Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalama

Ile waza wasze 15 miesieczne dzieci?

Polecane posty

Gość lalama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalama
moja corcia wazy 13.6 kg i wydaje mi sie ze to za duzo:( Jest dosc papusna jak dla mnie ale moze sie myle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj syn wazy15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj synek wazy
11 kg a ma 18 miesiecy i jest w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalama
wow!naprawde? To jestem w szoku bo myslalam ze moja wazy duzo wiecej niz rowiesnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgfxdrfthfcb
17 miesięcy, około 9-10 kg, córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Mała mając 15 m-cy ważyła 13 kg, teraz ma 19 m-cy i waży 13,9 kg Nie jest gruba, tylko brzuszek spory. Mogłabyś mi napisać co w ciągu dnia jada Twoje Dziecko? Bo moja nie chce jeść owoców i ja tutaj upatruję problemów metabolicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ta czarna
A mój synek ma pół roku i waży ponad 10 kilo i wcale nie jest grubaskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
a moja ma 2 lata i waży tylko 11 kg ale na bilansie lekarz powiedział ze waży oki i wg tablei też;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj 14 m-y i 14kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamajki
13mies, wazy 10kg Artigiana-ale sliczne oczyska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalama
Troche sie podbudowalam bo widze ze wiele dzieciaczkow wazy mniej wiecej tyle co moja niuncia:) Szara_-moja jada mniej wiecej tak: ok.7:00-butla 120 ml bez zadnych zageszczaczy bo nie lubi ok.9:00-poprawi niestety actimelkiem(babcia jej wciska) ok.10:30-jakas kanapka z wedlina albo parowki cielece 2 szt albo jajeczniczka z 2 jaj:) ok 12:00-120 ml mleczka do spania(spi malo:(( 0o13:30-zupa i potem u babci zaczyna sie przegryzanie:(jakies chrupki,czasem czekoladka.walcze z tym ale nie daje rady:( ok.16:00drugie danie,jakies miesko z warzywkami,jakis ziemniak a jak nie robie albo ona nie ma ochoty o je jakis jogurt albo serek.W miedzyczasie przegryzie suszonymi sliwkami jak ma chec na slodkie albo jakis owocej i potem ok.20:00 150 ml mleczka. ja mysle ze gubi nas to podjadanie ale mieszkam z tesciowa ktora co chwila za nia z czys gania i nawet jak nie chce jesc to wciska jej na sile.Ja wciaz sie kloce a niewiele udalo mi sie wywalczyc bo ona taka juz jest i efekt jest taki ze moja corcia mimo ze jest niesamowice ruchliwa to robi sie maly paczus:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15mscy
9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama 13 mies.
moja ma 13 miesięcy, 9.7 kg wagi i ja już od dawna nie daję jej mleka po południu, może zrezygnuj z butelki tej o 12 w południe moja je ok 6 rano mleko180ml, a potem dopiero o 10 zjada śniadanko, lubi muesli z jogurcikiem, albo jajecznice z 1 jajka plus pół kromki , albo 1 parówke plus pół kromki chlebka, chlebek z masłem i żołtym serem potem po drzemce ok 13.30 je swoją zupkę(zwykle niewiele), o 16 je z nami "dorosły" obiad- to lubi najbardziej, 19-20-deserek-mus owocowy plus biszkopt i/ lub kaszka z owocami ( czasem zjada i to i to) no i spanie, ok 22-23 daję jej przez sen mleko 210ml i spi do 6-7 rano, jak dawałam jej mleko o 20 to budziła mnie w środku nocy głodomor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzia1982
14 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój grubasek
waży 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka córeczek
Moja córka urodzona z waga 1500 ma teraz 15 miesięcy i wazy 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek waży 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka ma 15 miesięcy i waży 9 kg:) Lekarz mowi ze wszystko w normie:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkamila
moja córka ma 15 miesięcy i wazy 9 .5 kg .. jej lekarz mówi że to troszkę za mało ale ja tak nie uwazam nie dokarmiam jej nie pije juz mleka od dawna je około 3 głównych posiłków i 2 mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas 15mies było 11kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córcia ma teraz równo 16 miesięcy i waży 8,5 kg. Zastanawiam się czy nie pójść z nią do lekarza. Była cały czas karmiona piersią nadal jest raz albo 2 razy dziennie. A tak to je 5 posiłków dziennie. 3 główne i 2 malutkie. Je tyle ile chce nigdy w nią nie wmuszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 miesięcy- 9,5kg, moja też je tyle ile chce, niczego nie wmuszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
synek ma 19 mc i waży 13,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×