Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mistyczna

ANIME!!!

Polecane posty

No i nie bez powodu siedzi w Komisji przyznającej Oscary :P Dla mnie żaden film nie jest nowością, ale w kinie tylko jeden chyba widziałam (Hauru)... Więc będzie fajnie :D A słychać już coś więcej o tych dodatkowych atrakcjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa ANIME w kinie ?!?!? znaczy się maraton !?!? bomba :d SZOK MOCNY PRZEŻYŁAM W TYM MOMENCIE - YEAH, ALE OBY WIĘCEJ TAKICH. Idąc za linkiem weszłam na stronkę http://www.multikino.pl/zlotetarasy/aktualnosci,pokaz,4956.html i tu są róznę atrakcje, o to Ci chodziło? tzn pokazy RedTigera, sushi, gry. A ja myslalam, że tam wpadnę i wypadnę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK!! właśnie o to :D ale czadersko się zapowiada :D widzę, że w każdym mieście coś innego będzie :D proszę, proszę, no to ładnie się postarali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... bo to 10 największych miast w Polsce jak mniemam. A Ty skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uda się dojechać? W sumie warto sobie coś zakombinować - u znajomych/cioci/babci itd. ;) Jednak okazja, z której aż żal nie skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 Dni i to weekend, to prawie jak konwent :) A jak do tego dochodzą jeszcze atrakcje? Dla mnie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w sumie wszystko typowo japońskie, normalnie trzeba by się nieźle pomęczyć aby zjeść sushi, obejrzeć filmy, poobserwować sztuki walki i komiksy mangi i doświadczyć zgromadzenia tylu fanów ANIME :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba by jechać na konwent, a jak to bywa z konwentami, nie zawsze mają miejsce w pobliżu ;) W przypadku tego przeglądu chyba każdy może znaleźć sobie w miarę blisko jakieś multikino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nkicia
z brutalnych i krwawych polecam higurashi no naku koro ni iiiii scool days, ktore co prawda jest ulukrowana komedia romantyczna ale z dosc brutalnym zakonczeniem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli jeszcze nie bylo to od siebie dodam Appleseed i Dragon Half, to ostatnie jak dla mnie najlepsza komedia-anime jaka w zyciu widzialem. Plakalem jak dziecko przy niektorych scenach :) szkoda jedynie, ze tylko dwa odcinki zrobili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był ktoś na tym przeglądzie? Jakie wrażenia po pierwszym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwszym - super mega czad :D Ghost na wielkim ekranie to po prostu cud miód i orzeszki :D dzisiaj - sentymentalnie, bo część to moje dzieciństwo :) ogólnie? BOOOSKOOOOOOO :D chcę więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Ghost rzeczywiście wypadł rewelacyjnie :) Chociaż całe dwa dni dla były dla mnie super. Świetna zabawa i oby więcej takich imprez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manga, anime, moja licealna pasja :)> Jeszcze mam pol regalu mang :). Najbardziej lubie produkcje studia Ghibli. Grobowiec swietlikow, Spirited Away

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ari978
Anime są boskie i nie ma na świecie lepszych seriali i filmów animowanych. Jednak trzeba umieć wybierać te lepsze produkcje bo jakiś dragon ball, pokemon itp tasiemce to nic wartościowego. Są setki/tysiące naprawdę świetnych serii i filmów, ale większość z nich to max 26 odcinków. Właśnie tyle mają najlepsze anime (zazwyczaj 11-26 odc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkcnkbvdkvkj
ari978 a jakie są wg ciebie najlepsze tytuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marty85
Vampire knight,Elfen lied.Ergo proxy,Death note.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ari978
Według mnie jednym z najlepszych anime jakie powstało będzie "Mushishi". Oczywiście pod warunkiem, że lubisz taki spokojny klimat jaki panuje w tym doskonałym anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manga a anime
co za roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oompa loompa
heja ho moim numerem jeden będzie higurashi no naku koro ni / kai rei - już opowiada bodaj historie zupełnie z innej beczki. nie związane z fabułą. Nie zgadzam się jakoby dłuższe serie były nieudane. Wykańczają i całkowicie zniechęcają mnie fillery jednak i to da się jakoś przeboleć. Bleach był serią gdzie fabuła była znośna jeśli nie fillery. JEst wiele tego typu anime gdzie fillery psują mi całą przyjemność z oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkjhgfdfghjiuytgfcv bnhy
różnica między anime a mangą jest taka, że manga to forma komiksu jakbyś to nazwał/a, a anime to film animowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgjnm,
Podajcie lepiej swoich ulubiencow glupie kobiety :D:D jak mozna sie podniecac jakims gosciem z kreskowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkjhgfdfghjiuytgfcv bnhy
levv ja Ci powiem, fajna seria, ale lelouch mnie straszliwie wnerwiał jako osoba arogancka i z paskudnym charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edsdrtf
z wygladu podobaja mi sie z vapmire knight ...potem L z death note , 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ari978
Code Geass było świetne, ale zakończenie II sezonu było beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×