosztuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady, skoro udało Ci się zasnąć, to chyba AŻ tak bardzo się nie denerwowałaś :p i raczej to było pierwsze, a nie ostatnie takie wyjście ;) wszytsko przed Tobą :D odważna jesteś, ja raczej 11. bym jeszcze nie puściła... a może? nie wiem, moja najstarsza ma niepełne 9, ale ona raczej z tych, co mają głowę w chmurach ;) u nas dziś pierwszy dzień względnego zdrowia po ostrym nieżycie żołądkowo-jelitowym, nie odpuściło nikomu z rodziny, ale ja chorowałam najmocniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja fajna Twoja rodzinka :) super są takie rodzinki , wiem bo sama taką mam :) a pomarańczowe trzeba po prostu ignorować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Pretensja no ja mam juz czterdzieche na karku :P Jestin no to super,ze tez masz liczna rodzinke :) a mozna wiedziec jak liczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) anastazja napisalas mi zebm tez pochwalila sie swoimi dziewcznkami.Zrobie to ale pozniej bo wszstkie zdjecia mam na laptopie,ktor jest teraz u znajmoego w naprawie a tutaj na komp dziewcznek nie mam ani jednej fotki. Ide dzis poplacic rachunki.Dostalismy 800 zl za wode...No ale w sumie nie ma co sie dziwic,skoro do mycia jest nas troche no i pralka i zmywarka chodza "non stop" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Lady no to czekam na fotki :)jej ale duzo za wode placisz a co ile rachunki przychodza?Ja place za wode niecale 100F i rachunek przychodzi co pol roku jest to oplata stala,nie mamy licznikow i to jest rachunek za zimna wode bo cieplej tu nie ma to znaczy jest z gazowego ogrzewania. Ide dalej sie pakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lad Pretensja
To jest rachunek za pol roku.Mamy liczniki na wode ale chyba je zlikwidujem bo taniej nas wjdzie woda bez licznikow.Od dzis myjemy sie tylko w weekendy a w tgodniu wietrzmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja tak liczną jak Wy :) 4 dzieciaczków ale już trochę starszych niż Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myć sie w kałuży
Lad Pretensja To jest rachunek za pol roku.Mamy liczniki na wode ale chyba je zlikwidujem bo taniej nas wjdzie woda bez licznikow.Od dzis myjemy sie tylko w weekendy a w tgodniu wietrzmy tak jak tu jedna pisze 800 zł ,woda,no zlikwidujta,zlikwidujta te nieszczęsne liczniki,bo kto normaly by płacił 800 zł za samo mycie osranych dziecięcych tyłków,hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myc sie w kaluzy,rozumiem ze smiejesz sie z wlasnej glupoty.... Jestin no to masz dzieciaczki odchowane wiec moze kolejne? ;)Tak na pocieche :P Dziewczyny ja mam juz dostyc tego pakowania,pakuje i pakuje i konca nie widac zastanawiam sie gdzie ja te wszystkie klamoty trzymalam :P W ogole to polowe rzeczy powywalalam,szkoda ze nie mam komu oddac bo niektore to prawie nowki :( Musze jeszcze sie duzego wozka pozbyc, szkoda mi go tak wystawic,bo tez jest w idealnym stanie gondolka jak nowa David malutko w niej jezdzil,chyba do komisu go wstawie. Odpoczywam teraz chwilke pije kawke ,maz z Monika do dentysty pojechal,a ja jak zwykle sama z malym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja no nie zazdroszcze Tobie tego pakowania.Ja przez to przechodzilam rok temu,jak kupilismy nowe mieszkanie.Czlowiek nawet nie zdaje sobie sprawy ile rzeczy gromadzi ;) Co do rzecz to rzeczywiscie szkoda ze nie masz komu ich dac.Byla u mnie teraz kolezanka i jej znajoma jest w trzeciej ciazy.Ciezko u nich z pieniazkami i juz sie dogadalam z moja kumpelą ze bede tej jej znajomej zbierala ciuszki po Agatce.Fajnie jak mozna komus pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×