Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mistyczna

ANIME!!!

Polecane posty

Gość ari978
Nie powinno się tak skończyć. Przez coś takiego główny bohater wiele stracił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej za serce chwyciło Naruto, HunterxHunter i Monster. Tutaj można obejrzeć te tytuły całkowicie za darmo: http://kaitect.com/rVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fani Anime, a ściślej mówiąc japońskich robotów mają okazję teraz na zakup Gundam w promocyjnej cenie :) https://www.sferis.pl/szukaj?o=najtansze&q=gundam Myślę, że bardzo fajny pomysł na prezent dla chłopaka lubującego się w tych azjatyckich, animowanych produkcjach, a taki, jak już wiemy, nie brakuje w każdym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elfen lied vampire knight diabolik lovers requiem for phantom shiki i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda czas na to gu wno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AkuharaIchinoe

Bleach nauczył mnie co to przyjaźń i walka o moje najwazniejsze cele, w momencie gdy było mi cięzko zawsze włączałam przygody ichigo kurosakiego i jego przyjaciół, szczególnie odcinek o dżinach, zawsze mnie śmieszy i poprawia mi humor w mojej depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja lista Anime to ok; 68 

Wiecie że każdy jeden odcinek idzie 25 min a film ok 1.3 godziny. Dlatego jak mi się nudzi to se oglądam kolejne odcinki najbardziej kocham te przygodowe i romantyczne;

1.Boku no hero Academia (przedstawia ona bohaterów ktury się narodzili z swoimi własnymi zdolnościami i toczą walkę z złem) 

2. Violet Evengarden (przedstawia ona dziewczynę o imieniu Violet ktura wruciła z wojny z mechanicznymi koniczynami u rąk-i puzniejszym życiu została ona Dool) 

3.Attack on Titan (przedstawia ona walkę ludzi z tytanami o mur Maria) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale moja lista się zwiększa mam ogladnełam już około 900 serii anim! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.05.2019 o 00:36, Olivia napisał:

Moja lista Anime to ok; 900

(ale tak ona się ciągle zwiększa)) 

Wiecie że każdy jeden odcinek idzie 25 min a film ok 1.3 godziny. Dlatego jak mi się nudzi to se oglądam kolejne odcinki najbardziej kocham te przygodowe i romantyczne;

1.Boku no hero Academia (przedstawia ona bohaterów ktury się narodzili z swoimi własnymi zdolnościami i toczą walkę z złem) 

2. Violet Evengarden (przedstawia ona dziewczynę o imieniu Violet ktura wruciła z wojny z mechanicznymi koniczynami u rąk-i puzniejszym życiu została ona Dool) 

3.Attack on Titan (przedstawia ona walkę ludzi z tytanami o mur Maria) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×