Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mistyczna

ANIME!!!

Polecane posty

Gość ja oglądam anime
higurashi znam, z tych brutalniejszych to widziałam jeszcze night head genesisi (ale wbrew pozorom nic tam nie było takiego brutalnego) i requiem from the darkness... No i oczywiście chyba klasyk anime-gore elfen lied.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistyczna, Vampire Knight jest pełne takich słodziaków *.* dla mnie naj byli Zero i Senri, a nie Kaname :P Aidou tez niezły :> w CG brzydki był Diethardt czy jakoś :P a do tych co oglądają Naruto.. ja się ostatnio przekonałam do Sasuke, sama nie wiem jak to się stało :P ach, widziałam spoilery, spotkanie Sakury i Sasa nieźle się zapowiada ^^ ZKD, 🖐️:) zgadzam się :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm co ja na temat Zero i Kaname z Vampire Knight? Kawaiiiiiii xD Kuso! Zabieram sie do oglądania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalicefromwonderlandxxx
Hinatka, racja, zapomnialam o Senrim Z nienawiscia zerka na mnie z plakatu haha. Ale Zero i tak najlepszy ze wszystkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, Zero najlepsiejszy ❤️ ale Senri mi się podobał tak samo jak i Rima, zayebista para i fajne momenty mieli :> zawsze przebywali razem, to było wręcz nienaturalne jak się rozdzielali :> i mieli fajny styl oboje :) mistyczna, a Euphie nie lubisz? :( ja mam na jej punkcie pierdolca, nawet dałam ją na tapetę na fonie :classic_cool: i mam cały folder z jej fotkami :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalicefromwonderlandxxx
mistyczna, to mzoe przypadnie ci jeszcze do gustu Papa to kiss in the dark? glowny bohater tez jest slodki :P ale to gejowskie anime, tzw. yaoi. wiec nie wiem czy nie masz nic przeciwko temu. Polecam tez Loveless, glowny bohater ma kocie uszka ❤️ ! to z kolei shonen-ai, czyli 'lekko gejowskie', nie ma nic poza przytualniem, calowaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja się mylę czy w Vampire Knight występuje facet o imieniu Akatsuki? xD Bo właśnie pierwszy odcinek oglądam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalicefromwonderlandxxx
tak, kain akatsuki taki rudy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euphi byłą według mnie ujmująca, dość miła postać :) Nie, nie lubię żadnych yaoi, hentai itp :-P Takie skrzywienie już xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, występuje, ten rudy :> kuzyn Aidou. a Hina yaoice lubi, ale w rozsądnych ilościach :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dawno nie oglądałam żadnego anime. Nawet nie pamiętam co widziałam ostatnio... Zanim coś obejrzę zazwyczaj sporo czytam recenzji, oglądam na YT trailery itd, i na nic się nie mogę zdecydować, bo zawsze coś mi nie pasuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalicefromwonderlandxxx
mistyczna, no tak, nie kazdy lubi. jak jacys nie gejowscy przypadna mi jeszcze do glowy, to napisze. hmmm swojego czasu przezywalam fascynacje nie-gejowskim Kamui (chociaz jest scena kiedy jego 'wrog, czyt. byly przyjaciel'-facet zlizuje z niego krew, ale jest hetero!) XD anime nazywa sie X, ale koniecznie tv series, bo jest tez w formie jednego dlugiego odcinka, ale tego jednego nie polecam, brzydsze graficznie ale anime fajne jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalicefromwonderlandxxx
Z Każdym Dniem..., innych zboczeniach? wypraszam sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baz :> :) TY bie oglądałaś :> ale fajnie! ja w tamtym roku dorwałam na P1, ale nie wszystkie odcinki widziałam :( O Kuroshitsuji tez polecam, tam jest fajny Sebastian. ciacho *__* Soul eater też niezłe, ale raczej brzydale tam są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalicefromwonderlandxxx
slyszalam o Kuroshitsuji , tez chce wlasnie obejrzec. Hinatka, ile ma odcinkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet się nie spodziewałam, że będę coś wiedziała w tym temacie, ale sobie właśnie przypomniałam anime z niezłym "ciachem" :D Phantom requiem the phantom. Mam na myśli postać zwei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiało mogę powiedzieć że Vampire Knight będę teraz oglądała jak najczęściej ponieważ cholernie mi się spodobało xD A po pierwszym odcinku jakiegokolwiek anime to spodobał mi sie tylko code geass wiec widze że CG idzie konkurencja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pierwszy odcinek CG średnio się podobał, w drugim się rozkręciło :) baz, ale tą włoską czy japońską? :>🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalicefromwonderlandxxx
mistyczna, Vampire Knight ma tez 2 sezon cudowne anime, naprawde :) hinatka, aha dzieki. lubie tasiemnce, ale tylko jak mam czas... przypomnialo mi sie jeszcze jedno! kyou kara maou ogolnie jest to uznane za shonen-ai, ale dla przeicwnikow tego rodzaju anime - bardziej relacja jest pokazana jako przyjazn :P mam na mysli to, ze nie ma zadnych 'scen' ani nic. baaaardzo dlugie, ale najsmieszniejsze jakie widzialam, naprawde. i jest cudowa postac, uroczy Wolfram ❤️ polecam, zanim sie zniechecicie, obejrzyjcie chociaz odcinek, moze przypadnie do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie przypomniałam, że obejrzałam Wolf rain do połowy, później jak chciałam obejrzeć do końca, to na każdej stronie z odcinkami anime, występowały jakieś problemy, które mi uniemożliwiały obejrzenie Już tak mam, że jak się wezmę za jakieś oglądanie, to muszę obejrzeć do końca. Oglądała któraś z was ostatnio Wolf's rain? Jak tak to na jakiej stronce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja troszkę anime oglądałem. Ghost in the shell, Hellsing, Naruto, Sporo pełnometrażówek i dużo innych tytułów, które akurat mi uciekły :P Ale nie mogę się już doczekać przeglądu filmów anime w multikinie. 25-26 września zapowiada się istnie "japoński weekend" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstępna kuciapa
Ostatnio mi się spodobało Death Note (muzyka!!!) i Elfen Lied.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wybieram na przegląd :D Będą puszczać moje ukochane filmy Miyazaki'ego :D Na pewno tego nie przegapię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miyazaki ma bardzo fajne filmy...zresztą. Sporo nagród za nie zebrał. W zasadzie repertuar tak dobrany, że każdy znajdzie coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×