Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NICOLA2908

Chłopak źle mnie traktuje pomocy

Polecane posty

Gość smutaśna
a nie masz jakiejs kolezanki ciotki do ktorej moglabys sie przeprowadzic??? no i co ci z tego ze jest czasem słodki i kochany w dupe mu z tym jak nie potrafi cie uszanowac... i jescze nie masz wł asnego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny jestescie mlode
moze wiec wlasnie pozwala sobie na takie zachowanie bo wie, ze nic mu nie grozi, ze nie bedziesz miala odwagi odejsc bo nie masz sie gdzie podziac. a to nie jest dobre!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
cala moja rodzina mieszka w usa nikt tu nie mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
ale napewno masz kolezanki.. popytaj czy być mogla bo masz taka sytuacje.. napewno ci pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
nie mam kolezanek przez prawie 5 miesiecy do nikogo sie nie oddzywal wiec jak mam isc do kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
ukradni mu pieniądze i wyleć z polski do rodziny..ja bym naprawde szkukała ucieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
mam krasc czy ja wiem nie wiem czy to dobry pomysł mogla bym poprosic rodzicow ale narazie nie chce ich do tego mieszac jak by sytuacja sie pogorszyla to moze bede musiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
na co ty czekasz z jego strony cudu nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
twoj chlopak zle cie traktuje ale nie tak jak moj mnie to czemu ty od niego nie odejdziesz ??? bo to jest ciezkie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjj miiimiii.
dziewczyny nie pozwolcie sobie na taka sytuacje - facet ktory na prawde kocha sie tak nie zachowuje... chlopak ktory kocha szanuje zawsze swoją dziewczyne, przy kolegach, na dyskotece, jak jestescie sami... miałam identycznie kiedys jak Wy i sie rozstalismy po 3 latach... wykanczal mnie psyczinie, wpadalam w jakąs panike chorą przez niego, nie wiedzialam nigdy jak sie zachowa,,, ograniczal mnie, przy kolegach nie szanowal, nie mowil kocham - przez 3 lata no moze w smsach tylko, nie moglam wychodzic sama z kolezankami... to jest chore..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
moj chłopak ciagle mowi mi ze mnie kocha i dlatego mnie tak pilnuje on tak twierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
nie odejde bo u nas jest inaczej niż u Ciebie.. gdy piszesz tak to moj chłopak przy nim nie jest zły i nie powinnam narzekac.. ale gdy moj zrobił by mi takie awantury albo sie ciagle darł to bym odeszla mimo ze jest dla mnie wszystkim to bym sie poświećiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjj miiimiii.
milosc to zaufanie.. skoro kocha to chce dla Ciebie jak najlepiej a nie ogranicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
no dobra pilnowanie pilnowaniem a jego agresja??? jak to wytłumaczy?? no sory ale on przegina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
wiem ale to jest strasznie ciezkie gdy sie kogos kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
on mysli ze inaczej nie mozna ze wszystko da sie zalatwic sila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli poczekasz jeszcze troche? postarasz sie cos zmienic? wynika jednak z tego co piszesz, ze on cie kocha i dlatego jest chorobliwie zazdrosny. boi sie, ze go zostawisz... ciezko, ciezko... coz, jak sama widzisz czasem wychodzi a czasem nie. jezeli nie bedzie mu sie dalo przetlumaczyc i wytlumaczyc, ze cie ogranicza to zastanow sie nad odejsciem. mowisz, ze nie pracujesz? a dlaczego? znajdz sobie prace, chcociazby w spozywczym na osiedlu. wtedy nie bedziesz od iego uzalezniona. a moze nie pracujesz, bo on tez ci nie pozwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
studiuje zaocznie a pracowac on mi nie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
wiem jak ciezko jest odejsc od kogos kogo sie kocha... ale ty sie zastanow za co ty kochasz... ja np mam za co kochac swojego ale nie bede tu wymieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
to co przez niego bedziesz siedziec w domu.. i nigdy nie bedziesz pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjj miiimiii.
no nie..... dziewczyno obudz sie dopuki nie bedzie za pozno! moj to mi jeszcze pozwalal pracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
ja tez mam za co go kochac tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA2908
on twierdzi ze ja nie musze pracowac bo faktycznie nie musze ale gody mowie ze nie chce siedzic cale dnie w domu on mowi ze go to nie obchodzi i ze nie zmieni zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
no własnie tylko ci sie chyba wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaśna
zaczyna mnie to denerwować... jak ty wogole mozesz z nim siedziec... dziewczyno przejrzy na oczy on zrobił z Ciebie niewolnice!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×