Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NICOLA2908

Chłopak źle mnie traktuje pomocy

Polecane posty

wiec jest powaznym mezczyna i pewnie tez tak o sobie mysli..... a o co on ma te pretensje. moze rzeczywiscie ma sie o co zloscic. nie chce go bronic, bo jestem solidarna z jajnikami, ale tez mialam ciezka sytuacje w domu (mieszkamy razem). do tej pory ma opry przed tym, zeby zalozyla jakas mini spodniczke czy bluzke z duzym dekoldem. staram sie odwracac to wszystko w zart, usmiecham sie mowie, ze to dla niego, choc to nie parwda. ale niewazne, ja swoj probelem w miare rozwiazalam, szczera rozmowa. powiedzialam, ze sie boje, ze sie wacham i ze tez mam pewne oczekiwania, tak samo jak on. i po kilku rozmowach jest duzo lepiej. powiedz mi o co on ma te pretebnsje i o co krzyczy, jak mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
Jak mam byc szczera to raczej go nie ruszy juz raz tak zrobiłam i zaraz sie wsciekł a gdy jest wsciekly jest nieobliczalny a jest dwa razy taki jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
hm trudny przypadek.. nie wiem co mam Ci doradzić ja bym od niego odeszła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
o wszystko o to ze kolezanka zadzwoni ze nie odpowiednio sie ubieram ze zle sie pomalowalam np ubralam kiedys dodam ze to bylo latem koszulke na ramiaczkach i krotkie spodenki on sie tak wsciekl ze na mnie podarl ta koszulke dosłownie o byle co o tym ze w barze rozmawiam z kolega o wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
tym bardziej jak wczesniej napisałaś że rzuca w ciebie co ma pod reka gdy sie wkurzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
to coś z nim nie tak... uciekaj od niego... bo im dłużej z nim będziesz to on moze robić gorsze rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
to nie ja pisalam ale raz mu sie zdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze sie wsciekl, na pewno, no uslyszal prawde. jednak rozmowa to jedyne wyjscie jezeli chcesz sobie i jemu pomoc. jezeli sie bardzo zdenerwuje to powiedz, ze sie go boisz. ze ma byc twoim opiekunem, ze ma o ciebie dbac i ty odwdzieczysz sie tym samym. wiem, ze ciezko jest cos przetlumaczyc staremu czlowiekowi, bo on juz ma uksztaltowany swiatopoglad, ale ludzi da sie zmienic. tylko trzeba z siebie dac dwa razy wiecej i to jest meczace, ze ludzie sie poddaja... ja sie nie poddalam, a mojemu zalezalo i do porozumienia doszlo. juz nie ma krzykow w domu. staramy sie byc uprzejmi dla siebie, wspierac sie i usmiechac sie do siebie... jest kilka tach zasad, zeby facet sobie dobrze mysla o tobie, ale niektorzy mowia, ze to jest "podporzadkowanie". np. gdy on sie z czegos smieje, ty tez tak zrob. dawaj mu powody, zeby mogl sobie o tobie pofantazjowac itp. przypodabaj mu sie, poprostu. i zobacz jak on reaguje. moze sie okazac, ze nie jest ciebie wart i tyle. ale sporbowac uratowac zawsze mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
moj mi takich ąz awantur nie robi ze ubrałam bluzke na ramkach...chociaż czasem coś skomentuje a kiedys jak miałam ubrana bluzkę z dekoltem to powiedzial że ma na mnie ochote bo ładnie mi w tej bluzce.. ale to pamietą jedna taka sytuacje w wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
probowałam z nim rozmawiac nie chciałam o tym tu pisac ale nie poskotkowalo wscikl sie powiedzialam ze sie go boje a on powiedzial ze mam racje i polamal mi nos wiecej ni probowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on jest swiety? nic nie robi co tobie by nie pasowalo. jezeli zdazylo mu sie uzyc agresji wobec ciebie, to argument, ze sie go boisz i ze nie tego oczekujesz po mezczyznie powinien zadzialac. daj mu czas na przemyslenie tego co masz mu do powiedzenia i niech podejmie decyzje, albo sie zmieni i bedzie o ciebie o twoje uczucia dbal albo sie rozstaniecie. jezeli sie zdenerwuje to powiedz, ze wlasnie o tym mowisz, zeby sobie to przemyslal. no to ladnie jest zazdrosny o ciebie... niefajnie. opowiadasz o sytuacji latem, a teraz nic sie nie zmienilo? moze jest gorzej? musisz szybko reagowac na takie zachowania i zdusic je w dolku, bo jak wspomniala koleznka z dani na dzien bedzie gorzej. ale wcale to nie swiadczy o tym, ze musicie sie rozstac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
on ci robi krzywde a ty znim jeszcze siedzisz!!!!!!!! ja już tego nie komentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
on napewno nie jest swiety robi duzo rzeczy ktore mi sie nie podobaja ale jego to nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
o tym nosie to nie ja pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
szkoda słow na takiego drania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
wkurwiaja mnie ludzie którzy sie podszywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
nie wiem co z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
mnie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
wogóle sie do niego nie odzywaj... bedzie coś mówił to odpowiadaj jednym słowem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
smutasna to do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
tak do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
aaa spróbuje ale boje sie ze sie wkurzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
jak sie wkurzy to wyjdz do łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
heehh zawsze tak robie juz zamek jest prawie wyłamany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo sie nic nie ulozy i sie samo nic nie stanie i nie zrobi. musisz dzialac. wiec raczej nic ci nie powiem oprocz tego co juz napisalam. sama cos takie przezywalam. powiedz, ze sie boisz, ze sie martwisz o swoja i wasza przyszlosc, ze czujesz sie niedoceniona, ze bardzo go kochasz, a widzisz, ze z jego strony nie ma juz uczucia milosci, tylko zazdorsci i zniechecenia. moze wreszcie powie o co chodzi, postarj sie, zeby on sie otworzyl. jakis powod musi byc jego zachowania. a moze tak bylo od samego poczatku jak go poznalas lub jak sie wrpowadzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debil2010000000
daj mu dupy to ci odpusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
hehe.. no ale widzisz ze ona probowała z nim porozmawiac ale to na nic... no niewiem jak chce to niech sie stara ale jesli on sie wogole nie zmienia to niech od niego odejdzie siła jej nie moze trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
nie tak nie było od poczatku było normalnie kiedy pytam go o co chodzi mowi mi ze sie puszczam ze go nie slucham i ze go to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhy, opdowiedz debila jak na takiego przystalo. ale jakby nie bylo lozko to tez dobre miejsca na zgode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×