Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Różyczka_89

Prawdziwa miłość

Polecane posty

Czy prawdziwa miłość naprawde istnieje? Bo zaczynam już niestety powoli w to wątpić... ;( i wpadam w lekkie zalamanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
nie przejmuj sie ja też przestaje wierzyć w miłość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chce, aby to wyglądalo, ze jestem jakąs desperatka itp., ale jestem sama juz 15 miesięcy, to moim zdaniem dlugo. Wczesniej tkwilam rok w toksycznym związku, gdzie chlopak mnie nie szanowal i wyniszczal, az wreszcie zostawil. Przeszlam to cale zalamanie, wyplakalam swoje, a teraz chce nareszcie zaznac tej prawdziwej milosci. Chce sie czuc przy kims bezpicznie i chce wiedziec, ze chlopak, ktorego kocham, nie skrzywdzi mnie... A poki co, spotykam samych takich, co albo od razu proponują seks, albo chca sie zabawic, albo starszych o jakies 15 lat... i dlatego juz powoli trace wiare. Jak patrze na zycie inny dookola, moich kolezanek chociazby, to chce wierzyc, ze ta milosc naprawde istnieje, a jak patrze na swoje zycie, to porazka na calej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
tez jestem w takim związku gdzie zamiast mówić M jak Miłość to jest M jak męczarnia!!! napewno kogoś poznasz.. miłość sama przyjdzie niby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sirius
Czemu tak często kobiety chcące byś kochane,szanowane i pragnące oparcia w facecie trafiają na takich jak autorka,a faceci posiadający swoje zasady,wartości są sami.Życzę Ci byś była szczęśliwa i byś była dla tego jedynego najważniejszą istota na świecie,by szukał Cię wzrokiem kiedy tylko Cię niema,by był przy Tobie i był dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasna, bardzo mi przykro, ale wiem, jak sie czujesz... nie myslalas o skonczeniu tego, choc wiem, jakie to cięzkie. Gdyby on mnie nie zostawil, to sama tez nie dalabym rady, ta milosc do niego dawala mi ciągle nadzieje, ze on sie zmieni, a z drugiej strony to ciągle wmawianie winy, wyzwiska na kazdym kroku, klotnie... tego się nie da dlugo znosic, wykacza psychicznie dzien po dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marabeliaaaa
Tak ale duzo trzeba przejsc zeby ja znalezc i czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
różyczka... tak jak mówisz to ja tak prawie mam ;-( nie potrafię go zostawić ale czekam aż on sam odejdzie.. bedzie mi smutno bo go kocham i żal będzie mi spędzonych chwil ale postaram się poświęcić;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
sirius.. czy tacy faceci wogóle istnieja??? jak tak to gdzie....!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
13 miesięcy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
ale dopiero teraz chyba przejrzała, na oczy że to nie ma przeszłości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
przyszłośći sorki... ale myśle akurat o chwilach jakie z nim spędziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już sporo, ja bylam 11 miesięcy i wiem, jak trudno po takim czasie zostawic, jezeli czlowiek kocha prawdziwie. tylko teraz jest bledne kolo, poniewaz wiem, ze z tamtym czlowiekiem na pewno nie bylabym szczesliwa nigdy, ale obecnie rowniez nie jestem szczesliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
a czemu z tym obecnym nie jesteś szczęśliwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie jedno... dlaczego niektorzy potrafią mieć 10 dziewczyn czy chlopakow i umieją zostawic kogos z dnia na dzien i wszystko splywa po nich jak po kaczce, sa z kims, za kilka tygodni mają już nowego partnera, jakby w ogole nie mieli uczuc. A ci, ktorzy chcą kochac prawdziwie, ulozyc sobie zycie z kims wartosciowym, byc szczesliwym przy boku ukochanej osoby, są sami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
tez mnie to zastanawia... moze już tak jest skonstruowane życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasna, albo ja zle napisalam, ale zle zrozumialas. chodzilo mi o to, ze z tamtym chlopakiem, z ktorym bylam prawie rok wiem, ze nie bylabym szczesliwa, a obecnie jestem juz sama az 15 miesięcy i rowniez nie jestem szczesliwa, bo czuje sie samotna... ile mozna czekac na milosc, czasami to jest az nie do wytrzymania, kiedy ide chociazby na impreze ze znajomymi, z kolezankami, 5 z nich idzie z chlopakami, bawią się z nimi, a ja czuje sie, jak 5 kolo u wozu. I niby tanczy w koleczku i niby wszystko jest w porządku, ale ja czuje ogromny zal. Nie wiem, w czym jestem gorsza, czy cos zle w zyciu zrobilam, ze nie zasluguje na szczescie, tak jak one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
moze zle zrozumiałam bo jestem rozkojarzona... może mamy jakiegoś pechaa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
watpie.. ja nie mam już na nadziei.. mnie moj teraz tez wkurza mam ochote poowiedziec mu wynos sie z mojego zycia ale nie mam odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwa miłość? a co rozumesz pod tym pojęciem:classic_cool: jakaś tam miłość istnieje a skoro istnieje to jest prawdziwa:classic_cool: niekoniecznie szczęsliwa i odwzajemniona:O ale co tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
prawdziwa miłość jest tylko wtedy gdy jest odwzajemniona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa, to znaczy taka, nie mylona z zauroczeniem i fascynacją, milosc z obu stron, polegająca na zaufaniu, bliskosci, poczuciu bezpieczenstwa, zrozumieniu... Taka, gdzie dwie osoby sie staraja i swiata poza soba nie widzą i gdzie dają wiele z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
czyli ze strony mojego chłopaka nie jest to prawdziwa miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
miłośc ??? a czy ktoś jeszcze wierzy w bajki ?? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasna, ze strony tego chlopaka, co bylam z nim prawie rok, tez nie byla... i jeszcze na koniec potrafil zostawic mnie smsem i stwierdzil, ze sie odkochał ;/ brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×